Zóna zdieľania Spakes: zdieľanie súborov, zoznamka, hudba, hry pre telefón a PC (nevyžaduje sa registrácia)

Dobrý deň!

Ktokoľvek čo povie, ale každý človek potrebuje nové dojmy a emócie - ak tam nie sú, objaví sa nuda, potom sa objaví depresia, nostalgia, výčitky atď. ?

Mnoho používateľov, ktorí sú doma v matnom daždivom počasí alebo na dlhej ceste, si často kladú otázky, čo si majú prečítať, nájsť alebo urobiť, ak je po ruke iba telefón (počítač)? ..

Môžete samozrejme ísť na nejaké spoločenské. sieťujte a robte lajky, prepočítajte si kvety a darčeky - ale nie každého to zaujíma.

V tomto krátkom prehľadnom článku chcem ponúknuť jednu z najpohodlnejších služieb pre mobilné telefóny a počítače na výmenu rôznych súborov (hudba, filmy, obrázky, fotografie atď.) A na vstup, registráciu, stiahnutie a prezeranie, ktoré je zbytočné. ) , Zoznamka, hudba a ďalšie - jedná sa o Spaces.ru.

A teda o všetkom podrobnejšie ...

*

Čo je pozoruhodné na reťazci Spakes

Oficiálna webová stránka: //spcs.me/

*

STRUČNE ...

Ľudia, ktorí o tejto sieti prvýkrát počuli, si z nejakého dôvodu myslia, že ide o bežnú sociálnu sieť. Osobne môj názor nie je úplne pravdivý ... ☝

Je to skôr anonymné sociálne riešenie. sieť so schopnosťou prenášať a zdieľať súbory, zoznamovať sa, komunikovať atď., ktorá bola vyvinutá špeciálne pre mobilné telefóny, smartfóny, tablety. Tých. špeciálne pre mobilné gadgety.

Kľúčové vlastnosti:

 1. výmena súborov medzi rôznymi zariadeniami: telefónmi, počítačmi a inými pomôckami. Okrem toho môžete prenášať súbory medzi zariadeniami aj medzi zariadeniami svojich priateľov alebo ich jednoducho nahrať, aby ich všetci videli.

  Je potrebné poznamenať, že web obsahuje obrovskú zbierku rôznych súborov: telefónne hovory, tapety, fotografie atď. (Viac o tom poviem nižšie);

  Výmenná oblasť - súbory

 2. hudba: obrovská zbierka najrôznejších skladieb: od klasiky po najpopulárnejšie skladby posledných rokov. Skladby je možné stiahnuť do telefónu;

  Hudba zo sovietskeho filmu

 3. Ľudia, známi: na webe je len obrovské množstvo ľudí, ktorí sa zaregistrovali a otvorili svoj profil (asi by im neprekážalo stretnúť sa navzájom?);
 4. Komunity: chcú sa rozprávať s milovníkmi klasických filmov, kreslených filmov, milovníkmi mačiek a psov atď. Na stránkach tisícov rôznych komunít vždy nájdete ľudí, ktorí sú vám blízki v duchu a záujmoch;

  Spoločenstiev

 5. Chaty: myslím, že tu nie je nič zvláštne, čo by som komentoval. Témy chatu sú veľmi odlišné a veľmi rozmanité: pre začiatočníkov, flirtovanie, niekto nad 35 rokov, niekto nad 25 rokov atď .;

  Všeobecné chaty

 6. Reklamy . Na webe je veľa rôznych inzerátov: dám, prijmem ako darček, hľadanie práce, stavebníctvo, elektroniku atď.

  reklamy

 7. Online hry: obrovská zbierka širokej škály prístupov. Vždy si môžete nájsť niečo podľa svojich predstáv!

  Zbierka hier

Všeobecne si po vstupe na stránku Spaces.ru uvedomuje, že nie je čas nudiť sa: musíte sa pozerať a čítať, odporúčať, robiť to, hity atď. Hneď lekcia na pár hodín!

*

PRIHLÁSENIE NA SPACES.RU

Možno je to hlavná vec, ktorú treba začať. Spaces.ru má niekoľko verzií displejov služieb (odkazy sú tiež k dispozícii na samotnom webe v pravom dolnom rohu):

 1. Mobilná verzia pre telefóny, jedna z najkompaktnejších;
 2. Lite - jednoduchá téma pre tablety, smartphony atď.
 3. Dotykový - grafická verzia pre mobil;
 4. PC - verzia pre bežné počítače, notebooky.

V závislosti od vybranej verzie displeja sa niektoré bloky a ponuky môžu nachádzať na rôznych miestach.

? Poznámka!

Mimochodom, pre smartphony s Androidom na trhu Play Market si môžete stiahnuť špeciály. Dodatok. Je oveľa pohodlnejšie a rýchlejšie s ňou komunikovať so službou.

