Ako strihať hudbu online: 7 bezplatných služieb

Ahoj.

Myslím si, že väčšina používateľov by chcela vložiť nejaký fragment z piesne (filmu) do telefónu ako vyzváňací tón viackrát alebo dvakrát?!

A tí, ktorí často počúvajú hudbu, aspoň raz, a narazia na skladby, ktoré majú „dlhý“ začiatok alebo sú chvíle, ktoré by som rád zostrihal. Naozaj nemôžete do systému vložiť celý editor na jednoduché orezanie hudobnej stopy?!

Vlastne v tomto článku chcem odporučiť niekoľko online služieb, ktoré vám pomôžu odrezať požadovaný kúsok zo zvukovej stopy (alebo naopak odrezať všetko nepotrebné).

Poznámka!

1) Na úplnú prácu s niektorými zvukovými formátmi budete možno potrebovať kodeky: //ocomp.info/kodeki-dlya-video-i-audio.html

2) Ak neviete, aký druh hudobnej skladby máte a kto ju vykonáva, odporúčam vám, aby ste sa s tým oboznámili: //ocomp.info/kak-nayti-pesnyu-po-zvuku.html

*

Najlepšie služby na úpravu hudby

MP3Cut

Webová stránka: //www.mp3cut.ru/

Orezanie stopy v 3 krokoch

Jedna z najlepších služieb na orezávanie zvukových súborov rôznych formátov: AAC, MP3, FLAC, OGG, WAV atď. (Celkovo je podporovaných viac ako 300 formátov!). Môžete si stiahnuť nielen audio, ale aj video - služba z neho automaticky extrahuje zvukovú stopu.

Súbory je možné sťahovať z pevného disku počítača aj z Disku Google, Dropbox alebo prostredníctvom odkazu na služby tretích strán.

Po stiahnutí súborov uvidíte mierku, na ktorej sú uvedené počiatočné a koncové časy požadovaného fragmentu. Jednoducho potiahnite posúvače na požadovanú stranu a vyberte fragment. Služba má tiež filtre na zvýšenie / zníženie hlasitosti.

Orezané stopy je možné stiahnuť na pevný disk alebo uložiť na cloudové disky.

Poznamenal by som tiež možnosť vytvorenia vyzváňacích tónov pre iPhone. A okrem toho existuje príležitosť nalepiť rezané melódie: napríklad môžete vystrihnúť potrebné fragmenty z rôznych piesní a potom ich zlepiť. Všeobecne ide o veľmi multifunkčnú službu, ktorú určite odporúčam na zoznámenie.

Dôležité! Ak vám služba nefunguje, skontrolujte, či je váš Flash Player aktualizovaný: //ocomp.info/ustarel-adobe-flash-player.html

*

Audio zastrihávač

Webové stránky: //audiotrimmer.com/ru/

Podporované formáty: mp3, wav, wma, ogg, m4r, m4a, aac, amr, flac, aif. Maximálna veľkosť súboru je 50 MB.

Audio Trimmer - stopa načítaná, vyberte začiatok a koniec

Veľmi jednoduchá služba na orezávanie hudby. Je vyrobený v štýle minimalizmu a jeho použitie je veľmi jednoduché: po načítaní skladby sa automaticky spustí jej prehrávanie a je potrebné určiť iba jej začiatok a koniec.

Upozorňujeme, že web má dobrú optimalizáciu pre mobilné telefóny a tablety. Okrem toho môžete pomocou služby Audio Trimmer vytvoriť pre svoj telefón jedinečné vyzváňacie tóny (k dispozícii sú dokonca aj zvukové efekty, napríklad na zväčšenie hlasitosti).

*

Strih piesne online

Webová stránka: //audiorez.ru/

Hlavné okno stránky

Jednoduchý a zaujímavý online editor, ktorý vám umožní rýchlo vystrihnúť požadovaný fragment a uložiť ho na pevný disk. Okrem toho je podporované vytváranie vyzváňacích tónov.

