Ako sťahovať video z VK ⇓

Dobrý deň!

Sociálne siete sú dobré nielen preto, že sa s niekým môžete rozprávať, nájsť si nových priateľov (alebo nájsť priateľov zo starej školy), ale aj preto, že zhromaždili pomerne veľa obrazového a zvukového obsahu.

Jedno z najpopulárnejších sociálnych médií siete v našej krajine - to je samozrejme VKontakte   (na ktorom sú desaťtisíce všetkých druhov videí ?). Nájdenie a sledovanie požadovaného videa, myslím, nerobí väčšine ľudí problémy ...

Ale tu je postup, ako si ho stiahnuť do počítača? Tento článok má v skutočnosti zodpovedať túto otázku. Tu je niekoľko pracovných spôsobov!

*

? Pomoc!

Ak si chcete stiahnuť zvukové súbory z VK, odporúčam túto metódu.

*

Poznámka: Tento článok nemá za cieľ žiadnym spôsobom distribuovať nelegálny obsah.

*

Spôsoby sťahovania videí z VK

Univerzálny spôsob (napríklad Chrome)

Najrýchlejším a najjednoduchším spôsobom stiahnutia videa je podľa mňa použitie možností samotného prehliadača, t.j. bez použitia doplnkov, doplnkov atď. Je pravda, že táto metóda je vhodná pre tých, ktorí neplánujú sťahovať stovky videí denne ...

Takže ...

Nájdeme požadovanú stránku vo VK, ktorá obsahuje požadované video. Ďalej musíte kliknúť pravým tlačidlom myši na zaujímavé video a skopírovať  odkaz na toto video. Pozri príklad nižšie. ?

Kopírovať odkaz na video

Po tom, otvorte skopírovanú URL na video a stlačte kombináciu tlačidiel Ctrl + v tvare písmena U . Týmto sa otvorí kód webovej stránky.

Otvorenie kódu stránky videa

Na stránke s kódom stlačte Ctrl + F (aby sa vyhľadávací reťazec zobrazil) a začnite hľadať reťazec „ .MP4 “ (bez úvodzoviek).

Ďalej vyberte a skopírujte riadok s prvou nájdenou zhodou: z „https“ do „.mp4“ (pozri príklad nižšie ?).

Hľadá sa a kopíruje odkaz

No a posledný dotyk: zostáva vložiť skopírovaný odkaz MP4 do panela s adresou prehliadača, otvoriť ho a uložiť požadované video na pevný disk počítača. Je problém vyriešený? ?

Uložiť video ako ...

*

Používanie online služieb

Služba 1: ru //ru.savefrom.net/

Pravdepodobne jedna z najpopulárnejších služieb na sťahovanie videí zo sociálnych médií. sietí. Jeho použitie je šialene ľahké!

  1. Najskôr vyhľadajte požadované video vo VK a potom skopírujte adresu z panela s adresou prehliadača;
  2. Ďalej vložte odkaz na stránku z videí v špecifikácii. formulár na  savefrom.net (pozri snímku obrazovky nižšie).

Vloženie odkazu //ru.savefrom.net/

Za pár sekúnd dostanete odkaz na stiahnutie videa. Mimochodom, video je možné stiahnuť v rôznych kvalitách: 720p, 480p, 360p, 240p.

Všeobecne je podľa môjho názoru služba veľmi pohodlná, odporúčam ju!

Stiahnite si film na mp4 | kvalita: 720p, 480p, 360p, 240p

Služba 2: get //getvideo.org/

Rovnaká služba ako prvá. Využitie je veľmi podobné: vyhľadajte video, skopírujte odkaz do panela s adresou prehliadača a vložte ho do špeciálneho riadku na stránke  getvideo.org .

Za chvíľu sa objaví niekoľko odkazov na stiahnutie videa v požadovanej kvalite. Všeobecne platí, že všetko funguje rýchlo a pohodlne.