Obrazovka aplikácie Spaces

Pokiaľ ide o registráciu  , nie je to potrebné robiť v aplikácii Spakes, väčšina možností je k dispozícii bez registrácie.

Ak však chcete súbory nahrať sami, budete musieť vstúpiť na stránku: tu je to v tomto ohľade premyslené - svoj účet môžete použiť na VK, Odnoklassniki, Mail.ru, Facebook.

Prihlásiť sa

*

V PRIESTOROCH JE veľa súborov, ktoré je možné stiahnuť

Mnoho ľudí sa často čuduje, aká veľká je zbierka súborov na Spakesovi, naivne veriaci, že tam sú súbory ... na hodinu prezerania.

Teraz sa ich pokúsim presvedčiť, bude mi stačiť iba pár obrazoviek (podľa môjho názoru ani pár rokov nebude stačiť na prezeranie všetkých súborov!).

Zvlášť podmanivé je to, že všetky súbory na serveri Spaces.ru  sú umiestnené v prehľadnom a štruktúrovanom adresári. Počet súborov v ňom je uvedený pred každým adresárom. Súbory môžete vyhľadávať prechádzaním adresármi alebo jednoducho cez vyhľadávací panel.

Kategórie výmenných zón:

 • fotografie a obrázky : vtipy, abstraktné, anime, demotivátory, pre deti, svet zvierat, zoznamka, celebrity, umenie, kresby, prázdniny, láska, vesmír, mémy, karikatúry, tapety atď .;
 • videá : anime, celebrity, klipy, filmy, videonávody, reklama, šport, hry, humor atď .;
 • hry;
 • programy;
 • kreativita netizenov;
 • animácie (väčšinou GIF);
 • audio a hudba;
 • Témy;
 • knihy;
 • články a dokumenty;
 • spláchnuť;
 • iné.

Výmenná oblasť - obrázky a videá, témy

Upozorňujeme, že každá časť je rozdelená na podsekcie, každá podkapitola je tiež rozdelená atď. Všeobecne je to veľmi výhodné pre vyhľadávanie a prehliadanie.

Screenshot nižšie zobrazuje ďalšie tri populárne a zaujímavé oddiely:

 • audio: volania podľa mien manželiek, manželov, budíkov, na SMS, humor a gagy, žarty, z kreslených filmov, reklamy, zvuky ľudí atď .;
 • Knihy: audioknihy, ruská súčasná próza, zahraničná próza, poézia, sci-fi, fantasy, dobrodružstvo, pre deti, prírodné vedy a učebnice, detektívky atď .;
 • Hry: akčné hry, arkády, preteky, boje, úlohy, lietajúce hry, simulácie, RPG, športy, stratégie, strieľačky atď.

Zvuk, hry, knihy

A z tejto celej zbierky nájdete, vyberiete, čo potrebujete, a stiahnete si do svojho telefónu. Je ťažké uveriť v existenciu takto štruktúrovanej zbierky ...

*

AKO NAHRÁVAŤ SÚBOR?

Prvá vec, ktorú musíte urobiť, je prihlásiť sa do svojho účtu. Ak ste zaregistrovaní v nejakej populárnej sociálnej sieti. siete: Vkontakte, Odnoklassniki, My World (Mail.ru), Facebook (a myslím, že takmer každý tam má účet) - potom sa jedným kliknutím dostanete do siete Spakes.

Ďalej otvorte svoj profil (vľavo v ponuke - stačí kliknúť na svoje vlastné ID) a posúvať sa po stránke: tam by ste mali vidieť svoju ponuku: hry, hudba, videá, súbory atď. (pozri snímku obrazovky nižšie, šípky 1, 2, 3). Spravidla otvárame náš zoznam súborov.

Prihláste sa do svojho účtu

Ďalej odporúčam vytvoriť priečinok: obrázky z prechádzky, narodenín atď. (inak bude časom ťažké prísť na to, čo je kde).

Vytvoriť priečinok

Okrem toho pri vytváraní priečinka existuje taká užitočná vec: ako nakonfigurovať prístup, t.j. kto môže sledovať vaše súbory. Môžete napríklad otvoriť súbory pre všetkých, iba pre seba, pre priateľov, pre priateľov a ich priateľov, iba s heslom atď. Všeobecne je to podľa mňa veľmi výhodné.

Nastavenie prístupových práv

Po vytvorení priečinka ho otvorte a kliknite na tlačidlo „Pridať súbor“ . Potom vyberte súbory, ktoré chcete pridať na pevný disk, a stiahnite si ich. Podľa môjho názoru by ťažkosti nemali nastať ?.

Nahranie súboru

*

„A čoraz častejšie si všímam, že akoby ma niekto nahradil,

A nesnívam o moriach, ktoré mi nahradili Spakes. ““

A pamätajte, že s mierou je všetko v poriadku, dokonca aj Spaces ...

?

Prvé zverejnenie: 8.05.2017

Oprava: 1. 5. 2020