Nemôžete poraziť hru! Programy, kódy a tipy pre hry pomocníka ...

Dobrý čas!

Pravdepodobne je to mnohým známe: bojujete, bojujete na nejakej úrovni, ale nemôžete sa cez ňu dostať (mimochodom často kvôli chybe vývojárov ?). A teraz, po tucte pokusov, zvíťazí zvedavosť a vy začnete hľadať radu, nejaký kód alebo tipy, ako sa dostať cez tento okamih ...

V skutočnosti som v tomto príspevku zhromaždil niekoľko programov, ktoré mi v pravý čas viackrát pomohli vyrovnať sa s podobnými „problémami“. Koniec koncov, prítomnosť „extra“ života alebo ešte jednej spony náplní - môže veci radikálne zmeniť!

Poznámka: Upozorňujeme, že pre prvý program v článku je odkaz na podrobné pokyny na prácu s týmto programom.

Mimochodom!

Ak je váš prenosný počítač / počítač už starý a moderné hry sa na ňom spomaľujú, skúste hrať hity minulosti - //ocomp.info/igryi-na-slabyi-noutbuk.html

*

Programy pomocníka pre zložité hry

❶ 

Cheat Engine

Webová stránka: //www.cheatengine.org/

Tento program je dostatočne výkonný pamäťový skener so zabudovaným ladiacim programom a hexadecimálnym editorom. Umožňuje vám podrobne analyzovať každú počítačovú hru a zistiť, kde a aké hodnoty v pamäti sú zodpovedné za čísla a parametre, ktoré vidíte na obrazovke (tj. Napríklad s jej pomocou môžete zvýšiť množstvo zlata, náplne, energia v hrách).

Poznámka: program podporuje prehliadač a flash hry. Má tiež editor na vytváranie trénerov.

Cheat Engine - rozhranie okna programu

Podvádzať funkcie motora:

 1. schopnosť meniť akékoľvek číselné hodnoty v hrách;
 2. možnosť zmeny rýchlosti hry;
 3. podporuje prácu so skriptmi;
 4. zabudovaný debugger a hex editor;
 5. podpora doplnkov;
 6. funkcia na vytváranie trénerov (dajú sa spustiť aj na tých počítačoch, kde nie je nainštalovaný Cheat Engine).

Všeobecne je program pre milovníkov hier takmer nepostrádateľný. Pomôže vyrovnať sa s absolútnou väčšinou zložitých hier.

Pomôcť!

Pokyny na prácu s Cheat Engine: //ocomp.info/kak-uvelichit-kolichestvo-zolota.html

ArtMoney

Oficiálna webová stránka: //www.artmoney.ru/r_download_se.htm

ArtMoney SE v8.04 - screenshot okna programu

ArtMoney je program na úpravu číselných hodnôt v počítačových hrách (v skutočnosti je obdobou predchádzajúceho programu, iba menej funkčný, ale ľahšie použiteľný ...). Môže pomôcť zvýšiť niektoré zdroje v hrách: peniaze, počet životov, zbrane atď.

Princíp vyhľadávania: najskôr sa vyhľadá konkrétna hodnota z hry (napríklad na začiatku máte 100 kôl). Program nájde v pamäti desiatky adries, kde sa táto hodnota nachádza.

Potom použijete niekoľko kaziet (na zmenu ich počtu) a ArtMoney znova skontroluje tieto adresy v pamäti a nájde tú, ktorá sa zmenila. S takýmto výpadkom nájdete v pamäti presne tú hodnotu, ktorá zodpovedá za parameter, ktorý potrebujete. Potom ho musíte manuálne zmeniť na ľubovoľnú hodnotu!

Poznámka: ArtMoney nie je možné použiť pre online hry (keďže dáta, s ktorými hra pracuje, sú uložené na niekoľkých počítačoch a ich zmena je možná iba na jednom z nich - je nepravdepodobné, že by ste niečo získali ...).