GetVideo na stiahnutie videa

*

S pomocou špeciálov. rozšírenia (pre prehliadač) a programy

Existuje veľa takýchto rozšírení a sú vydané pre takmer akýkoľvek prehliadač. Tu uvediem iba najobľúbenejšie a najpohodlnejšie (podľa môjho uváženia ?).

*

VKSaver

Dôstojník. webová stránka: ? //audiovkontakte.ru/

Veľmi pohodlný doplnok na sťahovanie videa a zvuku z VK. Funguje v prehliadačoch: Chrome, J. Browser, Firefox, Opera, Internet Explorer.

Po nainštalovaní doplnku pre prehliadač - pri sledovaní videa sa v spodnej časti okna bude nachádzať šípka (teda tlačidlo sťahovania), pomocou ktorej si môžete stiahnuť akékoľvek video, ktoré sa vám páči (príklad nižšie).

Tlačidlo na stiahnutie videa z VKSaver

*

SaveForm.net

Dôstojník. webová stránka: ru //ru.savefrom.net/user.php

Veľmi populárne rozšírenie na sťahovanie zvuku a videa z rôznych populárnych stránok (poznámka: vrátane z VK). Kliknutím na odkaz vyššie bude váš prehliadač detekovaný automaticky, stačí si stiahnuť súbor a spustiť ho.

Populárny asistent sťahovania stránok

Po nainštalovaní doplnku sa v prehliadači vedľa mediálnych súborov zobrazí špeciálna položka. kliknutím na tento odkaz stiahnete požadovaný súbor.

Všeobecne je všetko jednoduché ... ?

*

VKMusic

Webové stránky: ? //vkmusic.citynov.ru/

Toto nie je iba rozšírenie vášho prehľadávača, ale plnohodnotný program (mimochodom, zadarmo!) Na vyhľadávanie a sťahovanie video / audio obsahu na populárnych stránkach: VK, Vimeo, Mail.Ru atď.

Používanie programu je šialene jednoduché: musíte zadať vyhľadávací dopyt a vybrať stránky, kde chcete hľadať (mimochodom, ako v prípade VKontakte, môžete zobraziť zoznam odporúčaných hudobných alebo zoznamov priateľov).

Príklad hľadania a sťahovania starých sovietskych karikatúr

Pred stiahnutím tohto alebo toho súboru si ho môžete prezrieť alebo vypočuť pomocou zabudovaného prehrávača vo VKMusic.

*

CatchVideo

Dôstojník. webová stránka: ? //www.lovivideo.ru/

Ďalším veľmi zaujímavým programom na sťahovanie videa a zvuku z populárnych stránok: VK, Odnoklassniki, Vimeo atď. Program sa veľmi ľahko používa:

  • najskôr si ju stiahnite a nainštalujte (odkaz na oficiálnu webovú stránku vyššie);
  • reštartujte počítač alebo notebook;
  • zapnite prehrávanie ľubovoľného videa / zvuku (program môže ukladať všetko video a zvuk, ktoré ste niekde počúvali alebo pozerali!).

Príklad toho, ako funguje LoviVideo

Čo ešte zaujme: LoviVideo pracuje nielen so sieťou VK, ale aj s Odnoklassniki, Vimeo, Mail.ru a ďalšími. Všetky populárne stránky a sociálne médiá. sietí.

Približne. : na ovládanie a konfiguráciu programu - na paneli úloh (vedľa hodín) sa zobrazí špeciálna položka. ikona šípky. Kliknutím na ňu môžete nastaviť všetko, čo potrebujete: kam uložiť, ako uložiť atď.

Všeobecne je podľa môjho skromného názoru tento program veľmi hodný. Odporučiť!

*

Myslím si, že vyššie uvedených metód je viac než dosť! 

To je všetko, veľa šťastia všetkým!

?

Prvé zverejnenie: 08.04.2017

Oprava: 25.01.2020