Kam sťahovať hry do počítača: územie hráčov & # x1f60e;

Pozdravujem všetkých!

Sú počítačové hry také zlé, ako im nadáva staršia generácia? Diskutovateľná otázka, je však nespochybniteľné, že hra spustená včas zmierni stres a upokojí angličtinu. jazyk vám pomôže pri učení!

Ale v skutočnosti to dnes nie je o tom ... ?

Často dostávam otázky o nefunkčnosti konkrétnej hry, o opravných aktualizáciách, aktualizáciách atď. Všetky tieto otázky a problémy (veľmi často) sa vyriešia rádovo rýchlejšie, ak hru preinštalujete od niektorého z dôstojníkov. zdroje (našťastie je veľa hier distribuovaných vôbec zadarmo, najmä teraz počas pandémie).

V dnešnom článku som sa samozrejme rozhodol uviesť niekoľko najväčších zdrojov, kde si môžete stiahnuť iba obrovské množstvo hier na PC (navyše v niektorých nájdete ľahko priateľov a rovnako zmýšľajúcich ľudí!).

Takže ...

? Mimochodom!

V tomto článku si nemôžem pomôcť a odporučím niekoľko mojich minulých poznámok, ktoré vám môžu priblížiť skutočné herné hity minulosti!

1) Hry pre slabé notebooky a PC (4 časti: strategické, závodné, športové, dobrodružné a strelecké).

2) Ako hrať staré hry v systéme DOS priamo v prehliadači (bez sťahovania): Pac-Man, Prince of Persia, SimCity atď.

3) Hry Dandy, ktoré si môžete zahrať na počítači - staré zásahy do slabých počítačov (nostalgia)

*

Kde nájsť a stiahnuť hry

Možnosť 1: Para

Odkaz na oficiálne. webová stránka: //store.steampowered.com/

Možno je Steam jednou z najväčších služieb (knižnica, obchod atď.) Súvisiacich s hrami.

Tu môžete nielen nájsť a stiahnuť väčšinu počítačových hier (oficiálne kópie od vývojárov), ale tiež stretnúť ďalších ľudí, ktorých táto hra tiež zaujíma!

Nemôžem si pomôcť, ale všimnem si, že Steam vám umožňuje: robiť screenshoty a videá z hier, vymieňať si správy v sociálnych sieťach. siete, uskutočňovať hlasové konferencie, využívať „workshop“ s módmi a oveľa viac ...

Steam - zbierka hier

Tiež si všimnem, že táto služba má platenú aj bezplatnú verziu hier. Ich klient nezávisle stiahne všetky potrebné súbory, aby hra fungovala, aktualizuje niektoré knižnice (DirectX, C ++) atď. Všetko, čo musíte urobiť, je stlačiť tlačidlo „hrať“!

Counter-Strike - aktualizácia hry

*

Možnosť 2: Microsoft Store

Odkaz na bezplatnú zbierku: //www.microsoft.com/

Veľký obchod s aplikáciami od spoločnosti Microsoft. Tu nájdete programy pre Windows aj veľkú zbierku hier .

V obchode Microsoft Store nájdete hry rôznych žánrov: strieľačky, závodné hry, rôzne „produkty“ pre stolné počítače (šach, dáma, atď.), Farmy atď. ? Pozri snímku obrazovky nižšie, ponuka vľavo.

Microsoft Store - obrazovka vyhľadávacej stránky

Pokiaľ ide o inštaláciu a konfiguráciu: je to veľmi jednoduché. Keď nájdete požadovanú hru, stačí kliknúť na tlačidlo „Získať“ . Po stiahnutí a nainštalovaní hry (v automatickom režime) budete mať k dispozícii tlačidlo „Prehrať“ . Pohodlné?! ?

Get & Play - Microsoft Store

Mimochodom, treba poznamenať, že v obchode Microsoft Store sa nachádzajú aj exkluzívne hry, ako napríklad Gears of War alebo Forza Motorsport!

Nevýhoda: neexistuje taká veľká komunita ako na Steame (no, zbierka hier je samozrejme jednoduchšia ...).

*

Možnosť 3: torrenty

Stále dosť populárny spôsob sťahovania hier (teraz to však nie je najpohodlnejšie: 1) nie je známe, čo vám bude poskytnuté; 2) je problematické sťahovať a predinštalovať aktualizácie; 3) pri inštalácii hry pomerne často zachytávate rôzne vírusy a reklamy).

Čo sa týka trackerov, nebudem ich odporúčať, v sieti je ich dosť ?. Pokiaľ ide o klienta, odporúčal by som vám venovať pozornosť programom MediaGet a qBittorrent (majú zabudované vyhľadávanie súborov (vrátane hier), čo je veľmi výhodné).

? Pomoc!

1) Analógy uTorrentu: vyberte program na stiahnutie torrentov.

2) Stiahnuté hry sa zvyčajne zobrazujú v obrázkoch. Ako ich otvoriť - pozri túto poznámku.

qBittorrent je dobrou alternatívou k uTorrentu

*

Možnosť 4: Battle.Net

Oficiálna webová stránka: //eu.shop.battle.net/ru-ru

Je to online služba vyvinutá legendárnou spoločnosťou Blizzard Entertainment. Nie je tu toľko hier, ale nájdete tu exkluzívne a veľmi zaujímavé hity: World of Warcraft, Diablo, Overwatch, Destiny atď.

Screenshot z webu Battle.Net

Mimochodom, majú špeciály. aplikácia pre Android, ktorá vám umožňuje stretávať sa online a komunikovať s rovnako zmýšľajúcimi ľuďmi a samozrejme monitorovať stav herných serverov. ?

Poznámka: podrobnejšie informácie o službe nájdete na oficiálnej stránke. web a stránka Wikipedia.

