Stiahnite si Microsoft Visual C ++ all * balíčky pre Windows (alebo čo robiť s chybami „Visual C ++ Runtime Library“ & # x1f44c;)

Dobrý deň!

V prevažnej väčšine prípadov sa pri spustení rôznych hier objaví chyba súvisiaca s Microsoft Visual C ++, napríklad: GTA San Andreas, Diablo III, WOW, WOT (tanky) atď. Z nejakého dôvodu sú tieto hry najviac žiadané o pomoc ?.

Všeobecne platí, že Microsoft Visual C ++  je dôležitý balíček, ktorý vám umožní spustiť hry vo vývoji, ktorý bol použitý na životné prostredie s rovnakým názvom. Ak tento balíček nie je k dispozícii, hra sa pre vás samozrejme nespustí a spôsobí chybu.

Mimochodom, chyba sa môže objaviť v prípadoch, keď nastanú problémy s integritou súborov jedného z balíkov. Všeobecne existuje veľa dôvodov na vznik problémov a chýb súvisiacich s programom Visual C ++.

V tomto článku vám ukážeme, kam stiahnuť všetky balíčky Visual C ++ (a ako je najlepšie ich aktualizovať), a čo robiť, ak problém spôsobilo niečo iné. Myslím, že článok bude užitočný pre všetkých, ktorí sa stretli s týmto problémom ... ?

*

Runtime knižnica / výskyt chyby ako príklad

*

Riešenie problémov s Microsoft Visual C ++

Odkazy na hlavné verzie balíkov Visual C ++ (manuálna inštalácia)

Chyby súvisiace s Visual C ++ spravidla vznikajú z dôvodu absencie určitého balíka (alebo z dôvodu „krivky“ jeho inštalácie).

Preto by som odporučil prvú vec, ktorú musíte urobiť, je inštalácia balíka Visual C ++ vyžadovaného hrou. Môžete zistiť, ktorý je v nich potrebný. požiadavky na hru - musíte vyhľadať buď v súbore readme.txt , alebo na oficiálnych webových stránkach hry! ?

*

Napríklad GTA V bude vyžadovať nasledujúce softvérové ​​komponenty (jedná sa o ďalšie požiadavky na technické vlastnosti): Microsoft DirectX, Microsoft Visual C ++ 2008, Google Chromium.

*

? Odkazy sú prezentované v kancelárii. Web spoločnosti Microsoft:

Microsoft Visual C ++ 2008 (x86) - pre Windows 2000 SP4, Server 2003, Vista, XP;

Microsoft Visual C ++ 2010 (x64) - pre Windows 7; Server 2003 R2 x64; Server 2003 SP2; Server 2008 R2; Server 2008 SP2; Vista SP2; XP SP3;

Microsoft Visual C ++ 2010 (x86) - podobný predchádzajúcemu;

Visual C ++ pre Visual Studio 2012 Update 4 - pre Windows 7 SP 1; 8; 8,1; Server 2003; Server 2008 R2 SP1; Server 2008 SP2; Server 2012; Vista SP2; XP.

Visual C ++ pre Visual Studio 2013 - pre Windows 7 SP1; 8; 8,1; Server 2003; Server 2008 R2 SP1; Server 2008 SP2; Server 2012; Server 2012 R2; Vista SP2; XP.

Visual Studio 2015, 2017 a 2019 - Inštalácia balíka 2019 ovplyvní programy vytvorené pomocou Visual C ++ 2015 a 2017. Inštalácia roku 2015 však nenahrádza nové verzie súborov nainštalovaných v balíkoch 2017 a 2019.

A tu nájdete odkazy a ? stiahnete si všetky nasledujúce verzie Visual C ++ (ktoré sa môžu objaviť po publikovaní tohto článku).

*

? Poznámka:

  1. Prvé verzie Windows 7 a Windows XP nepodporujú Microsoft Visual C ++ Redistributable 2012 alebo novší;
  2. Distribúcie pre Windows x64, nekompatibilné s 32-bitovým OS! Pre tých, ktorí nevedia, aký OS majú, odporúčam tento článok.

*

Automatická aktualizácia všetkých požadovaných verzií Visual C ++ ?

Existuje jeden nástroj na vyhľadanie a aktualizáciu ovládačov - ? Driver Booster. Popri hlavnej práci môže nájsť aj chýbajúce herné komponenty vrátane Visual C ++.

Sami navyše nebudete musieť hádať, ktorý balíček potrebujete - bude to všetko dôsledne a automaticky aktualizovať! Obrazovka jej práce je nižšia ako ? (stačí urobiť 2-3 kliknutia myšou!).

Driver Booster - nájdené 4 zastarané ovládače a 1 herný komponent // príklad programu

Mimochodom, nemôžem si nevšimnúť, že okrem Visual C ++ inštaluje a aktualizuje aj ďalšie balíčky: DirectX, Microsoft Silverlight, NET FrameWork atď. Všeobecne platí, že všetky tie balíčky, ktoré často spôsobujú chyby v hrách ...

*

Ak chyba pretrváva aj po aktualizácii balíkov

Môže dôjsť k porušeniu integrity súborov hry (inštalátora)

Ak preinštalovanie komponentov Visual C ++ a Driver Booster nepomohlo, potom vám odporúčam bližšie sa pozrieť na inštalačné súbory pre samotnú hru.

Mnoho ľudí si stiahne rôzne prebalenia, ktoré majú ďaleko od oficiálnych vydaní (niektoré súbory v nich boli zmenené a dokonca ani tieto vydania nie sú vždy testované na desiatkach počítačov, aby sa predišlo rôznym konfliktom a nekompatibilite).

? Pomoc!

