Ako volať zadarmo z počítača na telefón

Otázka používateľa

Ahoj.

Nehovorte mi, je možné z počítača volať zadarmo na bežný mobilný alebo pevný telefón? Viem, že táto služba je v programe Skype (ale služba je tam platená, aj keď nie tak drahá).

Dobrý deň!

Hmm, úprimne povedané, sám som sa k takýmto službám a programom uchýlil niekoľkokrát (keď sa vybila batéria telefónu a musel som uskutočniť jeden nevyhnutný hovor).

V článku som vybral najlepšie (podľa môjho skromného názoru ?) služby, ktoré vám umožňujú telefonovať z bežného počítača do vášho telefónu. Na konverzáciu musíte mať pripojený a nakonfigurovaný mikrofón so slúchadlami na ušiach (kvalitný internet).

Takže ...

? Dôležité!

1) Nižšie uvedené služby - často vyžadujú aktualizovanú verziu aplikácie Adobe Flash Player. Preto ak niektorá služba vygeneruje chybu, odporúčam aktualizovať prehrávač flash player ->

2) Ak vás váš partner napríklad nepočuje, váš mikrofón nejako začal pracovať čudne - odporúčam vám vidieť túto poznámku ->

3) Ak máte slúchadlá s mikrofónom s dvoma zástrčkami a vo vašom notebooku je iba jeden zvukový konektor - skontrolujte ->

*

Spôsoby volania z počítača do telefónu (cez internet)

zadarmo

✔ HOVORY. Online

Web: // calls.online

Veľmi jednoduchá a príjemná obsluha. Ak chcete začať, musíte sa zaregistrovať alebo prihlásiť pomocou svojho účtu VK. Môžete volať do celého sveta!

Hovory telefonujeme online!

Mimochodom, niekedy táto služba neumožňuje volania v Rusku, dáva správu, že voľné minúty údajne došli. Je to škoda ...

Poznámka : telefónne číslo musí byť vytočené v medzinárodnom formáte. Hovor je možné uskutočniť nielen do Ruska, Ukrajiny, ale aj do ktorejkoľvek krajiny sveta (mimochodom, niektoré krajiny sú k dispozícii iba za poplatok).

Ako vytočiť telefón v medzinárodnom formáte : kód +7 - pre Rusko, +380 - pre Ukrajinu, potom vytočte smerové číslo alebo telefónne číslo mobilného operátora (kód 495 je kód mesta Moskva, kód 812 je kód mesta Petrohrad, kód 44 je kód Kyjev, ďalej len číslo predplatiteľa).

? Mimochodom!

Telefónne predvoľby oblastí pre Rusko a krajiny SNŠ nájdete tu ->

*

✔ Zadarma

Webové stránky: //zadarma.com/ru/

Jeden z lídrov v oblasti internetovej telefónie v rusky hovoriacom segmente. Ponúka bezplatné volania na internet (vrátane telefónov, ktoré nie sú pripojené k internetu). Je možné prijímať a odosielať SMS, zvoliť si krásne virtuálne číslo, aktivovať si pre seba neobmedzenú tarifu (táto je už platená) a ďalšie služby.

Zadarma - volať a písať SMS

Po registrácii a potvrdení vašich kontaktných informácií získate určitý počet bonusových minút (v súčasnosti rovných 20 rubľov). Toto sa dá povedať asi 20 - 25 minút u väčšiny krajín (napríklad u niektorých Ghany).

V súčasnosti môžete volať zadarmo do 40 krajín! Medzi nimi: Austrália, Veľká Británia, Maďarsko, Nemecko, Izrael, Írsko, Španielsko, Taliansko, Kanada, Čína, Portugalsko,  Rusko , Francúzsko, Švédsko a ďalšie.

*

✔ Flash2Voip

Webová stránka: //www.flash2voip.com/

Populárny zahraničný zdroj, ktorý umožňuje volať do rôznych krajín sveta! Hneď podotýkam, že všetky informácie na webe sú v angličtine. Od používateľa sa našťastie vyžaduje iba registrácia a potom môžete začať telefonovať.

Poznámka: mimochodom, služba vyžaduje vždy aktualizovaný Adobe Flash Player (na ktorý som varoval hneď na začiatku článku).

