Kde zistiť presnú predpoveď počasia na zajtra, na 10, 14 dní - najlepšie stránky o počasí ♥

Dobrý deň všetkým!

Myslím si, že každý bude so mnou súhlasiť, že počasie nás často predstavuje prekvapeniami , niekedy veľmi neočakávanými (ako napríklad silný lejak, hoci ani pred pol hodinou nebolo po daždi ani stopy).

Pri plánovaní dovolenky, výletu alebo len tak do práce je často potrebné štúdium, aby ste zistili, čo nás čaká zajtra, o týždeň - aby sme si mohli vziať so sebou rovnaký dáždnik, kúpiť si niečo, pripraviť niečo teplé atď. .. ?

V tomto článku chcem uviesť niekoľko stránok, kde sa môžete pomerne presne dozvedieť o počasí na najbližšie obdobie (až do asi 14 dní). Forewarned je predpažený!

Takže ...

Poznámka: akákoľvek predpoveď nie je nikdy stopercentne presná! Navyše, ak je vypracovaná na obdobie dlhšie ako pár dní (všade je určitá hranica). Ak sa teplota predpovedá presnejšie, môže dôjsť k zrážke so zrážkami.

*

? Mimochodom!

Aby ste nezabudli na naplánované úlohy, je veľmi vhodné použiť kalendár, ktorý ste si vytvorili sami!

*

Webové stránky s predpoveďou počasia

Počasie Rusko

O počasí z prvej ruky

Oficiálna webová stránka ruského hydrometeorologického centra, ktoré má prístup takmer do všetkých miest našej krajiny, SNŠ, do zahraničia, letovísk (najväčšie mestá sú k dispozícii v ľavom stĺpci).

Hydrometeorologické centrum predpovedá počasie už od roku 1930 a ako si viete predstaviť, špecialisti s takými obrovskými skúsenosťami patria k tým najpresnejším! Ich stránka síce nevyzerá medzi ostatnými webmi o počasí najkrajšie, ale napriek tomu ...

Mimochodom, na stránke je okrem predpovede aj archív predpovedí, štatistík o klíme, správ a varovaní pred nebezpečenstvami, ktoré nám počasie „pripravuje“ ...

GisMeteo

GisMeteo

Jeden z najpohodlnejších a najpopulárnejších webov o predpovedi počasia. Čo je obzvlášť podmanivé - po návšteve stránky automaticky určí vaše mesto podľa vašej IP adresy a zobrazí počasie na ďalšie 3 dni (čo väčšina ľudí potrebuje).

Chcem tiež poznamenať, že predpoveď je možné zostaviť na 3, 10, 14 dní a na celý mesiac. Okrem teploty v stupňoch môžete na tejto stránke zistiť smer a rýchlosť vetra, tlak, zrážky a ďalšie informácie.

Poznámka: Ak máte webovú stránku, môžete si na ňu nainštalovať widget počasia a vždy si byť vedomí toho, čo vás čaká. 

Intellicast.com

10-denná predpoveď na www.intellicast

Aj keď je táto služba v angličtine, pridal som ju k svojej recenzii. Napokon jeho predpovede využívajú aj letecké spoločnosti (o koľko presnejšie?).

Je pravda, že som to v článku nedával na prvé miesto kvôli nedostatku skvelých a mocných, čo môže niektorých používateľov trochu vydesiť (aj keď z obrázkov môžete hádať takmer všetko, prehliadač Chrome okrem toho ponúka preklad) stránky do ruštiny).

Po vstupe na web musíte najskôr prepisovať svoje mesto (vyhľadávací panel vpravo hore). Mimochodom, samotný web zobrazí tipy, hneď ako začnete zadávať svoje mesto (príklad nižšie).

Uveďte mesto // Napríklad Moskva, Rusko

Mimochodom, teplota sa zobrazuje v niekoľkých možnostiach: v stupňoch Celzia a Fahrenheita. Aktuálne počasie je na webe aktualizované v reálnom čase. Pre veľa miest existuje niekoľko meteorologických bodov pre presný výsledok.

Pokiaľ ide o predpoveď, web obsahuje 10-dňovú možnosť: veľmi pohodlné. Vo všeobecnosti ho používajte!

❹ 

Foreca.Ru

Predpoveď na 10 dní na webovej stránke Foreca.ru

Veľmi zaujímavá a neobvyklá stránka (mimochodom, predpovede sú veľmi presné). Od zvyšku sa líši prítomnosťou hodinovej predpovede: pre každú hodinu sú teplota a pravdepodobnosť zrážok uvedené v percentách. Súhlaste, je vhodné zistiť - bude dnes, kedy a pršať a potrebujete dáždnik? ?

Všeobecne možno prognózu nájsť na nasledujúcich 10 dní: existuje krátka prezentácia (ako na snímke obrazovky vyššie) a úplná prezentácia.

Je tiež veľmi zaujímavé pozrieť sa na mapu počasia v ponuke vľavo: môžete vidieť svoje mesto a oblasť v okolí, vidieť, ako sa v priebehu času zmení oblačnosť, teplota, zrážky, tlak v tejto oblasti.

