Čo je to Tik-Tok? Čo je na tejto sociálnej sieti pozoruhodné. sieť a ako ju zadať? & # x1f44c;

Dobrý čas!

V poslednej dobe si služba „Tik-Tok“ (pôvodný názov: TikTok) získala len šialenú popularitu (žiadny vtip, ale prehráva iba s Facebookom a Watsapom, pokiaľ sa pozriete na údaje za rok 2018).

Všeobecne platí, že Tik-Tok je novú sociálnu sieť pre zdieľanie krátkych videí (trochu podobný v dizajne k Instagram). Videá na webe sú samozrejme zoradené tak, aby vás nalákali na najobľúbenejšie a neobvyklé udalosti v živote. Podľa štatistík je služba najpopulárnejšia medzi mladými ľuďmi (od 15 do 25 rokov).

Je tiež potrebné dodať, že v okamihu, keď boli do služby nahrané desiatky miliónov videí, sú zaregistrované stovky miliónov používateľov a tento počet každým dňom rastie!

Takýto prielom (?) pravdepodobne stojí za to venovať službe trochu viac pozornosti ...

Viac k téme!

Zóna zdieľania Spakes - zdieľanie súborov, zoznamka, hudba pre telefón a počítač - //ocomp.info/spakes-zona-obmena.html

*

Stručný sprievodca pre Tik-Tok

Ako sa prihlásiť

Choď na sociálnu. sieť je možné vykonať dvoma štandardnými spôsobmi:

  1. z PC: odkaz (na populárne videá);
  2. z telefónu: Android, iPhone (odkazy na oficiálne aplikácie v Google Play a App Store).

Je samozrejme oveľa pohodlnejšie používať pomocou špeciálov. aplikácia (existuje vyhľadávací panel a veľa hashtagov a odporúčaní atď. a tak ďalej). Upozorňujeme, že aplikácia je dobre optimalizovaná a funguje dosť rýchlo (bez zamrznutia pri sledovaní videa).

Poznámka: po prvom spustení Tik-Tok otvorte kartu „Zaujímavé“ v dolnej ponuke okna aplikácie.

Screenshoty z aplikácie Tik-Tok

Potrebujem registráciu!

Všeobecne nie! Službu je možné využívať aj bez nej. Ak však chcete nahrať svoje videá, možnosť komentovať a iné momenty - musíte sa zaregistrovať. Môžete sa však prihlásiť aj pomocou svojho účtu na Facebooku ...

Čo je na sieti pozoruhodné

Pravdepodobne jednou z hlavných výhod Tik-Tok je globálna komunita po celom svete (t.j. ľudia nielen pridávajú krátke a zaujímavé momenty zo života, ale ich aj komentujú, komunikujú).

Na vytvorenie krátkeho videa navyše nepotrebujete editor videa, žiadne programy, špeciálne programy. vedomosti a pod. - stačí mobilný telefón a zaujímavá situácia (ktorá sa dá vyfotografovať ?). Možno aj preto si sieť napriek prítomnosti ďalších videohostingových služieb získala takú popularitu ...

Príklad videokonferencie o Tik-Tok

Stručné práce:

  1. postupom času sa vytvorí páska s videami podľa vašich záujmov (čo znamená, že ich sledujete čoraz viac);
  2. v službe každý deň nahrávajú svoje videá desaťtisíce ľudí (určite to nebude nuda);
  3. veľmi jednoduchý proces vytvárania videa (zabudované filtre, masky, emodži atď.);
  4. veľa hudby zadarmo (ktorú môžete pridať k svojim videám);
  5. schopnosť vykonávať živé vysielanie ;
  6. Vlogy, komédie, športy atď.

Je ťažké vytvoriť si vlastné video

Ako som už uviedol vyššie, túto úlohu zvládne takmer každý užívateľ siete. Ak chcete vytvoriť (stiahnuť) video, po spustení aplikácie Tik-Tok kliknite na ikonu „+“ v strede spodného panela. Pozri snímku obrazovky nižšie.

Mali by ste otvoriť okno s možnosťou kliknutia na snímanie (poznámka: väčšina videí na Tik-Tok je spravidla 15 sekúnd). V pravom dolnom rohu je tlačidlo „Súbory na stiahnutie“ - toto je pre tie videá, ktoré ste už natočili a chcete ich len pridať do služby.

Nahrávanie alebo natáčanie nového videa / Tik-Tok

Upozorňujeme, že aplikácia Tik-Tok má vo vstavanom editore množstvo zaujímavých nástrojov: efekty, masky, filtre atď. (Dokonca aj začiatočník v tomto odbore dokáže vytvoriť veľmi zábavný klip).

Masky a filtre

Môžete napríklad starnúť svoju fotografiu, omladiť ju, zväčšiť nos, pery atď. Na fotografii nižšie je vidieť, ako sa na seba môžete rýchlo pozrieť za 50 rokov! Na jednej strane je to zaujímavé, ale na druhej ...

K tejto téme!  Ako sa na seba pozerať o 20 - 30 rokov, ako budem vyzerať v starobe - //ocomp.info/kak-ya-budu-vyiglyadet-v-starosti.html

Filtrovať, ako budem vyzerať v starobe / obrazovka, s úradníkom miesto aplikácie

Všeobecne je služba veľmi zaujímavá a podľa môjho názoru môže dobre tlačiť na ďalšie populárne siete na našom trhu. Odporúčam sa s Vami stretnúť!

*

To je zatiaľ všetko ...

Veľa štastia!

?