Ako sťahovať video z Tik-Tok: pracovné metódy (vrátane bez vodoznaku)

Dobrý deň!

Dnešný príspevok bude venovaný sociálnej sieti Tik-Tok (ak niekto nevie: jedná sa o službu s kopou krátkych zábavných videí. Výber pre prezeranie sa navyše formuje na základe vašich záujmov! ..).

Samozrejme, v niektorých prípadoch si musíte do telefónu / počítača stiahnuť nejaké video (napríklad aby ste si z neho vytvorili vlastné video; alebo ak existuje riziko, že toto video bude odstránené; alebo ...).

Ďalej uvediem niekoľko jednoduchých a efektívnych spôsobov, ako môžete rýchlo nahrať videá, ktoré sa vám páčia, na seba (špeciálne, použijem rôzne prístupy, aby poznámka čo najdlhšie nestratila na relevantnosti!). ?

A tak, nebohý povedal ... ?

*

 „Prijímam“ video od spoločnosti Tik-Tok

? Možnosť 1: prostredníctvom štandardnej funkcie

Ak ste do služby vstúpili prostredníctvom „natívnej“ aplikácie Tik-Tok, potom majú štandardné funkcie programu možnosť „Zdieľať / uložiť video“ . (?)

Aplikácia Tik-Tok - uložte video

Stiahnuté video bude k dispozícii v galérii telefónu (vo vnútornej pamäti prístroja). Potom môžete výsledné video preniesť do počítača a robiť s ním čokoľvek „po čom vaše srdce túži“ ...

Galéria telefónov

*

? Mimochodom!

Môžete tiež použiť natívnu aplikáciu Tik-Tok na počítači, ak si nainštalujete ? špeciálnu. Emulátor Android (napríklad BlueStacks).

Vďaka emulátoru v skutočnosti spúšťate prostredie telefónu priamo v systéme Windows a môžete inštalovať ľubovoľné aplikácie pre Android (vrátane Tik-Tok).

Tik-Tok - inštalácia na PC

Samotné menu aplikácie je klasické - stačí aktivovať funkciu „Zdieľať“ ...

Emulátor BlueStacks - ukladanie videí

? Pomoc!

Ako spustiť hry a aplikácie pre Android na počítači - pozrite si pokyny

*

? Možnosť 2: Používanie služieb online (vrátane bez vodoznaku)

Dnes by som odporučil nasledujúce služby (testované - fungujúce!):

  1. //ssstiktok.io/ru (? umožňuje sťahovať videá aj bez vodoznaku)
  2. //snaptik.app/
  3. //ru.savefrom.net/

*

Je ľahké ich použiť na „šialenstvo“. Najprv musíte skopírovať odkaz na stránku Tik-Tok s videom, ktoré sa vám páči.

Kopíruje sa adresa URL videa

Potom prejdite na jednu z lokalít (napríklad //ssstiktok.io/ru) a vložte ju do vyhľadávacieho panela . Ďalej vám služba ponúkne odkazy na stiahnutie videa (navyše je tu voľba aj bez vodoznaku!).

Žiadny vodoznak

*

? Možnosť 3: Zaznamenajte všetko, čo sa deje na obrazovke (vždy funguje!)

Táto metóda je trochu nepohodlná, ale vždy funguje na akejkoľvek službe!

Aký to má zmysel: pomocou špeciálneho. programy, zaznamenávame všetko, čo sa deje na obrazovke (rovnaké zobrazenie videa). Ak je to potrebné, dá sa samozrejme zaznamenať aj zvuk!

V tejto súvislosti je vhodné používať aplikácie „Fotoaparát na obrazovke“ a „FastStone Capture“. Vo svojich možnostiach majú možnosť vybrať záznam konkrétnej oblasti (pozrite si, ako to vyzerá v aplikácii FastStone Capture v príklade nižšie ?).

FastStone Capture - nahrávanie obrazovky (výber oblasti)

Ak chcete zmeniť veľkosť záznamovej oblasti - podržte stlačené tlačidlo Shift a stlačte šípky. Oblasť nahrávania sa dá presne prispôsobiť veľkosti videa (a nie ako tá moja s medzerou ...).

Zaznamenávame celé video

Výsledný záznam je samozrejme možné otvoriť v bežnom prehrávači videa aj v niektorom editore ... ?

Prezeranie videa vo videoprehrávači

*

? Možnosť 4: použitie doplnku prehliadača Chrome

Pre prehliadač Chrome boli vydané desiatky doplnkov, ktoré vám umožňujú automaticky sťahovať videá z Tik-Tok priamo zo stránky, na ktorej ste ich našli.

V tejto súvislosti by som vyzdvihol doplnky „Video Downloader Ultimate“ a „Web Tik-Tok“. Po ich inštalácii stačí kliknúť na ich ikonu na paneli prehliadača a vybrať videá, ktoré potrebujete ... (?)

Chrome - doplnok Video Downloader Ultimate

*

? Možnosť 5: použitie špeciálneho stiahnuteľné aplikácie (napr. 4K Video Downloader)

Väčšina aplikácií na sťahovanie videí zo sociálnych sietí. sietí, dnes by som vyzdvihol ? 4K Video Downloader. V prvom rade je to dobré pre svoju univerzálnosť!

4K Video Downloader podporuje všetky populárne služby: VK, OK, YouTube, Tik-Tok atď. Umožňuje vám sťahovať obrazové aj zvukové súbory (navyše sú k dispozícii desiatky videí na viacnásobné stiahnutie naraz!).

Nemožno si nevšimnúť schopnosť ručne určiť kvalitu a formát sťahovania (veľmi pohodlné ?).

Ako používať: po inštalácii a spustení aplikácie budete musieť kliknúť na ponuku „Vložiť odkaz“ a do príslušného poľa skopírovať adresu URL stránky s videom.

Skopírovať webovú adresu

Ďalej vás program vyzve na výber adresára na pevnom disku a kvalitu videa na stiahnutie a uloženie. Pohodlne ?! ?

Stiahnuť ▼

*

Alternatívne spôsoby v komentároch sú vítané!

Šťastnú prácu!

?