Ako sťahovať hudbu z VKontakte - 100% pracovné spôsoby

Dobrý deň!

Ľudová múdrosť: „Pieseň nám pomáha budovať a žiť“ ...

Dobrá hudba, ale v pravý čas, môže skutočne dodať motiváciu a silu, pomôcť zmierniť únavu, oddýchnuť si, rozveseliť sa. Pravdepodobne preto záujem o ňu nikdy nevyschne! ?

U nás sa v spoločenskom prostredí predstavuje obrovská zbierka hudby. siete VKontakte (nie je prekvapujúce, pretože najväčšia sieť!). Kam samozrejme sťahovať zbierky hudobných súborov, ak odtiaľ nie?

VK má veľa komunít pre konkrétne žánre, ktoré vám pomôžu rýchlo nájsť správne melódie. Okrem toho je hudba vo VK komprimovaná vlastným kodekom, čo znamená, že riziko zachytenia škodlivého kódu (ako je to možné na mnohých iných stránkach) je minimálne (dokonca by som povedal, absentuje).

V tomto článku by som chcel zvážiť niekoľko pracovných spôsobov sťahovania hudby z VK (inak relatívne nedávno niektoré metódy „vymreli“ a ich sťahovanie sa stalo o niečo ťažšie ...).

Poznámka: Tento článok nemá za cieľ žiadnym spôsobom distribuovať nelegálny obsah. Áno, na VKontakte je pomerne veľa stôp, ktoré porušujú autorské práva (sú však vyčistené a odstránené), ale existuje aj veľa stôp, ktoré sú celkom legálne.

Mince sú vždy dve strany a podľa mňa nie je rozumné všetko natrieť jedinou farbou ...

*

? Pomoc! 

Ak si chcete stiahnuť video z VK, odporúčam tento spôsob.

*

Spôsoby sťahovania hudby z VK

Aplikácia / doplnok SaveForm pre prehliadače

Podľa môjho názoru je to jeden z najjednoduchších a najrýchlejších spôsobov riešenia problému so sťahovaním mediálnych súborov (videa, zvuku) v akýchkoľvek sociálnych médiách. sietí.

Aplikácia funguje šialene jednoducho - v prehliadači uvidíte pred traťou šípku a ak si chcete trať stiahnuť, stačí kliknúť na túto šípku a trať si stiahnuť!

Kam stiahnuť aplikáciu SaveForm

Na oficiálnej webovej stránke: //ru.savefrom.net/user.php#download

Aplikácia je zabudovaná vo všetkých populárnych prehľadávačoch: Chrome, Firefox, Opera, prehliadač Yandex, Chromium, Safari atď. (Vy si vyberiete, do čoho sa chcete integrovať počas inštalácie).

Po nainštalovaní aplikácie reštartujte prehliadač a otvorte túto stránku vo VK, odkiaľ ste chceli sťahovať hudbu. Teraz sa oproti zloženiu objaví malá šípka.

Keď na ňu prejdete myšou, uvidíte veľkosť stopy v MB a jej bitrate. Stiahnutie zvukového záznamu - stačí kliknúť na šípku ☝. Všeobecne si teraz môžete sťahovať hudbu ľahko a rýchlo, jedným až dvoma kliknutiami myšou (pozri snímku obrazovky nižšie)!

Na fotografii nižšie sú zobrazené kompozície z filmu „Ivan Vasilievič mení svoje povolanie“ v jednej zo skupín na relácii VKontakte. 

Kliknite na tlačidlo „šípka“

Mimochodom, na stránke si môžete tiež stiahnuť VŠETKY zvukové súbory. Ak to chcete urobiť, otvorte aplikáciu / doplnok SaveForm (obvykle na ňu odkaz v hornom paneli prehliadača) a vyberte požadovanú akciu.

Screenshot nižšie ukazuje, ako sťahovať VŠETKY zvukové súbory a hudobné stopy, ktoré sú na otvorenej stránke.

SaveForm ich nájde automaticky! Ušetrí vás klepotanie po každej stope (predstavte si, či ich je 100?!).

Všetky zvukové súbory na stránke

*

Rozšírenie prehliadača MusicSig

Najpohodlnejšie rozšírenie pre prehliadače Chrome, Firefox, Opera. Prípona umožňuje sťahovať hudbu: jednotlivé skladby aj celé albumy. Okrem hudby si môžete stiahnuť video a zároveň zvoliť jeho kvalitu.

Mimochodom, rozšírenie je veľmi populárne - používa ho viac ako 600 tisíc používateľov.

Poznámka. V rozšírení nie sú žiadne reklamy ani škodlivý kód. Opakovane kontrolované.

? Na inštaláciu aplikácie MusicSig potrebujete:

  • choď k úradníkovi. webová stránka: //musicsig.ru/;
  • kliknite na tlačidlo inštalovať a súhlasíte s nainštalovaným rozšírením. Všetci!

Fotografia nižšie ukazuje, ako vyzerá ikona rozšírenia v prehliadači Chrome po jeho nainštalovaní.

