Ako vyrobiť grafickú kartu na narodeniny, výročie, nový rok

Dobrý deň!

V živote každého človeka, minimálne niekoľkokrát do roka, sú významné udalosti, sviatky. Mnoho ľudí často premýšľa nad originálnym pozdravom a podľa môjho skromného názoru bude dobrá videopohľadnica vynikajúcim a nezabudnuteľným spôsobom ako zablahoželať k takmer každému sviatku: či už je to Nový rok, narodeniny, 8. marec, 23. február, výročie atď .✔✔

V tomto článku sa pozrieme na niekoľko spôsobov, ako vytvoriť takúto grafickú kartu. V prvom rade sa netvárim, že som pravdivý, pretože dnes existujú desiatky rôznych softvérov, webov, rôznych služieb, ktoré ponúkajú rôzne možnosti pohľadníc a gratulácií.

Spoliehal som sa hlavne na bezplatnú metódu a jej jednoduchosť pre najbežnejšieho používateľa (nový v spracovaní video, audio obsahu).

A tak ... ?

*

Vytvorte videopohľadnicu: krok za krokom

Používanie programov

Metóda 1

Pre prvú metódu by som navrhol jeden jednoduchý a veľmi pohodlný video editor -  Úpravy videa . V jeho arzenáli sú všetky tie nástroje, ktoré budú potrebné na vytvorenie našich video gratulácií.

*

Strih videa

Webová stránka: //video-editor.su/

Jeden z najlepších editorov videa pre začiatočníkov. Práca s editorom je veľmi jednoduchá, pretože všetky sekcie a funkcie sú usporiadané krok za krokom!

Vďaka tomu sa v ňom nedá zmiasť a program zvládne každý užívateľ (aj keď ste nikdy predtým nevideli ani jedného editora!).

Viac informácií o redaktorovi tu (alebo na oficiálnych stránkach)

*

Inštalácia editora je štandardná a nevzbudzuje žiadne otázky. Preto ďalej v článku budem predpokladať, že už máte editora. 

Teraz o tom, ako v ňom vytvoriť pohľadnicu ... ?

KROK 1: vytvorenie nového projektu

Po spustení programu „Úpravy videa“ vám ponúka niekoľko možností: zvoľte „Videopohľadnica: vytvorte pohľadnicu s hudbou a titulmi“ (pozri snímku obrazovky nižšie).

Videopohľadnica - spustenie programu Úpravy videa 9.25

KROK 2: Vyberte video pre svoju pohľadnicu

Ďalej sa otvorí okno, v ktorom musíte nahrať video pre svoj projekt. Veľa záleží na výbere videa, dá sa povedať veľmi kvalita a myšlienka pohľadnice!

V očakávaní otázky odpoviem, kde nájdete video k pohľadnici:

 1. vlastné nahrávky na kamkordéri. Dobrá a pohodlná možnosť je pravdepodobne najlepšia (? spôsob prenosu súborov z telefónu / fotoaparátu do počítača);
 2. môžete nájsť zaujímavé filmy na vašu tému a vziať si odtiaľ kúsok (úryvok), ktorý sa vám páči.

  Napríklad v mojom príklade som vzal jeden známy sovietsky film „Väzeň z Kaukazu alebo Šurikove nové dobrodružstvá“ , kde sa vyslovuje fráza „Študent, člen Komsomolu, športovec a proste kráska ...“ . Podľa mňa nie zlé ... ✌

  ? Pomoc!

  Ako zostrihať video (alebo vystrihnúť kúsok z filmu) nájdete v tomto článku.

 3. Posledná možnosť, videoklipy sa dajú nájsť napríklad na internete vo VK a dať ich dohromady do jednej zaujímavej možnosti. Ako stiahnuť video z VK, nájdete tu.

*

Vlastne do nášho projektu pridáme video a pokračujeme ...

