10 skvelých slúchadiel a náhlavných súprav od spoločnosti AliExpress (výber)

Dobrý deň všetkým!

Nie vždy a nie všetko sa dá nájsť a vidieť v bežnom obchode s počítačmi - veľa zaujímavých a exkluzívnych modelov slúchadiel a náhlavných súprav je možné objednať iba v čínskych online obchodoch. ?

Vlastne som sa v tomto malom výbere rozhodol predstaviť 10 cool bežeckých náhlavných súprav pre rôzne úlohy: ako pre šport (s ochranou proti vlhkosti), tak napríklad pre príjemnú zábavu pri hrách (modely s pohodlnými koženými podložkami).

Mimochodom , poznamenávam, že teraz sú bezdrôtové slúchadlá veľmi žiadané - ako ich pripojiť a nakonfigurovať je popísané v mojich predchádzajúcich poznámkach (ďalej uvádzam odkazy na ne).

? Pomoc!

1) Ako pripojiť bezdrôtové slúchadlá (cez Bluetooth).

2) Cashback: čo to je. Ako nakupovať a vrátiť časť peňazí na kartu (až 10% a viac!)

*

Top 10 slúchadiel a náhlavných súprav

❶ 

Bezdrôtová náhlavná súprava (I9s Tws)

Cena: od 400 rubľov.

Bezdrôtová náhlavná súprava podporujúca protokol Bluetooth 5.0. Vstavané nabíjateľné batérie vám umožnia pracovať v režime počúvania hudby asi 2 - 3 hodiny, dosah je až 10 - 15 metrov.

Headset sa dodáva s nabíjacím káblom USB.

Mimochodom! Tento produkt je skutočným hitom s viac ako miliónom predajov po celom svete!

Vzhľad I9s Tws

*

Slúchadlá Haylou GT

Cena: od 1400 rubľov.

Univerzálne bezdrôtové slúchadlá, ktorých veľkosť je oproti predchádzajúcim ešte kompaktnejšia (fungujú na Bluetooth 5.0). Stojí za zmienku, že tento model má veľmi dobré batérie (až 4 - 5 hodín počúvania bez dobíjania) a má zvukového asistenta (ktorému môžete dať príkaz, napríklad Alice z Yandexu).

Poznámka: Kompatibilné a fungujúce so zariadeniami na Windows, Android, iOS.

Slúchadlá Haylou GT1

*

Slúchadlá (TWS HI-FI)

Cena: od 900 rubľov.

Tento model slúchadiel je podobný predchádzajúcim, jediné je, že je tu digitálny blok s indikátorom úrovne nabitia. Zvuk je dostatočne kvalitný, nedochádza k praskaniu a nežiaducemu šumu ani pri vysokej úrovni hlasitosti.

Mimochodom, vývojár naznačuje, že slúchadlá sú vyrobené s ochranou proti vlhkosti ...

Slúchadlá (TWS HI-FI)

*

Slúchadlá na uši (oSaidi)

Cena: od 631 rubľov.

Vysoko kvalitné bezdrôtové slúchadlá na uši, vhodnejšie pre PC a notebooky. Pripojenie a nastavenie je veľmi jednoduché - rovnako ako ktorékoľvek iné zariadenie Bluetooth.

Ešte dodám, že tieto slúchadlá majú slot pre SD kartu (t. J. Dajú sa používať aj bez pripojenia k telefónu alebo PC - stačí vložiť pamäťovú kartu s hudbou ...).

Slúchadlá na uši (oSaidi)

*

Bezdrôtové slúchadlá XT1

Cena: od 150 rubľov.

Magnetické bezdrôtové slúchadlá so zabudovaným mikrofónom pre šport. Ich hlavné výhody: nebáť sa vlhkosti, nízka hmotnosť (15 gramov!), Blok na ovládanie hlasitosti a prehrávanie.

Poznámka: Jedno nabitie stačí na 200 - 300 skladieb MP3.

Ako vyzerajú slúchadlá XT11

*

Slúchadlá Rovtop

Cena: od 60 rubľov.

Pomerne populárny model slúchadiel s priemernou kvalitou zvuku. Jeho hlavná výhoda: cenová dostupnosť (iba 60 rubľov). Niektorí používatelia si ich kúpia naraz tucet - a nie je škoda ich roztrhnúť! ..

Rovtop vzhľad

*

Slúchadlá Bluedio T7

Cena: od 3 000 rubľov.

Bezdrôtové aktívne slúchadlá s potlačením hluku (podporuje Bluetooth 5). Kvalita zvuku je veľmi, veľmi slušná. Mimochodom, tento model má dobrú zabudovanú batériu - jedno nabitie vystačí na približne 30 hodín počúvania hudby!

Slúchadlá Bluedio T7 (vzhľad)

*

Počítačové slúchadlá (ChonChow)

Cena: od 1 500 rubľov.

Celkom dobré počítačové slúchadlá s mikrofónom. Model je veľmi kvalitný: priestorový zvuk (7.1), kožené vložky a rozpery, nastavenie výšky, LED indikátor.

Mimochodom, tieto slúchadlá sú umiestnené ako herné (majú dosť agresívny dizajn a podsvietenie ...).

Počítačové slúchadlá (ChonChow) - vzhľad

*

Slúchadlá s mikrofónom (Suoyana)

Cena: od 650 rubľov.

Najbežnejšie klasické počítačové slúchadlá s mikrofónom. Môže byť použitý na najrôznejšie denné úlohy. Cena vyniká: je lacnejšie nájsť niečo rozumné - je to dosť ťažké ...

Stojí za to povedať, že ich zvuk má priemernú kvalitu (32 ohmov), takže milovníci hudby nemusia byť vhodní ...

Slúchadlá s mikrofónom (Suoyana)

*

Herné slúchadlá EastVita PC780

Cena: od 800 rubľov.

Všeobecne platí, že klasické slúchadlá s mikrofónom. Môže byť použitý na pripojenie k rôznym zariadeniam: PC, laptop, TV atď.

Mimochodom, stojí za zmienku, že tento model má stále niekoľko výhod: majú veľmi silnú dušu, ktorá odolá akýmkoľvek ohybom (pozri obrazovku nižšie); je tu podsvietenie (pripojené cez USB); dostatočne dlhý kábel a niekoľko adaptérov na pripojenie k rôznym zariadeniam.

Vzhľad slúchadiel EastVita PC780

*

Dodatky k tejto téme sú vítané ...

Majte dobrý výber!

?