Ako prevádzať peniaze e-mailom (poštová schránka)

- Nie! Na váš účet neprišli žiadne peniaze ...

- Potom ešte jedna otázka: trvá dlho, kým získate peniaze e-mailom?

- Táňa! Počul si? Peniaze e-mailom ...

- (smiech)

(dialóg z filmu „Hottabych“, 2006)

Dobrý deň!

To, na čom sa pred 10 rokmi smiali, sa teraz stalo skutočnosťou (ukazuje to aj obyčajný dialóg z jedného z filmov minulosti, ktorý som citoval vyššie).  Pre prevod peňazí na vašich príbuzných a priateľov v súčasnosti stačí poznať ich e-mailovú adresu alebo telefónne číslo (teraz už nie je potrebné vyplňovať žiadne čísla účtov a nepochopiteľné podrobnosti).

Navyše desiatky služieb poskytujú takúto príležitosť (a niektoré dokonca nevyžadujú, aby u nich bol zaregistrovaný ten, na koho prenášate). V tomto článku by som chcel povedať pár slov o najlepších z nich ...

Poznámka: pred prekladom vám odporúčam rýchlo sa oboznámiť so všetkými službami uvedenými v článku. A v závislosti od podmienok prevodu (miesto, kde prevádzate, mena, provízie atď.), Vyberte pre seba najvýhodnejšiu metódu.

*

Spôsoby prevodu peňazí e-mailom

Yandex peniaze

Dôstojník. webová stránka: //money.yandex.ru

Poznámka: provízia 3% (ak je užívateľ registrovaný v systéme - potom 0,5%), max. množstvo zaslaných prostriedkov - 15 000 rubľov. (pre neregistrované ciele). Prevod finančných prostriedkov v rámci Ruska (ak posielate finančné prostriedky do zahraničia, overte si to na oficiálnych webových stránkach, ak je to vo vašej krajine možné).

Služba získala takúto príležitosť v roku 2013. Je veľmi populárny, umožňuje vám jednoducho prepojiť vašu bankovú kartu a použiť ju na doplnenie účtu (mimochodom, niekedy bez provízie).

Zasielanie prostriedkov je štandardné:

  1. najskôr musíte prejsť do sekcie „Peňažné prevody“;
  2. potom vyberte, kam chcete odpísať finančné prostriedky (môžete to urobiť buď zo svojej bankovej karty, alebo z peňaženky);
  3. zadajte e-mail používateľa (nezáleží na tom, či je v systéme zaregistrovaný alebo nie);

    Výstraha

  4. zadajte sumu (poznámka, provízia sú 3%);
  5. ďalej potvrdiť odoslanie.

Prevod finančných prostriedkov na peniaze Yandex

Po odoslaní prostriedkov dostane používateľ, ktorého e-mail, ktorý ste zadali, oznámenie do svojej poštovej schránky a môže buď previesť prostriedky na svoju bankovú kartu (počkať až 3 až 5 dní), alebo si vytvoriť účet v peniazoch Yandex (prostriedky dostanú ihneď po registrácii). Pohodlne ?!

PayPal

Dôstojník. webová stránka: //www.paypal.com

Poznámka: prevod finančných prostriedkov do celého sveta! Provízie za služby sú veľmi odlišné - ak máte peniaze na účte PayPal - 0%, ak posielate z prepojenej karty - 3,4% + 10 rubľov.

Toto je jeden z najpopulárnejších platobných systémov (aj keď v zahraničí si stále získavame iba obľubu). Služba má určité problémy s výberom peňazí z interného účtu na bankovú kartu (kvôli sankciám PayPal s niektorými bankami nefunguje). Nemohol som však nespomenúť PayPal v tomto článku: koniec koncov vám umožňuje prevádzať prostriedky po celom svete!

Ak chcete uskutočniť prevod, jednoducho prejdite na kartu „Peňažné prevody“, potom na položku „Odoslať“ a zadajte svoj e-mail. Ak osoba, ktorej posielate peniaze, nie je v systéme zaregistrovaná, dostane oznámenie, ako môže získať finančné prostriedky.

PayPal - zasielanie finančných prostriedkov

Podotýkam, že služba je vysoko rusifikovaná a neexistujú problémy s nepresnými (alebo neúplnými) prevodmi (mnohí sa kvôli tomu jednoducho boja kontaktovať zahraničné platobné systémy ...) .

Doplnenie!

Ďalšie informácie o tom, ako používať PayPal, nájdete v tomto článku: //ocomp.info/paypal-kak-im-polzovatsya.html

AdvCash

Dôstojník. webová stránka: //wallet.advcash.com

Poznámka: provízia za prevod 0%! Prevod môžete chrániť ochranným kódom, ktorý sa používateľovi oznámi osobitne (t. J. Kým sa nezadá, prostriedky sa nepripíšu). Prevod v USD, RUB, EUR. 

Táto služba na mňa urobila veľký dojem! Po prvé, funguje to takmer na celom svete. Po druhé, prevod je možné uskutočniť v rôznych menách. Po tretie, má jeden z najnižších poplatkov za prevod (0%). Po štvrté, prevedené prostriedky môžu byť chránené ochranným kódom (tj. Kým osoba, ktorej ste prostriedky poslali, tento kód nezadá, peniaze nedostane. To znamená, že môžete bezpečne poslať prostriedky, potom danej osobe zavolať a povedať ochranný kód Aj keď dôjde k hacknutiu jeho poštovej schránky, útočník nedosiahne nič, pretože tento kód nepozná!) .

Prevod finančných prostriedkov na AdvCash

Upozorňujeme, že výber prostriedkov na bankovú kartu od spoločnosti AdvCash je 2,95% + 60 rubľov. (a doplnenie účtu v AdvCash kartou môže tiež znamenať veľký rozdiel, napríklad provízia vo výške 0,95% sa vyberie z bankovej karty Russian Standard, 2,95% v banke Sberbank. To znamená, že celková konečná provízia môže byť až ~ 4% a 6% - (pre ruble) ).

Vyberte prostriedky na karty

Poukazy QIWI

Dôstojník. webová stránka: //qiwi.com/transfer/voucher

Poznámka: provízia za prevod je 1%; suma prevodu do 15 000 rubľov; doplnenie účtu QIWI z 1 000 rubľov. žiadna provízia; výber finančných prostriedkov na bankovú kartu od 1,5%. Na prácu so službou potrebujete iba mobilný telefón (a údaje o pase na registráciu).

QIWI má také veci ako „poukážky“. V skutočnosti bude práca s nimi štruktúrovaná podobným spôsobom: tento kupón je potrebné najskôr vygenerovať a potom odoslať poštou (adresát nemusí byť registrovaný v QIWI). Provízia za službu je viac ako skromná - iba 1%.

Kúpte si poukaz QIWI

Po prijatí správy o prevode sa adresát môže zaregistrovať v službe QIWI, prijať prevedené prostriedky na neho a vybrať ich na svoju bankovú kartu (podporované sú takmer všetky ruské banky). Výsledná provízia je jednou z najnižších zo všetkých vyššie uvedených služieb. Podľa môjho názoru je to pre malé sumy najlepšia služba!

*

To je na dnes všetko.

Všetky rýchle a úspešné prevody!

Doplnky sú vítané ...