Kam sťahovať hry do počítača: územia pre hráčov - výber najlepších webov

*

Odporučil by som stiahnuť nový inštalačný program pre hru a znova ju nainštalovať. Predtým nebude nadbytočné spúšťať systém na vírusy a adware (často keď vírusy kazia systémové súbory hry). Ako najlepšie a ako to skontrolovať ti prezradím hneď nižšie v článku.

*

? Tiež tu poznamenávam, že v 90% prípadov problémov s chybou runtime knižnice Microsoft Visual C ++ sú na vine buď súbory samotnej hry, alebo absencia potrebných knižníc v systéme.

Tých. Prvé dve odporúčania v tomto článku sú riešením pre väčšinu prípadov!

*

Prebieha kontrola .NET Framework a DirectX

Okrem Visual C ++ vyžadujú hry vo väčšine prípadov aktualizovanú verziu DirectX a balíka NET FrameWork .

Ak jeden z týchto balíkov chýba (alebo boli poškodené jeho súčasti), nie sú vylúčené rôzne chyby: potom neexistuje „DLL“, potom nemožno pokračovať v aplikácii, potom „... Runtime Library ...“.

Na svojom blogu už mám niekoľko článkov venovaných problémom s NET FrameWork a DirectX, odporúčam skontrolovať aj tieto balíčky.

? Pomoc!

1) Ako aktualizovať alebo preinštalovať Microsoft NET Framework - pokyny so snímkami obrazovky

2) Ako aktualizovať DirectX, inak sa tanky alebo iná hra nespustia - pokyny pre začiatočníkov

*

Skontrolujeme a aktualizujeme ovládač grafickej karty

Nové operačné systémy Windows 8/10 majú jednu vlastnosť: predvolene inštalujú maximálny počet ovládačov pre všetok hardvér, aký dokážu. ?

Na jednej strane je to dobré, hneď po inštalácii systému už môžete pracovať s väčšinou zariadení, ale na druhej strane „utlmujú“ bdelosť ...

Faktom je, že „také“ nepôvodné * ovládače spravidla neposkytujú úplnú podporu pre všetky funkcie (nehovorím, že okrem ovládačov by sa mali inštalovať aj rôzne riadiace centrá).

Ale keďže po inštalácii systému všetko funguje pre väčšinu používateľov, nikto nad tým ani len nepomyslí, kým sa neobjavia chyby a softvérové ​​konflikty.

Preto keď sa objavia chyby súvisiace s Visual C ++, najskôr skontrolujte grafickú kartu v ovládači, fungovanie hier závisí od nej.

*

? Nižšie je uvedený štítok s oficiálnymi stránkami na aktualizáciu ovládačov grafickej karty.

? Dodám však, že ak máte notebook , tak si najskôr skontrolujte úradníka. na webovej stránke výrobcu vášho zariadenia. Jedná sa o to, že výrobcovia notebookov často optimalizujú svoje ovládače pre konkrétne zariadenia!

*

? Dodatok!

Pokyny na aktualizáciu ovládača grafickej karty - z A do Z osobným príkladom

*

Tabuľka 1: Odkazy na oficiálne stránky na stiahnutie ovládačov videa.

Výrobca Odkaz / popis
AMD

ATI Radeon

//www.amd.com/

Existujú dva typy vyhľadávania a inštalácie ovládačov:

  1. môžete si stiahnuť a spustiť špeciály. nástroj, ktorý určí, ktorý ovládač potrebujete;
  2. alebo môžete ovládač vybrať manuálne zadaním verzie OS a modelu karty (o tomto sme hovorili vyššie).
NVIDIA

GeForce

//www.nvidia.ru/

Môžete automaticky určiť, ktorý ovládač je potrebný (na počítači musí byť nainštalovaná JAVA).

Môžete ručne určiť model grafickej karty a verziu operačného systému.

Na webe sú k dispozícii aj staré archivované verzie ovládačov a verzie beta.

IntelHD

//downloadcenter.intel.com/

Všetko je tu jednoduché: zadajte verziu operačného systému Windows, modelový rad grafickej karty a typ stiahnutého súboru: stránka vám automaticky vyhľadá najoptimálnejšiu verziu ovládača.

*

Skenovanie vášho počítača na prítomnosť vírusov a trójskych koní, adware

Faktom je, že mnoho vírusov infikujúcich súbory porušuje ich integritu . Výsledkom je, že niektoré programy prestávajú fungovať. Vírusy často poškodzujú súbory z hier a rôzne knižnice.

Preto je odporúčanie jednoduché: spustite systém pomocou niekoľkých antivírusových nástrojov, ktoré odporúčam nižšie.

Ak sa nájdu a neutralizujú vírusy, možno budete musieť preinštalovať knižnicu Visual C ++ (rovnako ako NET FrameWork a DirectX).

Odporúčania:

  1. nainštalujte si klasický antivírus (ak ho nemáte) a spustite s ním celý systém. Najnovšie a najlepšie sú založené na AV teste, ? ktorý som tu uviedol;
  2. potom použite tipy z článku o ? odstraňovaní vírusov, ktoré bežný antivírus nevidí;
  3. a nakoniec skontrolujte systém jedného z anti-adwarových nástrojov ?.

*

Bohužiaľ stále neexistuje univerzálny program na riešenie a vyhľadávanie všetkých vyššie uvedených problémov. Preto musíte využiť služby niekoľkých aplikácií ...

*

PS

V beznádejných prípadoch s Visual C ++ môžete vyskúšať ? preinštalovať operačný systém Windows (aj keď nie som zástancom takejto akcie pre každý problém, niekedy je však chyba ľahšie a rýchlejšie obísť, ako nájsť jej príčinu ? ).

*

 To je zatiaľ všetko.

Veľa šťastia všetkým a menej chýb!

?

Prvýkrát zverejnené: 23.03.2018

Oprava: 11/11/2020