❺ 

RP5 - plán počasia

RP5 6-dnová predpoveď

Pomerne populárne a pohodlné miesto na zistenie počasia na najbližšie obdobie (do 6 dní). Obzvlášť podmanivá je jasnosť - všetko, čo je potrebné, sa zobrazuje na jednej doske: teplota, zrážky, teplota, tlak, vietor (rýchlosť, poryvy, smer) atď.

Predpoveď počasia na webových stránkach je pripravená Spojeným kráľovstvom. Stránka v súčasnosti poskytuje predpoveď počasia pre 500 000 osídlení (určite je tu vaše!).

❻ 

Veterno

Kata Moskva - počasie

Veľmi farebná a neobvyklá stránka s informatívnou prezentáciou počasia. Najskôr musíte do vyhľadávacieho poľa zadať svoje mesto, potom uvidíte nielen predpoveď počasia (zobrazuje sa v spodnej časti okna: teplota, dážď, sneh, vietor, napr. Vietor atď.), Ale môžete tiež sledujte, ako sa mraky pohybujú nad mestom, zrážky ako a kde fúka vietor atď.

Veľmi neobvyklé a zábavné!

❼ 

HMM - meteo správy

Predpoveď na 3 dni v Moskve

Správy Meteo sú veľmi užitočné informácie o počasí: tu nájdete informácie, ktoré sa na iných stránkach často vynechávajú. Napríklad okrem teploty, zrážok, vetra môžete zistiť údaje o východe a západe slnka, dĺžke dňa, východe a nastavení mesiaca atď.

Predpoveď je k dispozícii na 3, 5 a 14 dní. Môžete tiež vidieť dynamiku najbližších hodinových zmien poveternostných podmienok, získať informácie o klíme vo vašej oblasti, o priemerných teplotách v určitom čase.

K dispozícii je 48-hodinový archív počasia: všetko sa o ňom dozviete v grafoch a obrázkoch (veľmi užitočné, ak ste napríklad nútení viesť si počas štúdia denník o počasí).

❽ 

Národné a miestne počasie

Predpoveď na 36 hodín

Informátor, ktorý je jednou z najlepších služieb predpovedania počasia, je veľmi presný a vyzerá roztomilý. Čo zaujme: stránka má na výber z mnohých jazykov (podporuje sa ruština!), Stránka automaticky zisťuje vašu polohu (určuje nielen mesto, ale aj vašu oblasť!) A poskytuje predpoveď na nasledujúcich 36 hodín (tj. aktuálne informácie).

Predpoveď je navyše možné získať na 5, 10 dní, na nasledujúci víkend a mesiac vopred. Všeobecne je to veľmi výhodné.

Pokiaľ ide o aktuálne počasie, môžete zistiť teplotu (a aký je to pocit), rýchlosť vetra, vlhkosť, rosný bod, tlak, viditeľnosť (obzvlášť užitočné pre motoristov).

Počasie teraz

❾ 

Počasie Yandex

Základná predpoveď (krátka) z YP

Yandex Weather je ďalšou veľmi populárnou službou od moskovského úradu met. Okrem toho chcem poznamenať, že predpoveď počasia je dosť presná a podobná realite.

Keď idete na web, vaše mesto je zvyčajne vždy automaticky detekované a na 99% správne. Počasie Yandex vás pozýva, aby ste sa okamžite oboznámili s aktuálnym počasím a predpoveďou na najbližšie dni (pozri obrazovku vyššie). Výberom konkrétneho dňa môžete zistiť teplotu, zrážky, vlhkosť, tlak na ráno, deň, večer a noc.

Okrem toho teraz môžete zistiť pribúdajúci alebo ubúdajúci mesiac (mimochodom pre mnohých dosť populárna otázka).

Počasie na konkrétny deň

Mimochodom, na počasí Yandex môžete zistiť obvyklú teplotu pre aktuálnu polohu podľa podnebia vašej oblasti. Yandex tiež ponúka hrať ruletu, aby ste získali počasie, ktoré potrebujete (maličkosť, ale vtipné забав)!

Poč[email protected]

Počasie z MAIL.RU

Dobrá predpoveď počasia z populárneho vyhľadávacieho nástroja v Runete. Po prechode na web Mail.ru automaticky určí vaše mesto a zobrazí aktuálne počasie a predpoveď na najbližšie dni. Predpoveď je uvedená v pohodlnej tabuľke, z ktorej môžete zistiť denné a nočné teploty, zrážky, tlak, vlhkosť, smer a rýchlosť vetra.

Mimochodom, služba Mail.ru vkladá obrázky za tabuľku podľa aktuálneho počasia: napríklad ak prší, uvidíte obrázok s dažďom (ako na snímke obrazovky vyššie). Veľmi prehľadné a pohodlné (čo sa týka mňa).

*

To je všetko, dúfam, že sa nepokazíte počasím!

Veľa štastia!

?

Prvé zverejnenie: 12.05.2017 

Oprava: 30.01.2020