Voláme zo služby Flash2Voip

Ak chcete uskutočniť hovor, stačí pomocou klávesnice zadať číslo účastníka (v medzinárodnom formáte) (nezabudnite upraviť hlasitosť mikrofónu a slúchadiel) a stlačiť tlačidlo Volať (t. J. Volať). Čas na volanie zadarmo je malý, až 5 minút! Pre zvyšok - treba si priplatiť ...

*

Za malý poplatok / lacné

✔ CALL2FRIENDS.com

Web: //call2friends.com

Príjemná služba, ktorá umožňuje volať do niektorých krajín zadarmo (Rusko sa na tieto krajiny, bohužiaľ, nevzťahuje). Ale za malý poplatok môžete volať kamkoľvek a veľa hovoriť. Napríklad minúta hovoru do Megafonu stojí 0,039 USD, t.j. 100 minút bude stáť 3,9 dolárov - čo je asi 240 rubľov. (pri súčasnom kurze).

Volajte na megafón za 0,039 USD

Svoj účet môžete doplniť mnohými pohodlnými spôsobmi: pomocou karty, peňazí Yandex, Qiwi atď.

*

✔ SKYPE

Webová stránka: //www.skype.com/ru/

Pravdepodobne jeden z najslávnejších internetových chatovacích programov. Mimochodom, hovory medzi počítačmi cez sieť sú bezplatné, aj keď organizujete veľkú audio alebo videokonferenciu.

Hlavné okno v programe Skype (ako príklad)

Hovory z počítača cez internet na pevné linky alebo mobilné telefóny sú malé (musíte si ich trochu rozoznať ?).

Cena nie je vysoká: iba 1,7 centu za minútu za volanie na pevnú linku a asi 7 centov za mobilný telefón (okrem toho existujú neobmedzené tarify).

Vložením iba pár dolárov si tak môžete zaistiť pohodlný záložný komunikačný kanál s celým svetom!

Skype: tarify / Pre používateľov z Ruska

*

✔ Viber 

Webová stránka: //www.viber.com/ru/

Veľmi populárna aplikácia pre mobilné telefóny: ​​umožňuje bezplatné internetové hovory všetkým, ktorí majú nainštalovanú rovnakú aplikáciu (môžete ušetriť na medzinárodných hovoroch).

Okrem toho je vhodné vo Viberi vytvárať konferencie a chaty, komunikovať v kruhu svojich záujmov medzi tuctom (stovkami!) Rovnako zmýšľajúcich ľudí.

Hlavné okno Viber / ako príklad

Ak chcete začať hovory, prejdite na webovú stránku výrobcu a stiahnite si klienta pre svoju verziu operačného systému. Potom ho spustite a zadajte podrobnosti o svojom účte. Hovory na mobilné telefóny stoja nejaké peniaze, napríklad v Rusku budú stáť asi 6 rubľov za minútu.

Poznámka: Na volanie na pevné a mobilné čísla cez internet použite Viber Out. Viber Out je k dispozícii na zariadeniach so systémom iOS, Android a Windows, ako aj Viber pre stolné počítače.

*

Agent Mail.Ru

Webová stránka: //agent.mail.ru/

Pomerne stará a známa služba od ruského výrobcu (vyšla v roku 2003 - vtedy bol v niektorých mestách novinkou aj internet ...).

Pomocou Agenta Mail.Ru môžete bezplatne komunikovať vo zvukovom a video formáte s každým, kto má tiež nainštalovaný tento program. Za hovory na mobilné telefóny prostredníctvom siete - musíte platiť niektoré z výdavkov spoločnosti ?. Cena navyše nie je taká vysoká, napríklad v Moskve je to iba 0,65 rubľov za minútu!

Agent Mail.Ru - štýlový, krásny, pohodlný! / Screenshot je uvedený ako príklad

Poznámka: Agenta môžete nainštalovať iba do počítačov (notebookov) so systémom Windows alebo Mac OS. Mimochodom, existuje programová verzia prehliadača.

*

PS 

Služby bezplatného volania bohužiaľ často menia svoje tarify, odpojujú niektoré krajiny od „bezplatných“ a zavádzajú obmedzenia. Informácie uvedené v tomto článku sú preto aktuálne k dátumu publikácie / revízie.

? K téme!

Ako volať z počítača do telefónu Android a nájsť ho podľa zvuku - //ocomp.info/pozvonit-s-kompyutera-na-android.html

*

Mimochodom, ak sú k téme dodatky, komentáre sú vždy otvorené!

Vopred ďakujem.

Veľa štastia!

?

Prvé zverejnenie: 04.11.2017

Oprava: 01.03.2020