„Chyba servera DF DFERH 01“ - ako to opraviť pri práci s Play Market

Otázka používateľa

Ahoj.

Prosím, povedzte mi, čo robiť s chybou DF-DFERH-01 pri pokuse o stiahnutie niečoho z Play Market. Vyskúšali sme reštart telefónu, vymazanie dát, pripojenie k Wi-Fi - nič nepomáha ...

PS

Vzal som telefón od brata - načíta všetko, aj z mojej SIM karty. V čom môže byť problém?

Ahoj!

Chyba, ktorú ste spomenuli pri prijímaní údajov zo servera, sa môže vyskytnúť z mnohých dôvodov. Najčastejšie spočíva problém v softvéri tretích strán, ktorý zasahuje do noriem. práca na trhu Play (môžu to byť antivírusy, optimalizátory atď.).

Nižšie je uvedený prehľad toho, čo môžete urobiť, aby ste problém odstránili ...

Výskyt chyby pri prijímaní údajov zo servera (DF DFERH 01)

*

Ako opraviť chybu „... DF DFERH 01“

Tip 1

Na začiatok vrelo odporúčam zaviesť telefón v núdzovom režime. Za čo?

Faktom je, že v tomto režime sa načítajú iba najpotrebnejšie aplikácie pre telefón (všetok softvér tretích strán nebude fungovať). A to vám umožní skontrolovať fungovanie Play Market bez vplyvu všetkých „nadbytočných“ ... ?

? Pomoc!

Ako vstúpiť do bezpečného režimu v systéme Android - //ocomp.info/safe-mode-android.html

Poznámka: Pri zavedení systému v bezpečnom režime sa v ľavom rohu obrazovky zobrazí príslušné upozornenie. Pozri snímku obrazovky nižšie.

Telefón je teraz v núdzovom režime

Ak v bezpečnom režime Play Market funguje podľa očakávaní (bez chýb), potom to bude spočívať v nejakom druhu aplikácie, najčastejšie je to:

  1. antivirusový softvér;
  2. Služby VPN;
  3. Softvér na blokovanie reklám;
  4. optimalizátory, akcelerátory atď. podobný softvér.

Na diagnostické účely vám odporúčam odinštalovať aplikácie, ktoré ste nainštalovali deň pred objavením sa problému. Našťastie sa to dá z bezpečného režimu urobiť dostatočne rýchlo a ľahko ...

Tip 2

Ak ste pripojení k akejkoľvek sieti Wi-Fi, skúste sa od nej odpojiť. V niektorých prípadoch sa chyba vyskytne v dôsledku „nesprávnej“ činnosti smerovača (smerovača) Wi-Fi.

Mimochodom, po vypnutí Wi-Fi tiež odporúčam reštartovať telefón.

Pripojenie k sieti Wi-Fi

Tip 3

Ďalej otvorte nastavenia systému Android a prejdite do sekcie „Aplikácie“ . V zozname, ktorý sa otvorí, vyhľadajte „Obchod Google Play“ a otvorte ho - potom prejdite na kartu „Pamäť“ .

V ňom bude možné vyčistiť medzipamäť a resetovať údaje aplikácie - čo túto chybu často eliminuje.

Vymažte vyrovnávaciu pamäť Play Market

Po vyčistení vyrovnávacej pamäte skúste reštartovať aplikáciu a pokúsiť sa niečo stiahnuť ...

Tip 4

Okrem vyčistenia vyrovnávacej pamäte nebude tiež nadbytočné odstraňovať nainštalované aktualizácie (niektoré z nich by mohli vstať „pokrivené“). Ak to chcete urobiť, musíte podobne otvoriť sekciu „Aplikácie“ a prejsť do vlastností služby Play Market: po kliknutí na „tri body“ v rohu obrazovky a vybratie možnosti „Odstrániť aktualizácie“ .

Odinštalujte aktualizácie / Play Market

Tip 5

Ak vyššie uvedené nepomohlo, venujte pozornosť aktuálnemu dátumu, času a časovému pásmu. Služby Google sú často chybné kvôli nesprávnym parametrom načasovania.

Skúste prejsť do časti nastavení „Dátum a čas“ a tieto údaje zadajte ručne (je možné, že automatická detekcia nefunguje správne).

Dátum a čas, časové pásmo

Tip 6

V zriedkavých prípadoch (napríklad keď je telefón napadnutý vírusmi) sa pre obnovenie jeho výkonu musíte uchýliť k úplnému vynulovaniu parametrov (t. J. Obnovia sa všetky výrobné nastavenia).

Systém - Reset / Android 9.0

Dôležité: pri resetovaní sa odstránia všetky aktuálne údaje z pamäte zariadenia. Pred vykonaním tohto postupu si preto uložte všetko, čo potrebujete, na zálohu (tento problém vám pomôže vyriešiť niekoľko odkazov nižšie).

? Pomoc!

1) Ako vytvoriť zálohu kontaktov a súborov (fotografií, videí atď.) V systéme Android. Záloha pre každý prípad - //ocomp.info/kak-sdelat-bekap-android.html

2) Ako obnoviť továrenské nastavenia systému Android [Hard Reset] (tj. Odstrániť všetky údaje z telefónu, tabletu) - //ocomp.info/kak-sbrosit-nastroyki-android.html

Tip 7

A posledná vec ...

Ani jeden Play Market nie je plný Androidu ... Má niekoľko veľmi zaujímavých analógov, z ktorých tiež nájdete a nainštalujete množstvo aplikácií.

Mal som blogový príspevok na podobnú tému - odkaz nižšie ... ?

? Pomoc!

Analógy služby Google Play Market alebo čo môžete použiť, ak služba Play Market nefunguje - //ocomp.info/analogi-google-play-market.html

*

Dodatky k tejto téme sú vždy vítané ...

Veľa štastia!

?