Analógy uTorrent: výber programu na stiahnutie torrentov

Otázka používateľa

Ahoj.

Nemôžem dostať súbory na stiahnutie. Nehovor mi, možno existujú aj podobné programy, ktoré ti umožňujú sťahovať torrenty?

Dobrý deň!

V skutočnosti, ak predtým uTorrent nebol v konkurencii, teraz má zjavné nevýhody: vývojári doň pridali reklamy (a nie je to tak dávno, čo bol spolu s programom distribuovaný doplnok - EpicScale: utilita, ktorá ťaží bitcoiny. vývojári ho po sťažnostiach odstránili, ale usadenina zostala ?).

V tomto článku uvediem niekoľko analógov uTorrent, ktoré je možné použiť na jeho úplné nahradenie. Nepredstieram, že som konečná pravda, ale podľa mňa sú to najlepšie produkty Windows, ktoré sú dnes k dispozícii ✌.

Takže ...

? Pomoc!

Mimochodom, môžete nájsť článok, ktorý vysvetľuje hlavné dôvody pomalého sťahovania torrentov (tiež veľmi populárny problém).

*

6 najlepších náhrad uTorrent // Analógy

BitTorrent

Oficiálna webová stránka: //www.bittorrent.com/lang/ru/

BitTorrent - hlavné okno programu

Prakticky sa nijako nelíši (na prvý pohľad) od známeho uTorrentu všetkých - rovnaké rozhranie (pokiaľ nie je odlišné „vyfarbenie“), funkcie a možnosti. Rozdiel v práci niektorých algoritmov a absencia reklamy (objavila sa v nových verziách programu, ale je možné ju deaktivovať v nastaveniach).

Stojí za zmienku, že podľa ubezpečení vývojárov (a mnohých používateľov), keď sa nahromadí veľké množstvo torrentov, program spomalí a načíta váš pevný disk oveľa menej ako iné analógy.

Ďalej dodám, že BitTorrent podporuje ruštinu, funguje vo všetkých verziách Windows 7/8/10 a je podporovaný takmer všetkými nástrojmi na sledovanie torrentov. Mimochodom, ak sa zaregistrujete na webovej stránke programu, môžete ju ovládať na diaľku ...

MediaGet

Oficiálna webová stránka: //mediaget.com/

MediaGet - hlavné okno programu - vyhľadávanie torrentov

Nie je to len torrentový klient - je to 2 v 1! Predstavte si, že ste si stiahli a nainštalovali MediaGet, môžete vyhľadávať súbory torrentov bez toho, aby ste ich opustili!

Okrem toho budú výsledky vyhľadávania obsahovať rôzne možnosti pre torrenty: v závislosti od veľkosti súboru, jeho kvality (ak ide o video), rýchlosti prístupu - môžete si zvoliť ten, ktorý potrebujete (pozri obrazovku vyššie).

Pokiaľ ide o bežné torrentové odkazy (ktoré ste predtým otvorili v uTorrente), MediaGet ich tiež bez problémov otvorí a stiahne. Takže aj pre toto môžete byť pokojní ? ...

Je potrebné poznamenať, že program má pomerne rozsiahly katalóg populárnych súborov: hry, hudba, filmy. Program sa celkovo vyvíja míľovými krokmi: často sa objavuje niečo nové ...

Celkovo vzaté, skutočné domáce mediálne centrum!

Poznámka: program sťahujte iba z oficiálnych stránok. Pri inštalácii sa uistite, či sa v ňom nenachádzajú žiadne „začiarkavacie“ značky ...

Prenos

Oficiálna webová stránka: //transmissionbt.com/download/

Prenos - verzia pre Windows konečne vydaná

Tento program bol pôvodne vyvinutý pre Mac a Ubuntu a mimochodom bol jedným z najpopulárnejších a najpohodlnejších na týchto systémoch. Vývojári išli ďalej a vydali program pre Windows!

Napriek tomu, že je tento obslužný program veľmi jednoduchý a je vykonávaný v minimalistickom štýle, má všetky potrebné funkcie na sťahovanie a distribúciu torrentov (v žiadnom prípade nie nižšej ako uTorrent!). Podporuje magnetické odkazy, DHT, µTP, UPnP, prehľadávanie priečinkov, nastavenie limitov rýchlosti sťahovania / nahrávania, rovnocenné kontroly a oveľa viac!

