Ako zmeniť fotografiu na krásnu maľbu: vytvorte originálne obrázky pomocou neurónových sietí (prekvapte dievča!)

Dobrý čas!

Niet pochýb o tom, že svetlé a chytľavé fotografie vždy lákali a budú pútať pozornosť! No, taký neobvyklý fotografie zhotovené na čas môžu nielen fandiť up , ale tiež sa stal dobrý darček pre každú príležitosť ?. Napríklad dievča môžete celkom dobre prekvapiť!

Vlastne, ako ste uhádli z názvu článku a predslovu, dnes si povieme niečo o niekoľkých službách, ktoré z vašej fotografie môžu v automatickom režime urobiť živý a zaujímavý obraz (navyše nie v jednoduchú kresbu, ale v niečo sofistikovanejšie) ...).

Mimochodom, asi stojí za zmienku jeden detail: väčšina nižšie uvedených služieb funguje na báze neurónových sietí (teda jedného zo spôsobov implementácie „umelej inteligencie“). Existuje teda (?) dobrý spôsob, ako skontrolovať, čo si inteligencia stroja „myslí“ o vašej fotografii ...

Začnime ?!

? Blízko k predmetu!

Ako vytvoriť krásnu pohľadnicu (obrázok) k narodeninám, narodeninám, 8. marcu a iným sviatkom

*

Výber zaujímavých služieb a aplikácií na spracovanie fotografií

Ostagram

Webová stránka: //www.ostagram.me/

Bolo - stalo sa (Ostagram)

Veľmi zaujímavá služba, ktorá umožňuje získať originálny a krásny obraz z fotografií (navyše nemusíte vôbec vedieť kresliť - všetko bude robiť neurónová sieť).

Ako to funguje: nahráte do služby niekoľko fotografií, ktoré potrebujete (na spracovanie), z ktorých jedna slúži ako „základný“ obrázok a druhá ako „štýl“. A z dvoch obrázkov sa jeden dostane automaticky, ale aké!

Neurónová sieť niekedy robí zázraky a dokáže vás dobre prekvapiť! Mimochodom, na hlavnej stránke webu si môžete prezrieť všetky najzaujímavejšie a najobľúbenejšie obrazy (veľmi zaujímavé!).

1 + 1 sa rovná ...

Poznámka: Pre použitie tejto služby sa vyžaduje registrácia. V bezplatnej verzii sa doba spracovania jednej fotografie môže líšiť (v závislosti od zaťaženia) - v priemere 3 - 7 minút.

*

DeepArt.io

Webová stránka: //deepart.io/

DeepArt - hlavná stránka služby (snímka obrazovky z oficiálneho webu)

Táto služba je v mnohom podobná tej prvej ... Ako obrázok pre „základ štýlov“ sa tu však nachádza sada, z ktorej si budete musieť vybrať.

Výsledné obrazy pôsobia miestami veľmi neobvykle a dokonca extravagantne. Partnera môžete určite prekvapiť!

Tiež by som poznamenal, že príprava jedného obrázka tu bude trvať trochu viac času - asi 10 minút. Za urýchlené spracovanie - platí tarifa ~ 2 eurá ...

Príklady práce s DeepArt

*

Pre Android

Aplikácia Prisma

Play Market: //play.google.com/

Prisma - hlavné okno aplikácie

Veľmi populárna aplikácia na spracovanie fotografií. Umožňuje stať sa umelcom bez mihnutia oka! Pozri príklady nižšie (?).

Čo je podstatou: vývojári „digitalizovali“ a vymodelovali štýly populárnych umelcov (Van Gogh, Picasso, Levitan). Umelá inteligencia pomocou týchto modelov dokáže „zmeniť“ akýkoľvek obrázok alebo fotografiu - a môžete to urobiť s akýmkoľvek obrázkom priamo v telefóne!

Znie to podľa môjho názoru veľmi lákavo?! Našťastie, na rozdiel od vyššie uvedených služieb, fotografie sú spracované okamžite!

Fotografia sa zmenila na maľbu ... / Prisma

Poznámka: V aplikácii sú desiatky rôznych umeleckých štýlov (pre každý vkus!). Niektoré z týchto štýlov sú zadarmo, iné sú platené. Nevýhody: dôrazne sa odporúča kúpiť si ročné predplatné.

*

Aplikácia Vinci

Play Market: //play.google.com/

Vinci - Spracovanie fotografií neurónovými sieťami

Solídna aplikácia na retušovanie a okamžité spracovanie obrázkov a fotografií. V arzenáli aplikácie je niekoľko desiatok umeleckých štýlov a modelov, vďaka ktorým môžete zmeniť obrázok na nepoznanie! ?

Môžete napríklad zmeniť fotografiu na mozaiku (štetcom), kresbu ceruzkou, kreslený rám atď. Aj bezplatné filtre stačia na to, aby ste na obrázkoch „vyčarovali“ veľa.

Mimochodom, aplikácia umožňuje poslať vytvorený obrázok vašim priateľom a známym.

*

Aplikácia GoArt

Play Market: //play.google.com/

GoArt - príklad zmeny fotografie

Táto aplikácia, rovnako ako predchádzajúce, umožňuje aplikovať na fotografie rôzne efekty, s výnimkou jedného bodu: obrázky môžete spracovať až do 10M Pixel!

Vďaka najnovším technológiám neurónových sietí môžete takmer okamžite napodobniť maľbu od Van Gogha po Moneta na vami zvolenú fotografiu. (množstvo efektov, mimochodom, je platených, ale aj otvorených - viac než dosť!)

Stojí za zmienku, že aplikácia sa aktívne vyvíja a vývojári pridávajú nové efekty a štýly takmer každý týždeň (svojich priateľov, kolegov, blízkych môžete vždy prekvapiť!).

Odporúčam skontrolovať!

*

Aplikácia Toolwiz Photos

Play Market: //play.google.com/

Sekcia Fotografie v aplikácii Toolwiz - filtre

Toolwiz Photos je plnohodnotný editor fotografií, ktorý umožňuje nielen aplikovať niektoré kreatívne efekty, ale napríklad aj zmeniť veľkosť obrázka, niečo orezať, niečo rozmazať atď. ✌

Pokiaľ ide o tému nášho článku: venujte pozornosť karte „Filtre“ (pozri obrazovku nižšie). V ňom nájdete desiatky filtrov a efektov, ktoré môžu zmeniť vašu fotografiu na nepoznanie! Ďalej uvádzam niekoľko príkladov. ?

Príklad použitia efektov

Mimochodom, čo ma teší - v priebehu práce sa neobjavujú žiadne reklamné okná s ponukou na kúpu niečoho.

Celkovo veľmi šikovná aplikácia pre každodenné potreby. Odporúča sa aj na zoznámenie! ?

*

Dodatky k téme určite nebudú zbytočné (vopred ďakujeme za komentáre).

Všetko najlepšie!

?