Ako sledovať televíziu cez internet - sledujte televíziu online: najlepšie programy a kanály

Dobrý deň!

Otázka týkajúce sa zásypu: aká je hlavná výzdoba stola v našej dobe? Kvetiny? TV set! (Pechkin)

Ale v našej dobe je bežný počítač pripojený k internetovému kanálu (najmenej niekoľko megabitov) schopný zobraziť pomerne kvalitný obraz online vysielania najpopulárnejších televíznych kanálov. V zásade nie je s nastavením nič zložité, stačí na to prísť raz ...

Pretože sa na túto tému tradične kladie veľa otázok, rozhodol som sa zhromaždiť všetko do jedného článku. Tu je niekoľko spôsobov, ako sledovať televíziu.

Čo potrebujete: jedná sa o bežný počítač (so systémom Windows XP, 7, 8, 10) pripojený k internetu (ako je uvedené vyššie) (rýchlosť prístupu je minimálne 2–3 Mbit / s. Rýchlosť pod týmto indikátorom môže spôsobiť oneskorenie. a brzdy, odskúšané v praxi!).

? Poznámka: Hlavným rozdielom medzi online vysielaním televízneho kanálu cez internet je vzhľad mierneho oneskorenia (15 - 30 sekúnd). Je tvorený skutočnosťou, že počítač si musí stiahnuť vysielanie skôr, ako vám ho zobrazí.

Všeobecne to nijako neprekáža, pokiaľ nesledujete vysielanie nejakého populárneho futbalového zápasu (pokiaľ to nesledujú vaši susedia online, môžete sa o udalostiach dozvedieť skôr, ako ich uvidíte ?).

*

Ako sledovať televíziu na počítači: niekoľkými spôsobmi

? Za poznámku.

Všeobecne na sledovanie televízie na počítači existujú špeciálne set-top boxy (karty), ktoré sa nazývajú televízne tunery. Pripojením anténneho kábla (alebo káblovej televízie) k takémuto set-top boxu môžete sledovať televíziu na počítači bez pripojenia na internet. Táto metóda sa ale v článku neuvažuje.

Najlepšie programy na sledovanie televízie online

ComboPlayer

Webová stránka: //www.comboplayer.ru/

Skvelý nový prehrávač médií! Umožňuje vám sledovať pomerne veľké množstvo populárnych kanálov v online vysielaní: First, Russia 1, Match TV, NTV, Channel 5, Russia K, Russia 24, Karusel, OTR, TVC, RenTV, STS, Domashny, TV 3, Friday , Zvezda, MIR, TNT, Muz-TV, Spa TV .

Hneď chcem poznamenať, že kvalita kanálov je veľmi slušná! Pri prezeraní nie sú žiadne brzdy, nič trhané, trhané a zamrznuté. Obrázok je jasný a jasný.

Po nainštalovaní programu ho stačí spustiť: všetky dostupné kanály na prezeranie sa zobrazia v ponuke vľavo.

Poznámka: Za malý poplatok máte pri predplatnom prístup k viac ako stovke kanálov HD (napríklad sledovanie futbalových prenosov, športových udalostí, filmov atď.).

CompoPlayer - vysielanie prvého kanálu

Mimochodom, okrem vysielania televízie vám CompoPlayer umožňuje počúvať online rádio (Europe-plus, Auto-radio, Record, DFM, Radio Rusko, Radio Mayak, Radio Culture atď. (Desiatky rozhlasových staníc)) .

Prehrávač vám navyše umožní sledovať a počúvať najobľúbenejšie zvukové a obrazové formáty: AVI, MKV, MP4, MP3 a stovky ďalších!

A ešte jedna vec: pomocou ComboPlayeru si môžete sťahovať súbory torrentov - a ak je to video, potom si ho ihneď pozrite, bez toho, aby ste čakali na úplné stiahnutie!

Moje hodnotenie programu je vo všeobecnosti najvyššie, určite vám odporúčam oboznámiť sa!

*

Krištáľová televízia

Stránka vývojára: //www.crystal.tv/

Softportal: //www.softportal.com/

Ďalší skvelý program na sledovanie väčšiny ruských televíznych kanálov. z najpopulárnejších: prvý, OTR, Rusko 1 a 24, prenájom TV, STS, TNT, TVC, Karusel, televízny kanál SPAS atď.

Ďalším nepochybným plusom je, keď začnete sledovať televízny kanál - môžete zistiť televízny program: zobrazuje sa vedľa neho (veľmi pohodlné, pozri na mojej snímke obrazovky nižšie!).