Vlastnosti:

 1. niekoľko metód získavania údajov (presná hodnota, rozsah hodnôt, približná hodnota atď.);
 2. nie sú podporované iba počítačové hry, ale aj rôzne emulátory (NES, Game Boy atď.);
 3. 4 typy zaokrúhľovania pri hľadaní hodnôt;
 4. vstavaný debugger a disassembler;
 5. schopnosť vyhľadávať text a konkrétne riadky;
 6. prítomnosť možnosti zmrazenia hodnoty (napríklad môžete vytvoriť nekonečné kazety);
 7. zabudovaný editor pamäte, súborov;
 8. Podpora ruského jazyka, OS Windows 7/8/10.

CheMax

Webová stránka: //chemax.ru/

Hlavné okno CheMax

Tento program predstavuje obrovskú databázu rôznych kódov, podrobných pokynov, súborov na ukladanie a ďalších tipov. Počet hier v ňom sa pohybuje v tisícoch (momentálne 14288)! Nenahraditeľná vec uľahčujúca prechod zložitých hier.

Rozhranie programu je mimoriadne jednoduché: vľavo je vyhľadávací panel a názov hier, vpravo - popis hry s tipmi a kódmi. Príklad je uvedený na snímke obrazovky vyššie.

Poznámka! Existuje niekoľko verzií CheMax: pre počítačové hry, konzoly, mobilné telefóny atď. Pozrite si popis verzie, ktorú chcete stiahnuť.

CheatBook

Webové stránky: //www.cheatbook.de/down.htm

Screenshot okna CheatBook

Toto je skutočná encyklopédia kódov pre hry. S jeho pomocou môžete niekoľkými kliknutiami myši získať informácie, ktoré vám poskytnú zbrane, náradie, zásoby a ďalšie „veci“ navyše, ktoré výrazne uľahčia prechod aj veľmi náročných hier.

V podstate ide o analóg CheMaxu (ich databázy sú však stále odlišné).

Poznámka: program nepodporuje ruštinu. Môžete však použiť prekladateľov.

Kríž + A

Webová stránka: //www.cross-plus-a.ru/

Screenshot programu (z oficiálnej stránky)

Malý program, ktorý uľahčuje riešenie krížoviek, sudoku, skenovacích slov a iných hlavolamov. Umožňuje za pár okamihov vyhľadať slová, frázy a meta gramy v obrovskej databáze (v súčasnosti 100 000 slov s popismi!). Mimochodom, databázu si môžete doplniť sami.

Je zaujímavé, že Cross + A vám umožňuje nielen lúštiť hádanky, ale ich aj vytvárať (navyše v automatickom režime).

Božia hra

Webové stránky: //my-soft.ucoz.ru/

GodGame - snímka obrazovky okna programu

Tento program je akýmsi analógom Cheat Engine a ArtMoney (ktoré boli uvedené vyššie). Umožňuje vám upraviť číselné hodnoty v hrách pre tie, ktoré potrebujete (napríklad o nekonečný život, peniaze, zdroje atď.).

Možno je hlavným rozdielom od analógov to, že GodGame má niečo špeciálne. vec „Sprievodca“ - umožňuje vám vytvárať trénerov, ktorí podporujú klávesové skratky, hodnoty zmrazenia, ukazovatele atď.

Dragon UnPACKer

Vývojár: Alexandre Devilliers

Odkaz Sourceforge //sourceforge.net/projects/dragonunpacker/

Dragon UnPACKer v práci ...

Dragon UnPACKer je výkonný nástroj určený na extrakciu obrázkov, hudby, textúr a ďalších mediálnych súborov z herných súborov. Obslužný program samozrejme nesúvisí priamo s pasážou, môže však milovníkovi hry poskytnúť neoceniteľnú pomoc.

Je možné pripojiť externé moduly.

Mínus: program nebol dlho aktualizovaný a množstvo nových hier nie je podporovaných. Pomocou nástroja HyperRipper sa však môžete pokúsiť vyhľadať bežné typy súborov v hrách, o ktorých program nič nevie ...

*

Odporúčanie!

Hry Dandy, ktoré si môžete zahrať na počítači - staré zásahy pre slabé počítače (nostalgia) - //ocomp.info/igryi-dendi-dlya-kompyutera.html

*

Šťastné hry a veľa šťastia!