Čínske internetové obchody v ruštine (kde sú najlacnejšie výrobky)

Všetko najlepšie!

V dnešnej dobe je oveľa výhodnejšie kúpiť v čínskych online obchodoch veľa drobností (nejaké oblečenie, hračky, elektronika atď.). Posúďte sami, doručenie v drvivej väčšine obchodov je zadarmo, nepotrebujú platiť nájom, nie sú tam nijaké cudzie označenia, ktoré sa vyskytujú v bežnom obchode ...

Ani nehovorím o tom, že veľa výrobkov sa v bežnom predaji jednoducho nenájde - je oveľa jednoduchšie ich objednať online (napríklad nedávno som tu potreboval batériu pre jeden starý telefón - našiel som ich iba v Číne ?).

V tomto článku by som rád uviedol niekoľko online stránok z Číny, kde nájdete niektoré z najlacnejších tovarov. Myslím si, že vzhľadom na našu nepriaznivú ekonomickú situáciu v krajine by mal byť článok veľmi relevantný ...

? Poznámka!

1) Existujú aj ruské online obchody s počítačovými komponentmi - tam sú objednávky doručené do niekoľkých dní.

2) Ak chcete vrátiť časť vynaložených peňazí na svoju kartu (t. J. Získať cashback), odporúčam vám, aby ste sa s tým oboznámili.

*

Internetové obchody s najlacnejšími produktmi

AliExpress

Webové stránky: //ru.aliexpress.com/

AliExpress je jedným z najpopulárnejších a najznámejších online obchodov (aspoň u nás). Sortiment tovaru - desaťtisíce, od malých ihiel po pomerne veľký tovar (televízory, počítače atď.).

Táto stránka je v podstate sprostredkovateľom medzi tisíckami predajcov a obchodov z Číny a kupujúcich z celého sveta. Obchod zaručuje, že svoj tovar obdržíte (ochrana je poskytnutá v čase dodania tovaru - ak nebude tovar doručený, bude vám vrátená platba).

AliExpress - hlavná stránka webu

Stránka je celkom užívateľsky prívetivá. Môžete rýchlo prechádzať kategóriami produktov, triediť ich podľa počtu objednávok, hodnotení, recenzií. Tých. urobilo sa všetko preto, aby ktokoľvek mohol rýchlo nájsť najobľúbenejšie a najobľúbenejšie produkty.

Mimochodom, v obchode sa často nachádzajú výpredaje určitých kategórií tovaru, v obchode je k dispozícii bulletin so všetkými najlepšími. Všeobecne odporúčam všetkým, ktorí to ešte nepoznajú ...

Akceptované na platbu: karty, WebMoney, QIWI, peniaze Yandex atď. Ceny v obchode sú zobrazené v rubľoch.

Dôležité! 

Ak ste si nikdy neobjednávali výrobky v čínskych internetových obchodoch, odporúčam vám prečítať si túto príručku: ako objednať tovar na AliExpress (a získať zľavu).

*

Banggood

Webové stránky: //www.banggood.com/ru/

Banggood - veľký čínsky obchod s rôznym tovarom

Celkom dobrý a príjemný online obchod, prekvapivý dostupnými cenami a sortimentom. Podotýkam, že na podporu obchodu sú rusky hovoriaci zamestnanci (čo mnohým konkurentom tohto webu chýba). Okrem toho sú v sieti VK (zatiaľ iba malá skupina, ale vývoj prebieha).

Pravidelne sa obchoduje s konkrétnymi produktovými témami. Podotýkam, že pri platbe niektorými spôsobmi (napríklad pomocou QIWI alebo Webmoney) - získate zľavu 5%.

*

DealExtreme

Webové stránky: //www.dx.com/ru/

Domovská stránka DX (skratka pre DealExtreme)

Obrovský obchod, ktorého hlavným sortimentom je audio-video, domáce spotrebiče, výpočtová technika, hračky a iná elektronika. Tých. ak hľadáte nejaký modul gadget, adaptér, jednotku atď. - odporúčam vám, aby ste sa s týmto obchodom oboznámili (sú tu pravdepodobne veľmi zaujímavé možnosti).

Doručenie v obchode je bezplatné, termín je však pohyblivý - od 14-30 dní. Tiež upozorňujem, že môžu nastať problémy s platbou: akceptujú iba bankové karty, WebMoney a PayPal.

