Ako zadávať poštu na Mail.ru (Mail.Ru). Nemôžem otvoriť poštu, čo mám robiť?

Dobrý čas.

Dnešná téma je na jednej strane trochu nepríjemná (no, čo to znamená „ako vstúpiť“ - vzal a prešiel na web zadaním svojho používateľského mena a hesla), na druhej strane nie všetko je také jednoduché by sa mohlo zdať na prvý pohľad ...

Po prvé, ak je systém Windows napadnutý adware alebo vírusmi, môže byť stránka Mail.ru úplne neprístupná (alebo môže byť automaticky presmerovaná na iné zdroje).

Po druhé, v niektorých krajinách SNŠ je služba nedostupná a nemôžete sa do nej prihlásiť „len tak“ (a možno budete musieť urobiť aspoň raz, aby ste mohli kopírovať kontakty a dokumenty).

Nech už to bude akokoľvek, pokúsime sa problém vyriešiť komplexne.

Takže ...

? Viac témy!

Kde vytvoriť poštu: služby na registráciu poštovej schránky. Nájdite pekný a krátky e-mail - //ocomp.info/gde-sozdat-pochtu-top-servisyi.html

*

Ako môžem zadať poštu Mail.ru

možnosť 1

Asi najzrejmejšou a najjednoduchšou možnosťou je prejsť na hlavnú stránku služby ? //mail.ru/ a zadať svoje používateľské meno a heslo. Ďalej, ak sú údaje správne, služba autorizuje a získate prístup do svojej poštovej schránky.

Hlavná stránka Mail.ru

Ak sa vám hlavná stránka neotvára (od slova vôbec) - choďte do druhej časti článku.

? Poznámka!

Okrem hlavnej stránky Mail.ru môžete priamo použiť aj adresu URL e-mailovej stránky: //e.mail.ru/inbox/

Mimochodom , ak ste už predtým zadali svoju poštu a teraz si nepamätáte heslo z nej, mohla byť uložená v prehliadači. Ako ho nájsť a sledovať - ​​pozrite si článok, na ktorý je uvedený odkaz nižšie.

? Pomoc!

Ako zistiť svoje heslo v prehliadači, vyhľadajte v ňom hviezdičky (pre tých, ktorí zabudli heslo a nemôžu vstúpiť na web) - //ocomp.info/kak-uznat-svoy-parol-v-brauzere.html

Možnosť 2

Ďalšou možnosťou „uloženia“ môže byť použitie mobilnej aplikácie (odkaz ? na poštu Mail.ru na trhu Play ).

Ak si ju raz nainštalujete do telefónu a prejdete procesom autorizácie, vaša schránka bude vždy po ruke a o všetkých správach sa dozviete okamžite (pošta sa zmení na SMS, len s množstvom funkcií).

Obrazovky mobilnej aplikácie z Mail.ru

Možnosť 3

Na čítanie pošty zo služby Mail.ru nie je vôbec potrebné otvárať ich webové stránky. Môžete ísť „inou cestou“: nakonfigurujte import listov do inej poštovej schránky (deje sa to celkom jednoducho)! Tých. písmená sa budú posielať ďalej z jednej poštovej schránky do druhej (samozrejme do tej, ku ktorej máte prístup).

Vezmime si ako príklad medzinárodnú službu ? Gmail. Ak na ňom máte poštu, otvorte jeho nastavenia (ak nie, najskôr sa zaregistrujte).

Gmail - otvorené nastavenia

Potom na karte „Účty a import“ kliknite na odkaz „Pridať poštový účet“ .

Účty a dovoz

Potom zadajte svoju e-mailovú adresu a poskytnite povolenie na jej zobrazenie službou Gmail.

Emailová adresa

Vo všeobecnosti je to všetko: teraz všetky listy zo schránky na serveri Mail.ru automaticky prejdú do doručenej pošty Gmailu. Nie je východisko? ..

Čo robiť, ak sa pošta neotvára (služba nie je k dispozícii)

Tip 1: Vyčistite prehliadač od vyrovnávacej pamäte, súborov cookie atď.