Inštalácia rozšírenia

Vlastne teraz musíte ísť na stránku vo VK, ktorá obsahuje hudbu, ktorá vás zaujíma. Ďalej sa oproti dráhe rozsvieti ikona diskety (ako na obrázku nižšie) - kliknite na ňu a súbor sa začne sťahovať.

Je to také jednoduché!

Načítava sa stopa

*

Program VKMusic

Veľmi cool program na sťahovanie a hľadanie hudby! Umožňuje pár kliknutí myšou vyhľadať a stiahnuť hudbu z VKontakte, jednotlivých skladieb aj celých albumov.

Čo ešte zaujme: program dokáže stiahnuť nielen vašu hudbu (ktorá sa nachádza vo vašich zvukových záznamoch), ale aj jednoducho vyhľadá populárne piesne. Vždy budete v trende najnovších noviniek!

Tento program vám umožňuje: sledovať a sťahovať moje zvukové nahrávky, zvukové nahrávky priateľov, získavať hudobné odporúčania, prezerať populárne stopy, sťahovať fotografie so mnou alebo celým fotoalbumom, nahrávať videá. Pozri fotku nižšie ?.

Moje audio

Program okrem iného umožňuje aj sťahovanie videí. Všeobecne univerzálny nástroj na prácu s multimediálnymi súbormi.

VKMusic

Z. webová stránka: //vkmusic.citynov.ru/

Inštalácia je štandardná, ako každá iná aplikácia. Mimochodom, pri inštalácii starostlivo skontrolujte všetky začiarkavacie políčka.

Keď je program nainštalovaný, budete musieť zadať svoje prihlasovacie údaje: telefón (e-mail) a heslo.

Na snímke obrazovky nižšie je okno so zadaním údajov pre prístup.

registrácia

Keď nájdete požadovanú stopu, oproti nej sa rozsvieti zelená šípka , kliknite na ňu a pridáte súbor do poradia sťahovania (?). Po chvíli sa súbor stiahne.

Všeobecne je to veľmi výhodné.

Fotografia zobrazuje, ako to vyzerá so sťahovaním vo VKMusic.

*

Zvukový doplnok VC.com

Doplnok pre prehliadač Chrome.

Dôstojník. stránka: //vkmusic.xyz/

Umožňuje vám sťahovať zvukové súbory jedným až dvoma kliknutiami myšou. Po nainštalovaní prípony (mimochodom, dosť populárnej) budete mať vedľa každého súboru okrem tlačidla počúvania aj tlačidlo sťahovania. Kliknutím na ktoré sa začne sťahovanie súboru. Všetko je jednoduché a rýchle! ?

Príklad tlačidla a načítania skladby MP3

Načítanie je hotové!

*

Univerzálny spôsob: pomocou medzipamäte prehliadača

Táto metóda je najuniverzálnejšia! Nemusíte inštalovať vôbec nič, s perami však musíte trochu pracovať ...

Ukážem vám to na príklade prehliadača Chrome, ktorý je najpopulárnejším prehliadačom (mimochodom, v prehliadačoch postavených na jeho jadre sa všetko deje rovnako. Vyskúšajte!).

KROK 1: otvorte hudobnú stránku.

Tu nie je nič zložité, nekomentujem ...

KROK 2: stlačte tlačidlá Ctrl + Shift + I

Môžete tiež kliknúť pravým tlačidlom myši kdekoľvek na stránke a v rozbaľovacej ponuke zvoliť zobrazenie kódu . V dolnej časti okna by sa mali otvoriť nástroje pre správcu webu (so všetkými druhmi kódov, až kým sa ich nezľakneme).

Chrome - zobraziť kód

KROK 3: nastavte filter MP3 na karte Sieť

Ďalej musíte otvoriť kartu „Sieť“ a do reťazca filtra nastaviť „mp3“ (bez úvodzoviek). Screenshot nižšie podrobne zobrazuje, ako sa to deje.

MP3 filter

KROK 4: začnite hrať skladbu

Ďalej začneme prehrávanie požadovanej skladby (pozri šípku-1 na obrazovke nižšie ?) a sami sa pozrieme na samotný spodný riadok. Náš filter nájde vzhľad a načítanie (do pamäte cache) prehrávaného súboru.

Po načítaní kliknite pravým tlačidlom myši na tento dlhý riadok a kliknite na tlačidlo „Otvoriť odkaz na novej karte“ .

Otvorenie stopy

Krok 5: uložte súbor

Posledným dotykom je uloženie súboru. Ak to chcete urobiť, stlačte kombináciu klávesov Ctrl + S alebo tlačidlo sťahovania (so šípkou nájdete na obrazovke nižšie).

Vo všeobecnosti je úloha dokončená! ?

Načítava!

*

Týmto sa článok končí.

Verím, že predložených metód je viac než dosť. ?

Všetky metódy 100% pracujú k dátumu uverejnenia článku, opakovane kontrolované!

Veľa štastia!

?

Prvé zverejnenie: 18.02.2017

Oprava: 1. 5. 2020