*

GearBest

Webové stránky: //ru.gearbest.com/

GearBest - uvítacia stránka

Obrovský čínsky obchod s hromadou rôznych produktov. Samozrejme, z hľadiska sortimentu je nižší ako AliExpress, ale v niektorých kategóriách výrobkov ho prekoná v cenách. Tu napríklad môžete hľadať lacnú elektroniku.

Chcem tiež poznamenať, že GearBest má veľmi pohodlnú funkciu na porovnávanie produktov. Napríklad, ak si vyberáte telefón pre seba, pridajte niekoľko zaujímavých modelov. A potom na štítku uvidíte všetky rozdiely medzi jedným a druhým - je to veľmi jasné a pomáha vám to rýchlo sa rozhodnúť.

Čo sa týka doručenia, je zadarmo. Pre všetok tovar drahší ako 40 dolárov - je vydané číslo trate; ak je produkt lacnejší, môžete produkt poslať s číslom zásielky za 2 doláre (je to relevantné pre našu krajinu, kde sa často strácajú zásielky bez čísla zásielky). Napríklad na AliExpress neexistuje žiadna takáto možnosť ...

Podotýkam, že pre rôzne problémy - GearBest je oveľa rýchlejší a pohotovejší ako mnoho iných online obchodov (podpora je celkom priateľská). Z významných nevýhod by som poznamenal šetrnosť k platobným možnostiam: iba bankové karty a PayPal (ak mnohí majú prvé, potom „palica“ nie je u nás veľmi populárna).

*

Joom

Webové stránky: //www.joom.com/ru

Joom - sortiment je jednoducho úžasný

Obchod s veľmi širokým sortimentom tovaru: tovarom pre domácnosť, oblečením, obuvou, rôznou elektronikou, kuframi, taškami, hodinkami, nechýbajú ani šperky.

Podotýkam, že ku každému produktu je pripojený popis a fotografie (navyše úplnejšie ako u mnohých konkurentov). Je tiež potrebné dodať, že zadanie objednávky trvá iba 3 kliknutia myšou (t. J. Všetko je zjednodušené). Stránka ako celok je veľmi kvalitná rusifikovaná. Do Ruska, na Ukrajinu a do Kazachstanu je dodávka tovaru zdarma.

Mimochodom, existuje špeciálna ponuka - obchod poskytuje zľavu 10% na prvý nákup. Okrem toho sa často konajú rôzne propagačné akcie, ktoré vám umožnia ušetriť trochu viac peňazí ...

*

Pandao

Webová stránka: //pandao.ru/

Pandao - obchod s dodávkou všetkého tovaru do Ruska zadarmo

Pandao je trh, ktorý spustila samotná skupina Mail.ru Group (stojí za to zistiť, aký majú obchod).

Mnoho ľudí predpovedá, že Pandao bude schopné vážne stlačiť AliExpress, pretože služba predáva tovar priamo od výrobcov (a je nakupovaná v priemyselnom meradle).

Sortiment tovaru je veľmi široký: oblečenie, obuv, kopa elektroniky (telefóny, notebooky, tablety, flash disky, disky atď.), Rôzne domáce potreby. Dodanie tovaru sa realizuje bezplatne ruskou poštou.

Poznamenávam tiež, že obchod je veľmi kvalitný rusifikovaný a je nepravdepodobné, že by tu našli popis tovaru v semi-ruskom jazyku (ako napríklad na AliExpress). Všeobecne odporúčam!

*

LightinTheBox

Webové stránky: //www.lightinthebox.com/ru/

LightinTheBox - domovská stránka

Veľký sortiment dobrého tovaru z Číny. Rád by som poznamenal, že obchod je svojou kvalitou veľmi náročný, preto je nepravdepodobné, že by sa tu stretlo s otvoreným manželstvom!

Obchod je kompletne rusifikovaný. Líši sa od zvyšku:

 • lacné ceny pre určité kategórie tovaru (pozrite sa na odevy a elektroniku);
 • široké spôsoby platby: elektronické platobné systémy, bankové karty (plus platobné pokyny sú poskytované pre všetky platby);
 • doprava zdarma pre väčšinu tovaru;
 • prísna kontrola doručenia.

Všeobecne veľmi dobrý obchod, kde si občas môžete niečo objednať. Pokiaľ budú aj naďalej priateľskí k užívateľovi a budú monitorovať kvalitu tovaru - myslím si, že sa stanú oveľa populárnejšími!