Prvé odporúčanie je dosť triviálne - vyčistiť históriu prehliadača (v niektorých prípadoch, keď sa vyrovnávacia pamäť rozrastie na veľkú veľkosť, začnú sa vyskytovať najrôznejšie chyby ...).

Najjednoduchší spôsob čistenia: spustite prehliadač a stlačte kombináciu klávesov Ctrl + Shift + Del (vo väčšine prehľadávačov by sa malo otvoriť okno na čistenie histórie, pozrite sa na obrazovke Chrome nižšie). Existujú však aj alternatívne možnosti čistenia ...

Vymazať históriu - Google Chrome

Potom sa pokúste znova vstúpiť do poštovej schránky.

Tip 2: Použite VPN a DNS (od spoločnosti Google)

VPN je súkromná virtuálna sieť, ktorej pripojením sa môžete zašifrovať a otvoriť mnoho služieb a webov, ktoré sú z vašej krajiny neprístupné. Viac podrobností tu - >>

Najjednoduchší spôsob použitia tejto technológie je inštalácia prehliadača Opera a povolenie tejto možnosti v jej nastaveniach. Potom stačí otvoriť web Mail.ru a zadať svoju poštu ...

? Pomoc!  VPN pre Chrome, prehliadač Yandex a Opera: ako otvoriť neprístupnú stránku - //ocomp.info/vpn-dlya-chrome-opera.html

Prehliadač Opera - VPN povolené

Alternatívnym riešením by bola zmena DNS od vášho poskytovateľa na DNS Google. Pracujú nielen stabilnejšie a rýchlejšie, ale umožňujú nám aj „vyriešiť“ náš problém. To sa deje celkom jednoducho: prostredníctvom vlastností internetového pripojenia v systéme Windows nájdete odkaz uvedený nižšie.

? Pomoc!

Ako zmeniť DNS v systéme Windows a ako zvoliť najrýchlejší verejný server DNS (alebo prečo sa stránky v prehliadači môžu otvárať pomaly) - //ocomp.info/kak-vyibrat-public-dns.html

Rada 3: Skontrolujte systém, či neobsahuje vírusy, obnovte súbor HOSTS

Niektoré adware vírusy blokujú prístup k množstvu služieb a webov presmerovaním používateľa na požadované adresy URL. Spravidla sa to deje úpravou systémového súboru HOSTS.

Vo väčšine prípadov na odstránenie „podobnej infekcie“ stačí skontrolovať počítač pomocou niektorého z antivírusov a špeciálneho antivírusu. utilita ? AdwCleaner.

AdwCleaner: hlavné okno (tlačidlo "Skenovať teraz" pre spustenie skenovania)

Tiež mi nedá, aby som neodporučil niekoľko mojich minulých poznámok k tejto téme: iba v niekoľkých krokoch dokážu úplne vyčistiť operačný systém a prehliadač od všetkého odpadu a reklám. Odkazy nižšie.

? Pomoc!

1) Ako odstrániť vírusy z počítača, ak ich antivírus nevidí - //ocomp.info/esli-antivirus-ne-vidit-virusov.html

2) Ako odstrániť vírus z prehliadača (v 5 krokoch!) - //ocomp.info/kak-udalit-virus-iz-brauzera.html

Tip 4: Vytvorte poštovú schránku v inej poštovej službe

Jeden nemôže odporučiť, aby ste si zaobstarali poštovú schránku v inej stabilnejšej poštovej službe pre vašu krajinu. Mimochodom, o najlepších službách som hovoril v tomto príspevku: //ocomp.info/gde-sozdat-pochtu-top-servisyi.html

Ak samozrejme stále dostávate listy na server Mail.ru, jednoducho tento e-mail pripojte k svojej novej poštovej schránke (t. J. Nastavte import) a prijímajte ich automaticky (t. J. Budete mať dva e-maily, starý a nový a všetky listy zaslané na ktorúkoľvek z adries - dočítate sa vo svojom novom e-maile. “Vysvetlil bláznivo, ale myslím si, že podstata je jasná ...).

Nemusíte tak „trpieť“ a zakaždým sa prihlasovať do rôznych služieb ...

*

Ak ste otázku vyriešili nejako inak, napíšte pár slov do komentárov (vopred ďakujeme!).

Veľa štastia!

?