Ako vyrobiť umenie z fotografie: vytvorte si kresbu z fotografie online!

Dobrý deň všetkým!

Pravdepodobne takmer každý používateľ videl na internete „zvláštne“ fotografie ľudí, akoby to bol obrázok nakreslený umelcom. Takýto obrázok má meno -  umenie (príklad vľavo s Nikulinom). A mimochodom, môžete to urobiť veľmi rýchlo, pomocou špeciálnych online služieb. ?

Myslím si, že článok bude užitočný aj pre všetkých používateľov, ktorí si chcú pre seba vytvoriť neobvyklého avatara pre sociálne siete (VK, Odnoklassniki atď.), Rôzne fóra, aplikácie (napríklad Skype, Viber atď.) A len prekvapte ich priateľov a príbuzných.

A tak poďme na vec - vytvárať umenie!

Poznámka: Ak chcete vytvárať obrázky, môžete použiť rôzne grafické editory (napríklad Photoshop).

V tomto článku sa nebudem venovať klasickým editorom (pretože keď si nainštalujete editor, nastavíte ho, pochopíte, ako na to, pomocou služby v sieti сети už urobíte desiatky rôznych skvelých obrázkov).

*

Výber služby s najlepšími fotografickými efektmi

Pho.to

Adresa stránky: //funny.pho.to/ru/art-effects/

Jedna z najlepších online služieb v ruskom jazyku na pridávanie rôznych efektov k fotografiám. Napríklad je možné upraviť farebnú fotografiu:

  • v čiernobielej kresbe, akoby bola nakreslená: štetcom, ceruzkou atď .;
  • vo farebnej kresbe: môže existovať aj celý rad možností;
  • do chladného a vtipného obrazu. Vaša fotografia bude napríklad umiestnená do rámčeka nakresleného dieťaťom, umelcom atď. (Príklady možností sú uvedené nižšie).

Desiatky rôznych fotografických efektov

Všetky efekty sú kategorizované, aby sa dali ľahko nájsť. Existuje pomerne veľa kategórií, dám pár: leto, umenie, narodeniny, láska a romantika, pohľadnice, vtipy a vtipy, cestovanie, svadba, pre deti atď.

Používanie služby je veľmi jednoduché:

  1. najskôr vyberte efekt, ktorý sa vám páči;
  2. nahrajte svoju fotografiu;
  3. a za pár sekúnd - pozrite sa na svoje super umenie. Nižšie je uvedený príklad: je to naozaj dobre nakreslené?!

Ako sa fotografia zmenila: bola - je (zľava doprava)

*

Photomania.net

Web: //photomania.net/editor

Ďalším mimoriadne zaujímavým webom, ktorým je online editor fotografií. Tu môžete nahrať fotografiu a rýchlo ju spracovať: vrátane vytvorenia zaujímavej kresby (umenia) z nej.

Čo zaujme túto službu - má pomerne veľa najneobvyklejších možností spracovania fotografií: svoju fotografiu môžete napríklad položiť na hrudník Messiho alebo Ronalda, vložiť ju do rámu, dodať jej čarovný štýl alebo urobiť zo seba slávneho herca.

Možnosti spracovania fotografií

Príklad spracovania je uvedený na snímke obrazovky nižšie: podľa môjho názoru to vyzerá veľmi realisticky ?.

Ďalšie zaujímavé umenie // Photomania.net

*

PhotoFaceFun.com

Webové stránky:  //ru.photofacefun.com/?section_id=11

Poznámka: Stránka sa v niektorých prehľadávačoch neotvára. Ak niečo, skúste to otvoriť v prehliadači Opera.

Stránka s veľkým množstvom fotografických efektov: tu môžete umiestniť svoju fotografiu do rámčeka, odfotiť namaľovaný obrázok, umiestniť ho vedľa celebrity atď.

Všetky fotografické efekty sú rozdelené do kategórií: auto, vinobranie, hračky, noviny, časopisy, galérie, peniaze, deti, celebrity, filmy a oveľa viac!

Umenie - fotografické efekty

Používanie služby je tiež jednoduché: nahrajte fotografiu, vyberte efekt, pozrite si výsledok (všeobecne tri jednoduché kroky).

Ďalej uvádzame niekoľko príkladov fungovania služby. Veľmi dobre?!

Niekoľko umeleckých diel: v galérii s Putinom stará kresba.

Poznámka: ak služba vašu fotografiu nespracuje, ? preveďte ju do iného formátu.

Napríklad som sa stretol s tým, že služba nechcela vnímať a spracovávať formát GIF, pretože obrázok uložila do JPG (na to môžete použiť program Paint, ktorý je vo všetkých verziách systému Windows) - všetko začalo fungovať fajn!

*

PhotoFania

Web: //photofunia.com/en/categories/all_effects/popular

Veľmi dobrá služba v ruskom jazyku s veľkou zbierkou fotografických efektov, ktoré je možné použiť na každú odovzdanú fotografiu. Čo zaujme: výber je jednoducho obrovský! Fotografia môže byť urobená čiernobielo, nakreslená štetcom alebo ceruzkou, zarámovaná, s osobnosťou, v televíznej šou atď.

Efekty (náhodné)

Upozorňujeme, že akonáhle nahráte svoju fotografiu, môžete ju okamžite vyskúšať v rôznych efektoch (bez toho, aby ste ju nahrali stokrát). Pohodlne!

Príklady spracovania sú uvedené nižšie.

Niektoré zaujímavejšie efekty pre fotografiu: kresba ceruzkou, prívesok, darčeková karta (zľava doprava).

*

PS

? Pomoc!

Mimochodom, mohol by vás zaujímať článok o tom, ako urobiť fotografickú koláž.

* Ak niekto nevie, potom je to koláž, keď sa niekoľko fotografií spojí do jednej veľkej. Ukazuje sa to veľmi pekné a poučné, okamžite môžete zistiť, ako prebiehala dovolenka (napríklad).

*

Na tomto sa lúčim. Veľa šťastia všetkým!

Doplnky sú vítané ...

?

Prvé zverejnenie: 17.09.2017

Oprava: 30.01.2020