Vyberte video pre svoju pohľadnicu

KROK 3: Vyberte si tému a šablónu pre svoju pohľadnicu

Aj v bezplatnej verzii programu je pomerne veľa úspešných pohľadníc pre najrôznejšie sviatky. Všetky pohľadnice sú kategorizované podľa témy: detské, prázdninové, cestovateľské, romantické, tematické atď.

Vyberieme jednu z tém, potom šablónu a pokračujeme ďalej.

Téma pohľadnice

KROK 4: nastavte umiestnenie videa

V tomto kroku je všetko jednoduché: na umiestnenie videa do pohľadnice najvýhodnejším spôsobom musíte použiť myš (pretože video sa predvolene nie vždy hodí do veľkosti pohľadnice).

Umiestnenie videa na pohľadnicu

KROK 5: orezanie videa

Ak je vaše vložené video o niečo dlhšie, ako potrebujete, je možné ho v tejto fáze orezať. V zásade voliteľná položka, ak ste vopred pripravili video.

Orezávanie videa

KROK 6: text na karte

Tento krok je jednou z najdôležitejších fáz: napísanie textu s gratuláciou. Čo sa týka samotnej gratulácie, nebudem dávať odporúčania, ale poviem, že text je možné umiestniť do ktorejkoľvek časti pohľadnice, zmeniť písmo, urobiť ťah, farbu, tiene atď.

Všeobecne je to celkom pohodlné a jednoduché: všetko sa deje rovnako, akoby to bol nejaký MS Word.

Študent, člen Komsomolu, športovec a jednoducho krása

KROK 7: pridajte hudbu na pozadí

Ak máte video bez hudby, môžete pridať dobrú kompozíciu (alebo zaznamenať vlastnú zvukovú gratuláciu a zahrnúť ju do pohľadnice. Našťastie, ak si nie každý môže dovoliť videokameru, potom má väčšinou mikrofón) .

Pridáva sa hudba

KROK 8: uložte pohľadnicu

Posledným bodom je uloženie vyrobenej pohľadnice. Existuje veľa možností:

 • bežný súbor AVI (väčšina videí je v ňom distribuovaná);
 • DVD (táto možnosť je vhodná, ak chcete zagratulovať na DVD a dať ho ako darček);
 • vytvoriť video pre mobilné zariadenia (bez komentárov);
 • HD video (rovnaké ako pri AVI);
 • môžete dokonca pripraviť video na jeho nahranie na internet na populárnom hostingu videí a sociálnych sieťach. sietí.

Vyberte formát videa

Všeobecne je pohľadnica pripravená! ?

*

Metóda 2

Existuje ďalší program, kde to tiež nie je dosť náročné (a v režime krok za krokom!). Môžete vytvoriť krásnu pohľadnicu - alebo lepšie povedané farebnú prezentáciu. Reč je o „kombajne“ ? Movavi Video Suite.

*

Ďalej v krátkosti ukážem, ako sa používa ...

1) Inštalácia programu je štandardná. Po spustení - musíte prejsť do podsekcie „Vytvoriť prezentáciu / Nový projekt“ . ?

Slideshow Maker - Movavi Video Suite

2) Ďalej do projektu pridajte niekoľko fotografií alebo krátkych videí (samozrejme, lepšie je, ak sú to vaše vlastné materiály, napríklad z telefónu).

? Pomoc!

Ako nahrávať fotografie a súbory z telefónu do počítača - 7 spôsobov!

Pridajte súbory a kliknite na ďalšie - Movavi Video Suite

3) Potom musíte zvoliť jednu zo šablón (prázdnych) v závislosti od dôvodu, pre ktorý kartu vyrábate (narodeniny, romantické stretnutie atď.).

Movavi Video Suite - výber šablóny prezentácie

4) V ďalšom kroku program ponúkne pridanie hudby (zvukové pozadie, ktoré doplní vašu pohľadnicu).

Pridajte hudbu

5) Záverečná fáza: môžete upravovať názvy, nastaviť trvanie videa, vyhodnotiť, čo sa stalo. Ak ďalšie úpravy nie sú potrebné, kliknite na tlačidlo „Ďalej“ .