Podotýkam, že stránka obsahuje videonávod, ako službu používať (upozorňujem však, že už je navrhnutá tak, aby ktokoľvek mohol ľahko zistiť, kam kliknúť ...).

Služba podporuje väčšinu zvukových súborov (vývojári tvrdia, že podporuje všeobecne všetky formáty (osobne som netestoval všetky, ale skutočne podporuje všetky populárne)). Štandardne sa skladba po orezaní uloží ako MP3.

Mimochodom, po nahraní skladby na web automaticky zistí jej interpreta, dĺžku, názov, formát.

*

Ringtosha

Webová stránka: //ringtosha.ru/

Všetky nahrané údaje do služby sa uchovávajú najviac 1 hodinu!

Stupnica pre prácu s koľajiskom

Veľmi jednoduchá služba na vytváranie vyzváňacích tónov a budíkov. Po stiahnutí zvukového súboru budete musieť určiť začiatok a koniec fragmentu, ktorý potrebujete, a potom určiť formát hovoru: M4R pre iPhone, MP3 pre všetky ostatné.

Ďalej zostáva stlačiť tlačidlo „Orezať“ a výsledok uložiť. Všetko je jednoduché, ľahké, pohodlné a s minimom zbytočných funkcií. Odporúčam skontrolovať!

*

Výrobca zvonenia

Webová stránka: //ringtonemaker.com/ru/

Okno pre prácu so zvukovou stopou

Ďalšie jednoduché miesto na výrobu zvonení. Môžete nahrávať súbory vo formátoch: AAC, FLAC, M4A, MP3, OGG, WAV alebo WMA (všetky najobľúbenejšie zvukové formáty!).

Práca so službou je veľmi jednoduchá: po stiahnutí sa súbor predstaví v mierke (ako na snímke obrazovky vyššie), na ktorej môžete označiť začiatok a koniec fragmentu. Vyrezaný kúsok môžete uložiť do MP3 alebo M4R pre iPhone.

*

SoundCut

Webové stránky: //ru.soundcut.info/obrezka-music-online.html

SpundCut - nič viac!

Služba je navrhnutá na rýchle orezanie zvukových stôp (mimochodom, venujte pozornosť dizajnu: na webe nie je takmer nič nadbytočné!). Podporované sú všetky populárne formáty: MP3, iPhone Rington, WAV, OGG, AAC, AIFF.

Súbory môžete nahrávať nielen z pevného disku, ale aj z Disku Google, Dropbox. K dispozícii sú zvukové efekty na plynulé zvýšenie (zoslabenie) hlasitosti (užitočné, ak chcete vytvoriť zvonenie).

Všeobecne platí, že solídna služba a nič nadbytočné!

*

Odstraňovač hlasu

Webové stránky: //vocalremover.ru/trim

Hlavná stránka nástroja na odstránenie vokálov

Zaujímavá multifunkčná zvuková služba: tu môžete prerušiť hlas, je tu karaoke, existuje nástroj na zmenu klávesu, tempa. Okrem toho existuje online hlasový záznamník, gitarový tuner, audio prevodník.

Pokiaľ ide o orezávanie hudby, služba je úplne bežná: podporuje niekoľko formátov wav, mp3 a ogg.

Začiatok a koniec požadovaného fragmentu sa nastavuje pomocou časovej stupnice (na stupnici nie sú žiadne posuvníky posúvané myšou - použitie je však celkom vhodné). Okrem jednoduchého orezania zvuku môžete pre svoj telefón vytvoriť aj vyzváňací tón. Podporovaných je niekoľko bitových rýchlostí: 128 kb / s, 192 kb / s, 256 kb / s, 320 kb / s.

Všeobecne je všetko urobené vkusne, všetko vyzerá veľmi jednoducho - funguje to však spoľahlivo a efektívne. Odporúčam skontrolovať!

*

To je všetko. Doplnky sú vítané ...

Všetko najlepšie!