Ako sťahovať obľúbenú hudbu z YouTube (stiahnuť zoznam / výber ako 8K 60 FPS)

Najlaskavejší deň!

Dnes som sa, ako obvykle, rozhodol spustiť hudbu z YouTube a urobiť trochu práce (poznámka: keď ju často počúvate, už sa tam objavila. Váš vlastný zoznam skladieb, ktorý je tvorený v automatickom režime podľa záujmov). Ale na moje mierne sklamanie som zistil, že niekoľko. neexistujú žiadne skladby, z nejakého dôvodu boli odstránené zo služby ... ?

Okamžite vznikla myšlienka : aby sa to v budúcnosti už nezopakovalo, prečo si nestiahnuť obľúbenú hudbu na svoj pevný disk?! Takže môžete počúvať svoje stopy a pozerať na ne videá, aj keď nie je internet (nehovorím o tom, že sa dajú zhodiť na USB flash disk a hrať v aute ...).

A potom si spomeniem, že mám druhý deň (alebo je to už tretí?) Na recenzii je jedna dosť zaujímavá utilita (ako sa ukázalo po:  „naše túžby sa zhodovali s našimi schopnosťami.“ Trvalo to 3 - 4 minúty) dokončiť všetko!). ?

Ako obvykle si ukážem nižšie príklad, ako si môžete sami nahrať svoj zoznam skladieb. Takže ...

? Dôležité!

Majte na pamäti, že veľa videí je chránených autorskými právami a nemôžete použiť „pravé a ľavé“. Tento príspevok v žiadnom prípade nie je zameraný na distribúciu nelegálneho obsahu.

*

Čo a ako robiť - krok za krokom

? KROK 1

Ako som už uviedol vyššie, na prácu potrebujeme jeden malý program - ? 4K Video Downloader (odkaz na oficiálne stránky).

Tento nástroj je dobrý, pretože pracuje rýchlo, v automatickom režime dokáže spracovať desiatky odkazov, ukladať ich v rôznych formátoch (MP4, MKV, FLV atď.) A podporuje sťahovanie videí až do rozlíšenia 8K!

Približne. : inštalácia programu je štandardná (preto ju nebudem popisovať).

Pre neprajníkov: Skontroloval som prítomnosť vírusov - v deň písania tohto článku „je všetko čisté“. Ak máte pochybnosti, skontrolujte to sami.

Screenshot z oficiálnej stránky

*

? KROK 2

Ďalej spustite prehliadač a otvorte stránku s požadovaným mixom (zoznam skladieb).

Mix (odporúčaný zoznam skladieb) - snímka obrazovky z YouTube

Na paneli s adresou prehliadača skopírujte adresu URL do prehrávaného zoznamu skladieb (myslím, že to nebude ťažké? ?).

Skopírujte adresu URL zoznamu skladieb (piesne)

*

? KROK 3

Potom spustite  4K Video Downloader a v hornom menu kliknite na tlačidlo  „Vložiť odkaz“ . Aplikácia automaticky „načíta“ odkaz, ktorý ste predtým skopírovali zo schránky, a ponúkne stiahnutie buď celého zoznamu skladieb, alebo konkrétneho videa.

Samozrejme som zvolil „playlist“ (šípka 2 na snímke obrazovky nižšie ?).

Stiahnite si zoznam skladieb

Ďalej uvidíte ponuku služieb (zoznam) so všetkými videami. Nižšie môžete zvoliť kvalitu stiahnutého videa, formát a priečinok na stiahnutie. Odporúčam nahrať vaše skladby minimálne v HD kvalite (ak je to možné, môžete ich nahrať aj v rozlíšení 4k / 8K! *).

Výber kvality a priečinky na stiahnutie

* Poznámka!

Max. kvalita videa (ktorú si môžete stiahnuť) - obmedzená iba kvalitou, v akej bola uložená na YouTube. Ak má max. kvalita prehrávaného videa je iba 720p - potom si môžete stiahnuť maximálne 720p!

4K Video Downloader - podporuje videá už pri 8K 60FPS!

*

? KROK 4

V skutočnosti potom začne proces sťahovania. Prevádzková doba závisí od rýchlosti vášho internetu, zaťaženia servera, množstva a kvality vybraných videí.

V mojom prípade (25 stôp v HD kvalite) to trvalo 2-3 minúty. (ale toto je s pripojením 100 Mbps!).

Čakáme na dokončenie sťahovania

Po dokončení operácie bude v priečinku podľa vášho výberu balíček videí (názov všetkých bude rovnaký ako v origináli - je ťažké sa zmiasť).

Priečinok s videom a hudbou

*

? KROK 5

Teraz je možné videá ľahko sledovať a počúvať lokálne na PC, napríklad v rovnakom WinAmp, stačí stlačiť  kombináciu klávesov Shift + L a určiť priečinok so stiahnutými videami .

? Pomoc!

10 najlepších prehrávačov pre Windows ♫ (pre MP3, FLAC a inú hudbu) - môj výber

WinAmp - otvorte priečinok

Potom sa skladby začnú prehrávať automaticky: môžete ich zoradiť, upraviť veľkosť okna videa atď.

Všeobecne si myslím, že táto úloha bola vyriešená ... ?

Poďme počúvať hudbu!

*

? KROK 6

V rámci tohto článku mi nedá poznamenať jeden bod: stiahnuté videá je niekedy potrebné predbehnúť v akomkoľvek konkrétnom formáte (napríklad ak ich chcete sledovať / počúvať na zariadení, ktoré nepodporuje formáty MP4 / MKV) ).

Preto pre každý prípad uvediem nižšie pár pokynov, ktoré vám ľahko pomôžu zvládnuť túto úlohu. ?

? Pomoc!

1) Video prevádzače - top 10 programov s podporou ruského jazyka.

2) Ako prevádzať video do formátu MP4 / AVI / MPEG a ďalších formátov (pokyny v krokoch).

Výber formátu / príkladu práce s programom „Video-Master“ na spracovanie dávky videí

*

Pre pridanie. odporúčania - budem veľmi vďačný!

To je zatiaľ všetko, veľa šťastia!

?