Ako krásne písať text (online): ohnivý, 3D, animovaný, volumetrický, textúrovaný atď.

Otázka používateľa

Ahoj.

Potrebujem napísať krásny text, najlepšie 3D písmo, ale nevlastním grafické editory (Photoshop, Gimp atď.). Skúšal som prísť na návod, ale nešlo to. Nehovor mi, je možné napísať krásny text nejako jednoducho a rýchlo (bez špeciálnych znalostí)?

Zdravím vás!

Samozrejme, v grafických editoroch môžete nakresliť čokoľvek, čo chcete, aj keď bez „plnej“ ruky si budete musieť pohrať ... ?

Teraz však už existuje pomerne veľa špeciálnych webov, na ktorých môžete rýchlo a ľahko napísať ľubovoľný text (mimochodom, často vytvárajú rôzne logá), napríklad také populárne ako 3-D, ohnivé, animované a iné.

Všetko, čo sa od vás vyžaduje, je zvoliť požadovanú šablónu (prázdnu), napísať svoj vlastný text, určiť veľkosť písma a v skutočnosti získať hotový výrobok na výstupe ...

A tak vám ponúknem najlepšie stránky (podľa môjho skromného názoru).

? Mimochodom!

Milovníci všetkého krásneho sa možno budú páčiť programy na kreslenie.

*

Najlepšie webové stránky na vytváranie krásnych nápisov a log

❶ 

//flamingtext.com/

Na webe sú k dispozícii desiatky a stovky rôznych typov písma (niektoré z nich sú zobrazené na snímke obrazovky nižšie).

Výberom požadovaného písma (šablóny) - a úpravou parametrov veľkosti, tieňa, ťahu atď. Môžete v priebehu niekoľkých minút vytvoriť svoj vlastný krásny nápis.

Poznámka: Ak chcete povoliť podporu pre ruský jazyk, posuňte stránku nadol do dolnej ponuky a vyberte príslušnú položku.

Výber typov písma (šablóny)

Nezabudnite, že po výbere písma pre presnejšie zobrazenie vášho nápisu prejdite všetky karty: logo, tieň, pozadie, obrázok. V každom z nich môžete nakonfigurovať rôzne parametre, ktoré sa v ukážke zmenia online.

Všeobecne veľmi pohodlná služba, odporúčam!

❷ 

//cooltext.com/

Ďalšia veľmi dobrá stránka na písanie najrôznejších textov: animované, ohnivé, neónové atď.

Osobitne by som rád poznamenal iba obrovský výber typov písma: je ich niekoľko stoviek. Hlavná vec je navyše kvantita - ale kvalita! ? Vďaka tomu je web v poriadku, každé písmo je prepracované do detailov a vyzerá len ako pastva pre oči!

Možnosti písma

Napriek tomu, že stránka nepodporuje ruský jazyk, je jednoduchá a ľahko použiteľná. Po výbere písma napíšeme samotný text a určíme jeho veľkosť. Zmeny sa zobrazia online (t. J. To, čo vidíte, je to, čo upravujete).

Ak chcete stiahnuť hotové logo, kliknite na tlačidlo „Vytvoriť logo“.

Úpravy ohňového textu

//www.textfx.co/

Ďalšia veľmi zaujímavá stránka so stovkami rôznych typov písma: zlatá, neónová, animovaná, volumetrická atď. Stránka je tiež v angličtine, ale všetky akcie sú jednoduché a jasné (nič zložité a neprehľadné).

Poznámka: Pred výberom možnosti písma napíšte text do horného riadku.

Príklady písma

Mimochodom, charakteristickým rysom zdroja od zvyšku: schopnosť vytvoriť veľmi kvalitný nápis (logo), nastaviť neobvyklé pozadie. Všeobecne to vyzerá veľmi krásne a neobvykle!

Príklad 3-D textu

❹ 

//coolsymbol.com/

Na tomto webe nie sú žiadne krivé písma, ako predchádzajúce, ale sú tu veľmi pekné ikony (nálepky), ktoré je možné použiť pri písaní rôzneho textu v rozhovoroch, okamžitých správach atď.

Na webe sa nachádza obrovské množstvo ikon a na rôzne témy. Niektoré z nich môžete vidieť na snímke obrazovky nižšie.

Odznaky

Príklad toho, ako podobné ikony vyzerajú v texte, je uvedený nižšie: takýto text je možné kopírovať (Ctrl + C) a niekam vložiť (Ctrl + V) - váš text sa prilepí spolu s týmito ikonami. Zaujímavé a originálne!

Chatová správa s ikonami

❺ 

//gfto.ru/

Ruská služba s desiatkami rôznych typov písma. Chcem osobitne poznamenať, že stránka obsahuje veľa fontov s animáciami.

Po výbere písma môžete nastaviť farbu textu, šírku, výšku, pozadie, animáciu, efekty a ďalšie nastavenia.

? Mimochodom , podporuje písanie textu v ruštine! (niektoré z vyššie uvedených služieb namiesto ruského textu zobrazujú crackery).

Príklady písma

//online-letters.ru/

Vynikajúca služba pre online generovanie rôznych štítkov s krásnym písmom. Podporované sú desiatky najrôznejších typov písma, ktoré sú rozdelené do niekoľkých sekcií: tlač, plynulé kaligrafické, techno, gotické, dekoratívne víly, obrysy atď.

Príklady nápisov

Mimochodom, keď je nápis hotový, môžete ho uložiť vo formáte obrázka (PNG) alebo môžete získať odkaz v rôznych formátoch: pre blog, pre podpis na fóre, priamy odkaz na obrázok.

Ukážka prijatého textu

❼ 

//lolkot.ru/lolmixer/

(Pridávanie titulkov k obrázkom a fotografiám)

Nevedel som si predstaviť inú službu. Umožňuje vám podpísať (použiť vlastný text požadovanej veľkosti, požadovanej farby, ťahu, písma atď.) Akýchkoľvek obrázkov: či už sú na pevnom disku alebo iba na internete. Musíte len poskytnúť odkaz (alebo nahrať) svoju fotografiu, potom napísať text a umiestniť ho na správne miesto pomocou myši.

Môžete tak vytvárať veľmi zaujímavé vtipy, krásne a popisné fotografie. Všeobecne veľmi šikovný nástroj, odporúčam!

Nástroje na webe

Mimochodom, príklad použitia služby si môžete pozrieť na snímke obrazovky nižšie (nápis bol urobený za 5 sekúnd - je to oveľa rýchlejšie, ako si ktorýkoľvek začínajúci používateľ zakopne v editore Photoshopu a podobných).

Ukážka fotografie s nápisom

? Mimochodom!

Ako vytvoriť mém z obrázkov, fotografií je dobrý a výstižný návod.

Inštalácia ďalších písma

V systéme Windows môžete používať nielen klasické písma, ktoré v ňom spočiatku boli, ale tiež pridať svoje vlastné (napríklad stiahnuté z internetu). Samozrejme, špecializované stránky majú všetky druhy možností písma!

? Pomoc!

Ako pridať nové písmo do systému Windows. Kde nájsť a stiahnuť nové písma a ako ich vložiť do súboru Word.

Nepochybnou výhodou tejto metódy je, že nové nádherné písmo je možné použiť takmer v akomkoľvek programe vo vašom operačnom systéme. Pozri snímku obrazovky nižšie ?.

Word má nové písmo!

*

Veľa šťastia všetkým a dovidenia! 

(PS: obrázok vyššie zobrazuje moje logo vytvorené na jednom z vyššie uvedených serverov).

?

Prvé zverejnenie: 21.05.2017

Oprava: 30.01.2020