10 inteligentných mini prenosných reproduktorov a reproduktorov pre PC, notebook a telefón od AliExpress (výber)

Dobrý deň!

Ľudová múdrosť: „Tí, ktorí sú priateľmi piesne, nikdy nesmútia!“

Myslím si, že nikto nebude namietať, že v mnohých moderných prenosných počítačoch a telefónoch nechávajú vstavané reproduktory veľa požiadaviek (dokonca ani pri strednom nastavení hlasitosti - zvuk chrčí, chrastí a syčí).

Prenosné mini reproduktory vám umožňujú rýchlo vyriešiť tento „problém“ (sú pomerne jednoduché a rýchle pripojenie cez Bluetooth a nevytvárajú „hromadu“ vodičov).

Vlastne som sa v tomto článku rozhodol predstaviť 10 najzaujímavejších a najpopulárnejších reproduktorov od čínskych výrobcov. ✌

? Pomoc!

1) 10 neobvyklých a zaujímavých slúchadiel nájdete tu.

2) Príklad nastavenia a pripojenia zariadení Bluetooth k počítaču - pozri túto poznámku.

3) Pripojenie bezdrôtového reproduktora (slúchadiel) k notebooku / telefónu - pozri tento návod.

4) Pre tých, ktorí majú zlý zvuk pri pripojení Bluetooth - pozri túto príručku.

*

Výber stĺpca - top 10

Stĺpec Anker Soundcore 2

Cena: od 2820 rub.

Mega populárny prenosný reproduktor od spoločnosti Anker (len za posledné mesiace sa jeho predaj v krajinách SNŠ zvýšil o viac ako desaťtisíce!). Je univerzálny: je možné ho pripojiť pomocou rozhrania Bluetooth aj štandardného zvukového konektora.

Vysoko kompatibilný - vynikajúci pre každé zariadenie: počítač, notebook, telefón atď. Jedno nabitie stačí na minimálne 24 hodín prehrávania!

Poznámka: vodotesný (IPX7), reproduktory 2x6W, rozmery - 165mm * 54mm * 45mm.

Vzhľad stĺpca

*

Bluetooth reproduktor (EWA)

Cena: od 1 000 rubľov.

Veľmi kompaktný a malý reproduktor Bluetooth (lepšie povedané - reproduktor динами). Skvelé na použitie v poľných podmienkach, v krajine alebo kdekoľvek mimo mesta.

Stojí za zmienku pomerne dobrý zvuk, zabudovaná ochrana proti vlhkosti (ak by bola náhodou zachytená dažďom, mala by vydržať), dlhá práca na jedno nabitie (až 15-18 hodín!).

Rozmery mini reproduktorov

*

Stĺpec Mifa 

Cena: od 2 100 rubľov.

Tento reproduktor sa od vyššie uvedených líši výkonom - 10 W nie je zlé pre tak malú veľkosť. Môžete tiež poznamenať zaujímavý dizajn a schopnosť čítať SD karty bez externých zariadení!

Inak je všetko štandardné: pripojenie cez Bluetooth a Aux, skromné ​​rozmery, možnosť „hands-free“ komunikácie (pri pripojení k telefónu), jedno nabitie vydrží až 12-15 hodín prehrávania.

Stĺpec Mifa

*

Vodotesný reproduktor T&G

Cena: od 400 rubľov.

Jeden z najdostupnejších reproduktorov so subwooferom. Je tu možnosť čítania SD kariet, pripojenie cez Bluetooth a AUX (štandardný audio jack).

Reproduktor je, mimochodom, vodotesný, čo ho robí takmer ideálnym pre vonkajšie podmienky.

Vzhľad stĺpca T&G

*

Stĺpec na suchý zips (OG)

Cena: od 350 rubľov.

Tento vodotesný minireproduktor je zaujímavý predovšetkým tým, že ho možno umiestniť kdekoľvek: na bežný stôl, do kúpeľne, do auta alebo si ho môžete vziať so sebou na túru ...

Pracovný čas na jedno nabitie: 5-6 hodín, výkon: 3 W. S prihliadnutím na cenu - takmer TOP ...

Stĺpec na suchý zips

*

Rečník z ITSYH

Cena: od 400 rubľov.

Tento rečník je skutočným nálezom „univerzalizmu“! Môže byť pripojený k takmer ľubovoľnému zariadeniu so zvukovým konektorom (3,5 mm AUX): PC, iPhone, iPad, tablety, telefóny, prehrávače diskov CD do auta atď., Atď.

Venujte pozornosť kompaktným rozmerom: ideálne na prenos a rýchle testovanie zariadení a na prípady, keď netúžite po zahltení pracovnej plochy bežnými reproduktormi (a je potrebný zvuk). ?

Vzhľad reproduktora od spoločnosti ITSYH

*

Inteligentný reproduktor od spoločnosti Tronsmart T6

Cena: od 1 500 rubľov.

15 vatových reproduktorov s priestorovým zvukom (ide o 360 stupňov v rôznych smeroch!). Podporuje Bluetooth 5.0, má vodotesné puzdro (IPX6, t. J. Zariadenie je možné vziať so sebou do sprchy!), K dispozícii je hlasový asistent, čítanie karty TF / Micro SD, jedno nabitie vydrží ~ 24 hodín.

Vzhľad reproduktora Tronsmart T6

*

Stĺpec T & G138 (30 W!)

Cena: od 950 rubľov.

Výkonný 30W reproduktor s podporou Bluetooth 4.2 a FM rádia. Jedno nabitie zariadenia stačí na zhruba 5-6 hodín prevádzky.

Funkcionalita je podobná tej predchádzajúcej, s výnimkou ochrany proti vode (IP4X vs. IPX6 ...).

Vzhľad modelu T & G138

*

Budík so zabudovaným reproduktorom (od spoločnosti Lewinner)

Cena: od 1 200 rubľov.

Toto je zariadenie 2 v 1: budík + mini reproduktor. Mimochodom, je veľmi výhodné ponechať ho na pracovnej ploche: zaberá málo miesta a nie sú v ňom žiadne drôty a zároveň nahrádza všetky užitočné „veci“ naraz. ✌

Špecifikácie: Bluetooth 5.0; frekvencia reproduktorov: 50Hz-2KHz; batéria: 1600 mAh; prítomnosť hlasového rozhovoru; rozmery: 130 mm * 65 mm * 45 mm.

Fotografia budíka (so zabudovaným reproduktorom)

*

Reproduktor JBL GO 2

Cena: od 1250 rubľov.

Prenosný reproduktorový systém od JBL. Reproduktor, aj keď má 3 W, poskytuje veľmi kvalitný zvuk. Pracovný čas na jedno nabitie ~ 5-6 hodín.

Reproduktor JBL - vzhľad

*

To je dnes pre tohto simíka všetko ...

Veľa štastia!

?