Hlavné okno CrystalTV

Za zmienku tiež stojí, že program podporuje niekoľko režimov vysielania v závislosti od rýchlosti vášho internetového pripojenia. Táto možnosť bola implementovaná veľmi originálnym spôsobom: korytnačka, zajac, pštros a orol (pozri na snímke obrazovky vyššie v dolnej časti okna vpravo).

CrystalTV je možné nainštalovať na Android, Mac, iOS, Windows, všeobecne, na všetky najobľúbenejšie zariadenia.

Poznámka: pre niektoré televízne kanály (napríklad futbal) - sa vyžaduje platené predplatné (rovnako ako inde).

*

IPTV prehrávač

Webové stránky: //borpas.info/iptvplayer

Dôležité: pri inštalácii dávajte pozor na začiarkavacie políčka ...

Veľmi jednoduchý prehrávač pre online vysielanie ruských televíznych kanálov. Nepodporuje toľko kanálov ako ten predchádzajúci, ale program je zostavený v štýle minimalizmu a nie je tu vôbec nič zbytočné, iba najžiadanejšie (zoznam kanálov je asi 25 - 30, niektoré z nich sú zobrazené na snímke obrazovky nižšie).

Hlavné okno prehrávača IP-TV

Je tu možnosť sledovať televízne programy, a to nielen dnes, ale týždeň vopred. Môžete tiež nahrať televízny program do súboru na pevnom disku. Existuje možnosť vytvárať snímky obrazovky.

Všeobecne dosť príjemný a pohodlný program na sledovanie televízneho vysielania. Rýchle, nič sa nespomaľuje, kanály sa zobrazujú v dostatočne vysokej kvalite.

Plne kompatibilný s Windows XP / 7/8 / 8.1 / 10, 100% v ruštine.

*

RusTV Player

Webové stránky: //rustv-player.ru/

Nemôžem si nevšimnúť ďalší program, ktorý sa špecializuje na sledovanie online vysielania -  RusTV Player . Okamžite by som rád zaznamenal prítomnosť veľkého počtu ruských televíznych kanálov (viac ako 100), rozhlasových staníc (viac ako 18).

Hlavné okno prehrávača RusTV

Všetky televízne kanály sú pohodlne rozdelené do rôznych kategórií: centrálna, hudba, koníčky, veda, šport, filmy, dokonca existujú kanály aj pre dospelých. Všeobecne je všetko veľmi pohodlné, vysielanie je kvalitné bez trhania a zdržania.

K dispozícii je tiež televízny program s možnosťou prezerania filmových a programových oznámení. Vybrané kanály je možné zobraziť v zázname (napríklad ak ste premeškali zaujímavú epizódu vášho obľúbeného televízneho seriálu).

Program RusTV Player si vo všeobecnosti zaslúži veľmi vysoké hodnotenie, odporúčam vám, aby ste sa oboznámili!

*

ProgDVB

Webová stránka: //www.progdvb.com/rus/

ProgDVB je dostatočne výkonný program na sledovanie televízie a počúvanie internetových rozhlasových staníc. Okrem toho chcem poznamenať iba obrovské množstvo kanálov - viac ako 4 000! Je pravda, že v tom je mínus - kým nenájdete tie správne ... strávite slušné množstvo času.

Príklad sledovania módneho kanálu (zahraničné televízne vysielanie)

Kľúčové vlastnosti programu:

  1. obrovské množstvo televíznych a rozhlasových vysielaní: ruské, zahraničné;
  2. Podpora HDTV vrátane H.264 / AVC;
  3. môžete sledovať niekoľko kanálov naraz (neviem, kto by to mohol potrebovať);
  4. ekvalizér;
  5. schopnosť zaznamenať vysielanie do súboru;
  6. titulky;
  7. Podpora ruského jazyka, Windows 7, 8, 10.

Mimochodom, vývojár programu je okrem iného pripravený na revíziu softvéru pre vašu konkrétnu potrebu (v rozumných medziach). Všeobecne dosť zaujímavý produkt ...

*

Oficiálne stránky televíznych kanálov

Môžete sledovať online televíziu, pozrieť si všetky najnovšie správy, programy atď., Ktoré sa zobrazovali na vašom obľúbenom televíznom kanáli, pomocou oficiálnej webovej stránky (v skutočnosti sú to určené ). Možno neexistuje rýchlejší a ľahší spôsob, ako nájsť ...