Upozorňujeme tiež, že v programe nie je žiadna reklama! Všeobecne sa odporúča oboznámiť každého, kto nie je spokojný s uTorrent ☺.

qBittorrent

Oficiálna webová stránka: //www.qbittorrent.org/

qBittorrent - hlavné okno programu

Ďalším veľmi zaujímavým a pohodlným torrentovým klientom. Program je zadarmo, môžete vyhľadávať, nemusíte ani otvárať prehliadač! Mimochodom, programové rozhranie je špeciálne vyrobené podobne ako µTorrent (preto si na to nemusíte zvykať!)

qBittorrent má veľa užitočných funkcií: ako som už povedal, má svoj vlastný vyhľadávací modul (vyhľadáva medzi 23 najobľúbenejšími torrentovými sledovačmi), všetky súbory sú rozdelené do kategórií (hudba, knihy, softvér), podporuje magnetické odkazy (Magnetické odkazy) , šifrovanie po pripojení, pokročilé torrentovanie ovládacích prvkov, filter IP a oveľa viac!

Funguje vo všetkých populárnych OS Windows, Linux, Mac OS X, FreeBSD, OS / 2. Ruský jazyk je plne podporovaný. Všeobecne dávam aj odporúčanie na kontrolu!

? Mimochodom!

Ak je váš HDD pri sťahovaní súborov 100% preťažený, povolením postupného sťahovania súborov v aplikácii qBittorrent môžete výrazne znížiť zaťaženie.

Vuze

Oficiálna webová stránka: //www.vuze.com/

Vuze je hlavné okno programu. Prezeranie video súboru

Vuze je torrentový klient, dostatočne výkonný, funkčný: existuje veľa rôznych funkcií, ktoré nie sú v obvyklom uTorrente.

Môžete ho napríklad použiť na vyhľadávanie (a dokonca na predplatné) torrentov, ich otvorenie a prehrávanie priamo v obslužnom programe a tiež ich automaticky odosielať na ďalšie pripojené zariadenia (napríklad na zariadenia so set-top systémom Android, iOS atď.) škatule).

Existuje veľa doplnkov, ktoré umožňujú zmeniť vzhľad a rozhranie programu. Veľmi užitočná funkcia rýchleho obnovenia sťahovania torrentov (bez jeho opätovného prešmykovania, ako to robí uTorrent), možnosti obmedzenia nahrávania a sťahovania, podpora šifrovania prenosu a oveľa viac.

Všeobecne, objektívne povedané, Vuze už nie je iba torrentovým klientom, ale skutočným mediálnym kombinátom, ako napríklad MediaGet ☺ ...

Zóna

Oficiálna webová stránka: //zona.ru/

Zona je skutočný medený kombajn!

Ďalší zberač médií ... Je však potrebné poznamenať, že Zona je solídny torrentový klient, dostatočne rýchly (pretože program sa bude okrem vášho torrent trackeru, kde sa stále snažíte nájsť a stiahnuť súbor spomedzi svojich miliónov klientov). pridaný odkaz). K dispozícii je funkcia na prezeranie torrentov online (vrátane tých, ktoré ešte neboli stiahnuté).

Pohodlné a dobre premyslené rozhranie (pozri obrazovku vyššie) obsahuje niekoľko dizajnových tém. Program má tiež svoj vlastný vyhľadávací torrentový modul (v jeho databáze je už 500 000 torrentov!). Je možné prihlásiť sa na odber torrentov, ktoré potrebujete (keď vyjdú, program vás na to upozorní).

Všetky tieto mediálne položky uvedené vyššie sú zadarmo a bez skrytých správ SMS a iného spamu. Všeobecne má zmysel sa programu lepšie venovať bližšie ?.

*

To je na dnes všetko.

Dobrá rýchlosť a rýchle načítanie!

Veľa štastia!

?

Prvé zverejnenie: 17.12.2017

Oprava: 10.02.2020