*

Dhgate

Webová stránka: //ru.dhgate.com/

Dhgate - lacná čínska elektronika

Obrovský výber tovaru (ale predovšetkým - rôzna elektronika) sa považuje za jedného z konkurentov AliExpressu. Mimochodom, v mnohých ohľadoch je stránka podobná tej istej AliExpress:

 • budete mať pred sebou aj kopu predajcov s hromadou tovaru: vyberte si toho, ktorého chcete, objednajte a zaplatte;
 • vaše peniaze, kým nedostanete tovar, budú pod ochranou obchodu;
 • obchod vráti 100% finančných prostriedkov, ak ste tovar nedostali alebo ste dostali neprimeranú kvalitu (t. j. spory sa tu riešia v drvivej väčšine prípadov v prospech kupujúceho);
 • poskytuje sa kompenzácia 30 dolárov - ak vám predajca tovar neposlal (alebo neurobil v dohodnutej lehote).

Všeobecne ide o prakticky druhý AliExpress, len s lepšou obsluhou. Ak hľadáte, môžete tiež nájsť nejaký tovar, ktorý bude lacnejší, alebo získať zásoby. Všeobecne sa asi oplatí zastaviť sa niekedy ...

*

GigaBuy (TinyDeal)

Webová stránka: //www.cigabuy.com/

Dôležité (od 06.2020) : od dnešného dňa sa obchod TinyDeal transformoval na GigaBuy. Možno to má niečo spoločné so súčasnou situáciou v Číne ...

TinyDeal - domovská stránka obchodu

Hongkongský internetový obchod, mimochodom, veľmi hodný! Napriek tomu, že sortiment je tu menší ako na AliExpress, má niektoré výhody:

 1. nemáte do činenia s hromadou rôznych predajcov (napríklad na AliExpress), ale priamo s obchodom. Preto aj keď napíšete 10 rôznych názvov tovaru, môžete si ich objednať v jednom balení (čo sa v AliExpresse nedá. Aspoň neviem ako ešte ✌);
 2. ceny niektorých produktov sú lacnejšie ako ceny na AliExpress (pozrite si napríklad telefóny, flash disky atď.);
 3. existuje kategória tovaru „horúci“ (HORKÝ) - zhromažďujú sa tam najobľúbenejšie predmety z obchodu;
 4. existuje špeciálna. časť, kde sa zhromažďuje populárny tovar do 5 dolárov - môžete v ňom zhromaždiť množstvo všetkých užitočných drobností do domu (ktoré inde nenájdete).

V AliExpress samozrejme existujú aj kolekcie tovaru - ale to nie je až také pohodlné (čisto podľa mňa). Dodám, že v GigaBuy môžete platiť aj mnohými spôsobmi: WebMoney, bankové karty atď. Obchod podporuje ruštinu, ceny sú v rubľoch.

*

Tmart

Webová stránka: //ru.tmart.com/

Tmart - nakupujte bez ďalších poplatkov a úrokov

Čínsky internetový obchod v ruskom jazyku so širokou škálou produktov: elektronika, notebooky, domáce potreby, počítače, doplnky, telefóny, fotografie, videá, hry, zdravotné produkty, odevy, športové potreby a oveľa viac.

Zaznamenám hlavné výhody tohto obchodu:

 • rýchle a bezplatné doručenie (odoslanie tovaru vo väčšine prípadov trvá iba 1 - 2 dni, čo je nepochybne rýchlejšie ako u konkurencie);
 • pomerne nízke ceny, plus propagačné akcie a výpredaje. Naozaj nájdete niečo lacnejšie ako konkurencia o 30 - 50%;
 • neustále platí špeciálna zľava - tam môžete „chytiť“ niečo naozaj chutné ... Napríklad špičkové smartfóny sa tam často objavujú za polovičnú cenu;
 • existuje aj nadpisový produkt týždňa: pomáha vám získať zľavy a orientovať sa vo veľkom sortimente;
 • na nákupy - obchod vám dáva darčeky. Napríklad pri nákupe 20 - 30 dolárov - môžete rátať s filmom pre váš telefón, USB káblom atď.
 • existujú vernostné body - umožňujú nákup tovaru so zľavami. Môžete ich zarobiť napríklad tým, že dáte lajky a preposielanie do sociálnych sietí. siete: twitter, facebook atď.

Celkovo solídny obchod, ktorý si získava popularitu. Každý, kto chce urýchliť dodanie tovaru a získať zľavy o niečo viac ako v iných internetových obchodoch - vyskúšajte Tmart ...

*

Ak poznáte obchody, kde je tovar ešte lacnejší ako tovar uvedený na týchto stránkach - začiarknite pár riadkov v komentároch. Vopred ďakujem!

Veľa štastia!

?

Prvé zverejnenie: 31.01.2018

Oprava: 20.02.2020