Ďalej uvediem štítok pre všetky populárne televízne kanály.

Tabuľka: úradná Webové stránky televíznych kanálov (so stránkami online TV)

Meno, logo Adresa a krátky popis
Prvý kanál

//www.1tv.ru/live

Asi to netreba nijako predstavovať? Najobľúbenejší televízny kanál u nás.

 NTV

//www.ntv.ru/

Najobľúbenejší kanál: veľa zaujímavých televíznych seriálov, správy, vyšetrovania, intrigy atď.

Poznámka: Ak chcete sledovať televíziu - hore, vľavo, kliknite na tlačidlo pozerania.

 STS

//ctc.ru/

Najobľúbenejší zábavný televízny kanál.

Rusko

Rusko K Rusko 24

//russia.tv/

Niekoľko televíznych kanálov, z ktorých každý je zameraný na svoju vlastnú tému: kultúra, správy atď.

Ren TV

//ren.tv/

Aktuálne správy a hlavné udalosti dňa v Rusku a vo svete: exkluzívne materiály, odborné názory a komentáre.

 TV3

//tv3.ru/

Jediný (dobre, prakticky ...) televízny kanál v Rusku, ktorý vám umožní nahliadnuť za realitu ...

 TVC

//www.tvc.ru/

Nájdete tu rôzne správy, veľký archív videí a rôzne prenosy najdôležitejších udalostí v krajine.

 TNT

//tnt-online.ru/

Jeden z hlavných federálnych zábavných kanálov (rôzne šou, zábavné programy atď.).

Domov

//www.domashniy.ru/

Rodinný televízny kanál (so ženským zameraním), často programy o: varení, renovácii a dizajne domu, čistení, praní atď.

Piaty kanál

//www.5-tv.ru/

Ruská federálna televízna stanica (programy sa vysielajú na rôzne témy).

OTP

//otr-online.ru/

Oficiálna webová stránka nového federálneho televízneho kanálu (pozrime sa, čo z toho bude ...).

Kolotoč

//www.karusel-tv.ru/

Televízny kanál: programy, hry, súťaže (televízny kanál pre deti).

Hviezda

//tvzvezda.ru/

Unikátna streľba z vojenskej techniky, doc. a historické filmy, programy. Všeobecne platí, že najviac vlastenecký kanál (pravdepodobne).

*

Webové stránky so streamovaním online: kompilácie

Očná televízia

Webová stránka: //www.glaz.tv/

Jedna z najfunkčnejších lokalít: umožňuje vám sledovať online televízne, rozhlasové vysielanie a vysielanie z webových kamier.

Okrem toho pre Windows môžete nainštalovať špeciálnu aplikáciu, ktorá vám umožní sledovať televíziu na pracovnej ploche.

Televízia, rádio a webové kamery online

Chcel by som tiež poznamenať zoznam kanálov: tu nie je rozptýlený (ako na mnohých iných stránkach), ale je zoradený podľa popularity kanálu. Napriek tomu si môžete online televíziu vyberať a triediť podľa seba: jednoducho podľa názvu, témy, krajiny vysielania, kvality vysielania.

Triedenie televíznych kanálov

Samotné prezeranie je dostatočne kvalitné. Do prehliadača nemusíte inštalovať nič navyše, všetko funguje predvolene. Mimochodom, jediné malé negatívum je, že na niektorých kanáloch (počas načítania obsahu) sa zobrazujú reklamy. Inak žiadne sťažnosti!

*

TV SPB

Webová stránka: //spbtvonline.ru/kanaly-tv/

Vynikajúca stránka v ruskom jazyku, kde môžete sledovať vysielanie 200 televíznych kanálov! Môžete ich navyše sledovať nielen na počítači, ale aj na bežnom telefóne (napríklad na báze Androidu).

Mnoho populárnych kanálov má televízny program. Keď vyberiete televízny kanál, zobrazia sa rámce z vysielania, čo sa na nich teraz nachádza. Môžete si vybrať širokú škálu vysielacej kvality vrátane 720p.

Vysielanie na TV SPB

Ktoré televízne kanály nájdete na webových stránkach: Channel One, Rusko 1, Rusko 24, Match TV, Euronews, Moskva 24, Karusel, TNT, STS, Ren TV, RBC, 2 × 2, 5 kanálov, NTV, TV centrum, atď ...