*

Možnosť 5: Pôvod od EA

Oficiálna webová stránka: //www.origin.com/

Tento zdroj bol vytvorený s podporou veľmi známeho výrobcu počítačových hier - Electronic Arts (alebo len EA). Umožňuje vám ľahko a rýchlo vyhľadať, stiahnuť, nainštalovať a kúpiť hry pomocou klienta Origin.

Pravdepodobne mnohí poznajú také hity od EA ako: Battlefield, Crysis, Star Wars: Battlefront, Jade Empire, FIFA atď.

Je potrebné poznamenať osobitne: EA často rozdáva veľa hier zadarmo! Aká je cena Battlefield 3! ?

Screenshot zo služby Origin - zbierka hier

Ďalšie plus: pri mnohých hrách dáva EA čas na zoznámenie sa. Je toho viac ako dosť, aby ste toho mali dosť a rozhodli sa, či si kúpite celú kópiu. Pohodlne!

Mínus: pre obyvateľov Krymu sú problémy s pripojením k serverom EA.

*

Možnosť 6: GOG

Oficiálna webová stránka: //www.gog.com/

Toto je poľský zdroj, ktorý má solídnu knižnicu hier a filmov. Na začiatku svojej existencie (v roku 2008) - služba poskytovala úplne všetky hry za 5 - 10 dolárov (musíte súhlasiť, že cena nie je vysoká a bola dostupná širokému publiku).

Teraz, s uvedením mnohých nových produktov, sa cenové rozpätie oveľa zväčšilo ... (čo mi podľa môjho názoru vzalo „šmrnc“ z GOG)

GOG - snímka obrazovky z knižnice hier

Čo je ešte pozoruhodnejšie na GOG: všetky zakúpené hry je možné nespočetnekrát stiahnuť a uložiť na ľubovoľné médium, ktoré chcete (zakúpená hra nie je nijako viazaná na váš profil GOG)!

K mnohým hrám navyše môžete získať doplnok zadarmo. bonusy: soundtrack, tapety, avatary, manuály atď. Mnoho fanúšikov starých hier špeciálne. kúpte si kópiu na GOG a dostanete sa k týmto veciam!

*

Možnosť 7: katalóg hier od Mail.ru

Oficiálna stránka: //games.mail.ru/play/

Všeobecne sa mi nepáči, že sa mi Mail.ru „páči“, pretože jeho politika obťažuje prehliadače a niektoré služby, ale nemôžem nespomenúť ich adresár ? ...

Napriek veľkému množstvu hier sú všetky dobre katalogizované, ľahko sa inštalujú / konfigurujú atď. atď. Zdá sa, že Mail.ru čoskoro vytvorí plnohodnotný analóg služby Steam (čo je dobrá správa - čím viac webov, tým častejšie rôzne propagačné akcie a nižšie ceny).

Obrazovka zo stránky Mail.ru

Podotýkam, že vývojári čoskoro sľúbia, že do svojho herného centra pridajú množstvo funkcií: sociálne. sieťová, zvuková a obrazová komunikácia, vysielanie, streamy atď.

*

Možnosť 8: Skromný balík

Oficiálna webová stránka: //www.humblebundle.com/

Na jednej strane - obvyklá knižnica hier, na druhej strane - venujte pozornosť názvu („Skromný balík / sada“), ktorý má pre službu svoju vlastnú „jedinečnosť“ ...

O čo ide: stránka poskytuje nielen jednotlivé hry, ale aj zbierky (sady / konvolúcie) za relatívne málo peňazí. Môžete si napríklad kúpiť Company of Heroes + niekoľko častí Total War + prvé dve kapitoly Warhammeru 40 000 za 10-20 dolárov. Aké zaujímavé?

Obrazovka z webovej stránky Humble Bundle

Samozrejme, takzvané „herné rolky“ môžu byť rôzne. Práve teraz (v čase písania tohto článku) - zatiaľ neexistujú žiadne super zaujímavé ponuky (ale niečo naznačuje - budú! ?). Odporúčam mať túto službu vo svojich záložkách a pravidelne si ju prezerať.

*

Možnosť 9: Google Play Market

Oficiálna webová stránka: //play.google.com/

Google Play má obrovskú zbierku malých príležitostných hier pre Android (a niektoré z nich sú skutočnými hitmi, ktoré priťahujú státisíce používateľov po celom svete!). Je nemožné nespomenúť takúto stránku v súčasnej poznámke? ..

Dôležité! Na ich hranie v počítači so systémom Windows samozrejme potrebujete ? špeciálne. emulátory. Tých. inštaláciou takéhoto programu emulátora Androidu v ňom môžete spustiť akékoľvek zásahy z Play Marketu!

Screenshot z webu Google Play

Mimochodom!

Ak sa vám páči formát takýchto hier z trhu Play, potom má niekoľko analógov a nájdete tu tiež veľa zaujímavých vecí!

*

Možnosť 10: Hry Yandex

Oficiálna stránka: //yandex.ru/games/category/tabletop

Toto je stránka so zbierkou „jednoduchých“ hier, ktoré sa dajú ľahko a rýchlo spustiť takmer na akomkoľvek zariadení (aj pri slabej grafickej karte, kde plnohodnotné počítačové hry nefungujú).

Služba od spoločnosti Yandex má všetko, čo potrebujete: akékoľvek kartové hry, stolové hry, rôzne omaľovánky, úlohy atď. Je kam sa obrátiť ?!

Hry Yandex!

Za zmienku stojí aj veľmi dobrá katalogizácia: všetko, čo potrebujete, sú doslova 2 - 3 kliknutia myšou. Všeobecne 10 bodov!

*

Doplnky na túto tému sú vždy vítané!

Všetko najlepšie!

?