Ako sa zaregistrovať na VKontakte bez uvedenia telefónneho čísla

Otázka používateľa

Ahoj.

Je možné sa zaregistrovať v sieti VKontakte bez uvedenia telefónneho čísla? Faktom je, že mi nepríde SMS s aktivačným kódom (operátor hovorí, že so sieťou je všetko v poriadku; skontrolovaný bol aj telefón v dielni).

Kvôli jednoduchej registrácii na webe je zmena čísla akosi neseriózna (v telefóne je už veľa kontaktov a nechcem ich stratiť všetky) ...

Victor.

Dobrý deň!

Úprimne, iba párkrát som sa musel sám vyrovnať, keď SMS neprichádzali vôbec priamo - navyše po kontaktovaní operátora všetko začalo fungovať v bežnom režime (a to bolo pred 15 rokmi, keď mobilné telefóny práve začali vstúpiť do hromadného obehu). Napriek tomu pripúšťam, že u nás je možné všetko ...

V tomto článku uvediem niekoľko spôsobov, ako sa môžete zaregistrovať v tejto sociálnej sieti. sieti, ak máte problém s prijímaním SMS na svoje číslo (napríklad autor článku), alebo ich nechcete posielať, aby ste nedostali tony spamu.

? Dôležité!

Spoločnosť VK potrebuje telefónne číslo, aby zvýšila bezpečnosť prístupu na vašu stránku. Ak počas registrácie nie je uvedené vaše mobilné číslo, môžu nastať ťažkosti, ak je vaša stránka zablokovaná alebo napadnutá hackermi.

V každom prípade s touto možnosťou registrácie odporúčam nenechávať na stránke veľmi osobné údaje a nevykonávať žiadnu korešpondenciu, ktorá by vás kompromitovala. Tých. robte iba to, za čo sa nehanbíte všetkým ukázať, a čo vám neuškodí, ak niekto mimo vidí vaše poznámky ...

Telefónne číslo je tiež potrebné na podporu mobilnej siete VK (pri registrácii bez neho ho nebudete môcť normálne používať).

*

Metódy registrácie vo VK, bez bežného mobilu

Používanie služby Online Sim (platená metóda, ale lacná)

Web - //onlinesim.ru/

Špecializovaná stránka na získanie dočasných mobilných čísel na registráciu v niektorých službách (t. J. Na dokončenie úlohy získate virtuálne mobilné číslo). Služba je platená, ale náklady na službu sú symbolické ...

Najskôr sa musíte zaregistrovať na službe, doplniť vnútornú peňaženku o sumu potrebnú na registráciu (dnes iba 19 rubľov pre VK, 3 ruble pre OK a Facebook). A potom dostanete číslo, ktoré by malo byť uvedené pri registrácii vo VK (pozri snímku obrazovky nižšie)

Online Sim - dostal kód na registráciu vo VK

Služba je jednoduchá, rýchla a s priateľským rozhraním. Internú peňaženku môžete doplniť desiatkami spôsobov (nemali by sa vyskytnúť žiadne ťažkosti).

*

Prostredníctvom stránky SMS (bezplatné + platené metódy)

Webová stránka: //smska.us/

V rámci tejto služby sú k dispozícii bezplatné virtuálne mobilné čísla aj platené čísla - môžete si ich prenajať na 3 hodiny, na 1 deň alebo na týždeň. Cena je viac ako prijateľná (iba 60 rubľov za 3 hodiny).

Pokiaľ ide o bezplatné čísla: často nie sú k dispozícii, VK uvádza, že pre ne už boli registrácie. Preto by som sa veľmi nespoliehal na túto bezplatnú ...

Požičovňa mobilných čísel

*

Používanie služby 5 SIM (platené)

Webová stránka: //5sim.net/

Ďalšia podobná služba, ktorá poskytuje mobilné číslo online za malý poplatok. Mimochodom, v tejto službe sú k dispozícii všetci mobilní operátori a všetky populárne stránky (pozri bočné menu vľavo).

Služba veľmi pomôže, keď vaše číslo nedostane SMS z požadovanej stránky alebo ak nechcete svoje číslo zobrazovať (napríklad sa bojíte zapojiť sa do predplatného).