Z mínusov by som vyzdvihol niekoľko vecí: zobrazuje sa reklama (pred sledovaním televízneho kanálu, počas predbežného načítania) a niekedy sú pozorované oneskorenia (brzdy) pri dlhom sledovaní televízie. A teda všeobecne najoptimálnejší a najrýchlejší spôsob, ako nájsť zaujímavý program a prejsť kanálmi.

*

Torrent TV

Webové stránky: //torrent-tv.ru/index.php

Ďalšia stránka s množstvom televíznych kanálov: Rusko 24, Rusko 1, NTV, Disney, TNT, Dom Kino, 2x2, 5. atď.

Asi hlavným rozdielom od mnohých iných stránok je to, že vysielanie sa vykonáva pomocou protokolu p2p a na vysielanie všetkých týchto kanálov sú potrebné špeciálne opatrenia. program - Ace Stream (odkaz na neho sa objaví, keď sa pokúsite začať sledovať akýkoľvek televízny kanál - stačí počkať pár minút) .

Nainštalujte a spustite Ace Stream

Po jeho inštalácii (behom niekoľkých minút) začnete zobrazovať obrázok (príklad na snímke obrazovky nižšie). Teraz môžete sledovať akékoľvek televízne kanály.

Pozeranie televízie na torrentovej televízii

Poznámka.

Mimochodom, táto možnosť sledovania vám umožňuje sledovať televíziu v celkom dobrej kvalite: bez bŕzd, chýb obrazu, čakania na ďalšie načítanie atď. Faktom je, že keď sledujete torrentovú televíziu, prijímate video nielen zo samotného webu. (na ktorom sa vysiela vysiela), ale od iných ľudí, ktorí tiež sledujú tento kanál. To znamená, že video sa načíta rýchlejšie a ak je jeden kanál zaneprázdnený, dostanete od druhého „obrázok“. Vysvetlil to chaoticky, ale myslím si, že je to všeobecne jasné.

Všeobecne odporúčam vyskúšať túto možnosť všetkým, ktorí spomalili iné weby (alebo programy).

*

GipnoMagic

Webová stránka: //gipnomag.ru/

Všeobecne veľmi dobrá stránka s pomerne veľkým zoznamom televíznych vysielacích kanálov. Tu nájdete: prvé, STS, TNT, Ria Novosti, TVC, Rusko 1, Rusko 24, RBK atď. Mimochodom, okrem TV tu nájdete aj online rozhlasové vysielanie.

Mimochodom, pre každý kanál existuje niekoľko vysielaní a prehrávačov: v prípade, že jeden zlyhá, vždy existuje druhé alebo tretie, ktoré pomôžu v pravý čas.

Online video

Na tomto webe tiež nájdete tematické videá v rôznych kategóriách: šport, televízne seriály, filmy atď.

Rozrušuje azda len jedna vec - hojné množstvo reklamy. A tiež pre väčšinu televíznych kanálov neexistuje výber vysokej kvality ...

Všeobecne možno zhrnúť, že sa dá použiť ako „rezervné koleso“, a to buď v prípadoch, keď sa predchádzajúce možnosti spomalili, alebo nevyhovovali ...

*

OnTVtime

Webová stránka: //www.ontvtime.ru/

Mimochodom, ideálna stránka pre tých, ktorí majú slabý internetový kanál ...

Ďalšia pomerne populárna stránka s online vysielaním väčšiny populárnych televíznych kanálov. Počet kanálov samozrejme stráca na iný analóg, ale všeobecne sú tu najpopulárnejšie kanály: Channel One, NTV, STS, Rusko 1, Rusko K (Kultúra), Rusko 24, Život, Ren TV (Ren TV), TV3, TVC, TNT, Domašnyj, kanál 5, OTR, kolotoč, hviezda.

Zoznam kanálov v OnTVtime

Rád by som tiež poznamenal, že vysielanie na tejto stránke prebieha v dvoch prúdoch: kvalitné a nízke pre tých, ktorí majú slabý internetový kanál.

Dobrá nízka kvalita vysielania

A ešte jedna výhoda služby, pod každým televíznym vysielaním - môžete vidieť podrobný ľudský televízny program na týždeň a byť si vedomí, kedy a čo sa bude zobrazovať. Súhlasíte, že to nie je na každej stránke?!

Televízny program TNT na týždeň

*

Týmto sa článok dokončuje (pridám ho pri práci so stránkou). 

Mimochodom, ak mi poviete ďalšie alternatívne možnosti zobrazenia - vopred ďakujem.

Veľa štastia!