Pozeráme sa na to, čo sa stalo

6) Movavi Video Suite ponúka niekoľko možností na výber, napríklad môžete vytvoriť bežné video alebo ho môžete nahrať priamo do siete (a vložiť odkaz na osobu, pre ktorú bolo určené! ?).

Uložiť pohľadnicu (prezentácia)

*

Používanie online služieb

Všetky služby spravidla fungujú na rovnakom princípe - najskôr si vyberiete šablónu , potom nahráte svoju fotografiu (alebo niekoľko fotografií), niektoré majú možnosť pridať hudbu a potom vytvoria celé video, ktoré je možné odoslať do hrdina príležitosti ...

Všeobecne sa mi zdá, že asi nemá zmysel podrobne analyzovať postup vytvárania videopohľadnice na týchto stránkach služieb - najmä preto, že sú plné tipov a podrobných sprievodcov.

? Poznámka!

Jediná vec je, že musíte aktualizovať svoj Adobe Flash Player, ak sa video na niektorých stránkach nebude zobrazovať. Ako na to - pozrite si tento článok.

*

//www.jibjab.com/

Napriek tomu, že je tento web v angličtine, jeho používanie je jednoduché a pohodlné. A pohľadnice, ktoré vám umožňuje vytvárať - môžu človeka potešiť a rozosmiať, až kým nespadnete! Existujú rôzne témy a žánre: narodeniny, tanec, hudba, láska, vďačnosť atď.

Všeobecne odporúčam! Mimochodom, pre vysokokvalitné video potrebujete dobrú fotografiu tváre osoby, ktorú chcete do videa vložiť.

Tvár v super videu

*

//1romantic.com/

Toto je stránka v ruskom jazyku s veľkým počtom variácií gratulácií: tu nájdete grafické karty, hudobné pozdravy a prezentáciu.

Okrem toho si môžete zvoliť tému na blahoželanie, zvoliť hotovú pohľadnicu, objednať gratuláciu k platbe.

Všeobecne je používanie stránky jednoduché a jednoduché, myslím si, že na to prídete bez mojej ďalšej účasti ...

Spôsoby, ako zablahoželať k webu //1romantic.com/

*

//www.faceinhole.com/

Stránka v anglickom jazyku, ktorá je vhodnejšia na vytváranie bežných animovaných pohľadníc. Prečo som to zaradil do zoznamu? Áno, tém je tu rovnako veľa - keďže tu nie sú žiadne ďalšie podobné stránky, ponuka vľavo je jednoducho obrovská (samozrejme, nenačítal som ju úplne do snímky obrazovky ☺).

Všeobecne môžete nájsť úplne vtipné aj komické šablóny pohľadníc pre vážne príležitosti.

Obrovské množstvo motívov pohľadníc // //www.faceinhole.com

Ww  //www.got-free-ecards.com/

Ďalšia stránka v anglickom jazyku s veľkým počtom pohľadníc na rôzne témy. To, čo tento web odlišuje od ostatných, je to, že grafické karty sú tu PRIPRAVENÉ!

Musíte len zvoliť požadovanú pohľadnicu, potom zadať e-mail (mail), ktorému chcete zablahoželať (alebo profil na Facebooku), naplánovať dátum a odoslať. To je všetko - osoba zaručene dostane váš darček v pravý čas.

Môžete si tiež stiahnuť svoju obľúbenú pohľadnicu a predstaviť ju iným pohodlným spôsobom. Všeobecne platí, že podľa môjho názoru dosť pohodlná služba.

(Poznámka: Pohľadnice obsahujú hudbu, ale môžete ju pri prezeraní vypnúť)

Pohľadnice a pohľadnice na blahoželanie

*

To je pre mňa všetko. Všetko dobré pohľadnice a šťastnú dovolenku!

Veľa štastia!

?

Prvé zverejnenie: 23.04.2017

Oprava: 15.11.2020