5SIM - hlavná stránka služby

*

Používanie univerzálnej služby SMS-REG.com (platené, lacné)

Webové stránky: //sms-reg.com/

V niektorých ohľadoch je služba podobná tej predchádzajúcej: môžete tiež získať dočasné číslo na registráciu v sociálnej sieti. sietí. Ale! K dispozícii je tiež funkcia zapožičania virtuálneho čísla na určité obdobie. Okrem toho ho bude možné použiť v ktorejkoľvek krajine a meste (t. J. Ani v Rusku, na Ukrajine atď.), Kde je internet. Môže to byť veľmi užitočné, keď idete do inej krajiny a neviete, či tam vôbec bude pracovať ruský telekomunikačný operátor ...

SMS-REG je univerzálna služba, ktorá pomáha registrovať sa na sociálnych sieťach. sietí a prenájmu mobilných čísel

*

S T ext zadarmo (zadarmo)

Web: //textfree.us/#/numberSelection

Jedná sa o bezplatnú medzinárodnú službu, ktorá zjednodušuje komunikáciu pomocou textových informácií. Tu môžete získať medzinárodné mobilné číslo, ktoré je celkom vhodné na registráciu v sociálnych sieťach. sietí. Mimochodom, do tejto služby sa môžete prihlásiť pomocou svojho konta na Twitteri alebo Facebooku.

Vezmite si svoje číslo!

*

Ostatné bezplatné služby (zoznam)

Existuje pomerne veľa služieb, rovnako ako predchádzajúca. Všeobecne musím hneď povedať, že bezplatné služby majú jednu veľkú nevýhodu: všetky čísla v nich (takmer 90 - 95%) sa na mnohých miestach buď už používajú na registráciu, alebo im nepríde polovica SMS. Preto koniec koncov odporúčam použiť vyššie odporúčané platené virtuálne čísla.

  • //receive-sms-online.com/ - je k dispozícii niekoľko čísel: Rusko, Ukrajina, Veľká Británia atď .;
  • //receivesmsverification.com/ - k dispozícii je iba niekoľko čísel, ale služba funguje!
  • //receivefreesms.com/ - k dispozícii sú 2 tucty čísel z rôznych krajín;
  • //countrycode.org/ - môžete si zvoliť virtuálne číslo takmer z ktorejkoľvek krajiny na svete!
  • //getfreesmsnumber.com/ - jednoduchá služba, čísla z Kanady a USA (zadarmo);
  • //www.mytrashmobile.com/ - k dispozícii je 5-6 krajín s rôznymi číslami (čísla sa často menia);
  • //sms.ink/ - existujú platené aj bezplatné čísla. Služba v ruštine;
  • //sonetel.com/ru/sign-up/ - služba je platená, ale existuje bezplatný skúšobný prístup. Ak sa chcete zaregistrovať naraz, malo by to stačiť ...

*

Cez Facebook (zadarmo)

Pre používateľov z iných krajín (nie z Ruska) - do VK je možné sa prihlásiť pomocou sociálneho účtu. Facebook (a na jeho registráciu sa vyžaduje iba e-mail). To znamená, že ak máte účet na Facebooku, môžete sa prihlásiť do VK (logika je geniálna ).

Ak chcete vstúpiť na stránku VK ako používateľ z inej krajiny, musíte použiť nejaký druh anonymizátora. Napríklad Chameleon (jeden z najpopulárnejších).

Na stránku VK ideme z Európy / Pomoc od Chameleona

Ako môžete vidieť na snímke obrazovky nižšie, VK ponúka prihlásenie ...

Prihlásiť sa cez Facebook

Poznamenávam: veľa používateľov si všimne, že táto metóda funguje raz za čas - niekedy sa všetko deje v normálnom režime, niekedy - to isté, VK žiada číslo. Je možné, že anonymizátor nefunguje vždy správne ...

*

Používanie domáceho telefónu (zadarmo)

Môžete sa zaregistrovať vo VK pomocou bežného telefónu na pevnú linku. Len pri registrácii musíte uviesť číslo v medzinárodnom formáte a potom požiadať VC, aby vám zavolal robot a nadiktoval kód.

Robotické volanie na domáci telefón

Metóda je celkom funkčná, má však jednu významnú nevýhodu - je problematické následne obnoviť prístup k účtu v prípade jeho hacknutia alebo blokovania. Všetky vyššie uvedené možnosti pred ním však majú aj túto nevýhodu.

*

V tejto veci je vlastne všetko, doplnky vítané ...

Všetko najlepšie!

?

Prvé zverejnenie: 31.01.2018

Oprava: 1.03.2020