Ako zistiť, kto vás hľadá v sekcii „Počkajte na mňa“

Dobrý deň všetkým!

Osud našej krajiny stále nie je ľahký: najskôr revolúcie, potom vojny, potom devalvácie s krízami - to všetko zanecháva stopy ... A v týchto zložitých dobách sa komunikácia s ľuďmi, ktorí sú nám blízki, veľmi často stráca.

Mohlo by sa zdať, že 21. storočie je na dvore - storočie výpočtovej techniky, kde je internet všade a každý si môže vytvoriť sociálnu stránku pre seba. sietí (aby ho a on bolo možné nájsť). To však problém úplne nevyrieši ...

Sám na seba dodám, že pravdepodobne neexistuje jediný človek, ktorý by si nechcel nájsť a porozprávať sa s ním: starý priateľ, známy, príbuzný, bývalý sused atď., Spojenie s ktorým sa už dávno stratilo. Nie vždy pomáhajú sociálne médiá. To je pravdepodobne dôvod, prečo je program „Wait for Me“ taký populárny .

V tomto článku sa dotknem otázky, ako zistiť, kto vás hľadá v programe „Čakaj na mňa“ a ako tam niekoho nájsť sám. Takže ...

Poznámka: všetky mená a priezviská v nižšie uvedenom článku sú náhoda. Autor článku týchto ľudí nehľadá.

*

Pozeráme sa na tých, ktorí hľadajú v sekcii „Počkaj na mňa“

Oficiálna adresa webovej stránky: //poisk.vid.ru

1) Najskôr - kliknutím na odkaz vyššie otvorte stránku programu „Wait for Me“ . Môžete tiež skopírovať odkaz //poisk.vid.ru  do panela s adresou prehliadača a stlačiť kláves Enter.

2) Ďalej sa otvorí samotná stránka: v strede obrazovky bude vyhľadávací riadok - zadajte do nej meno a priezvisko osoby. Potom stlačíme tlačidlo „Hľadať“ .

Poznámka: môžete zadávať aspoň veľkými písmenami, aspoň malými písmenami (veľkosť písmen nie je dôležitá). 

Screenshot 1: Vyhľadajte na webe Wait for Me

3)  Potom sa zobrazí zoznam nájdených osôb (spravidla platí, že čím populárnejšie je priezvisko / meno, tým viac ľudí je na zozname).

Ak je nájdených príliš veľa ľudí (napríklad 672, napríklad mojich), je vhodné najskôr filtrovať zoznam: môžete určiť vek a pohlavie osoby (z nejakého dôvodu pohlavie stránky nemôže automaticky určiť, čo je divné ...).

? Poznámka!

Snažte sa nestanovovať vek príliš presne - berte čiaru ± 5 rokov. Pretože iní ľudia, ktorí zadali osobu do vyhľadávacej základne, nemusia vedieť jej presný vek a zadať približné čísla.

Výsledky hľadania // Na webe Wait for Me

4) Ďalej musíte starostlivo pracovať so zoznamom: musíte si pozrieť každý dotazník, skontrolovať údaje o každej osobe zo zoznamu. Možno je v zozname osoba, ktorú hľadáte!

Výsledok spresnenia

? Dôležité!

Ak ste v dotaze (tj. V dotaze v azbuke) nenašli typ „Ivanov Alexander“, skúste napísať svoje meno a priezvisko v latinčine. Napríklad taký „Ivanov Alexandr“.

Ak chcete začať hľadať osobu na stránke „Počkajte na mňa“ , musíte sa najskôr zaregistrovať. Tlačidlo „Registrovať“ sa nachádza v hornom menu webu vpravo.

registrácia

Vyplňte dotazník spoľahlivými informáciami a podrobne - na tom bude závisieť výsledok vašich hľadaní (faktom je, že na webe môžete vidieť, kto hľadá osobu, a kontaktovať ho pomocou kontaktov, ktoré označili. Napríklad v rok alebo dva, môžete byť nečakane kontaktovaní a radi, že sa vaša osoba nájde!).

Ak chcete vytvoriť profil, kliknite na tlačidlo „Hľadať“ . Vo vyhľadávacej aplikácii uveďte čo najviac informácií o osobe, ktorú hľadáte, skontrolujte, či dotazník neobsahuje chyby. Kvôli jednej chybe v roku alebo mene - vaše vyhľadávanie môže spomaliť o roky (bohužiaľ) ...

Vyhľadajte osobu

O televíznych programoch

Mimochodom, web má veľmi pohodlnú a dobrú príležitosť - sledovať všetky televízne programy „Wait for Me“, ktoré sa vysielali na televíznych obrazovkách.

Je pravda, že to vyžaduje vysokorýchlostný prístup k internetu, ktorý zatiaľ nie je k dispozícii všade (vývoj v tomto smere však u nás postupuje míľovými krokmi a v súčasnosti je internet aj v mnohých regionálnych centrách dostatočne rýchly) .

Ak si chcete pozrieť epizódu, kliknite na tlačidlo „Pozrieť“ a vyberte požadovaný program. K dispozícii je vhodný filter na vyhľadávanie: môžete určiť dátum (vrátane približného) prenosu.

Pozerajte televízne programy online

? Poznámka!

Ak sa video nezobrazí, zobrazia sa chyby, varovania atď. Problém pravdepodobne spočíva v prehrávači Adobe Flash Player, skúste ho znova nainštalovať / aktualizovať

*

PS: Článok je zameraný na začínajúcich používateľov.

Dúfam, že ak to nepomôže, tak vám aspoň povie, ako a kde začať hľadať človeka.

Veľa štastia!

?

Prvé zverejnenie: 30.09.2017

Oprava: 30.01.2020